GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 J0gpd0

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 3050046m

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Srz6dz

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 3314923n



 

 Тайната стаичка на Джейкии

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 9:39 pm

- Единственият дявол тук съм аз, не съм ли? - попита Кас и го захапа за брадичката. Предизвикваше я да прави всякакви луди неща, изкарваше на показ от у нея животинското и първичното
...
Мина почти час, докато се наситиха един на друг, макар че в стаята все още се усещаха горещите вълни на страстта. Сандра се бе сгушила до Джейк, впила сините си очи в него. Беше й трудно да откъсне поглед дори за миг от него.
- За какво си мислиш? - попита го тя и започна да рисува фигурки, по плочките на корема му.
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 10:30 pm

Когато най-после успяхме да се отделим един от друг, Сандра се сгуши в мен. Играех си с русите й къдрици и от време на време я целувах нежно. Наслаждавах й се. Взирах се в сините й очи и мълчаливо изучавах всяка частичка от лицето й.
Стояхме в пълна тишина, докато звънливия глас на Кас не я наруши.
- Мисля си... за теб. За нас. Мисля си колко ми е хубаво да съм тук с теб. - целунах я за кратко и се усмихнах. - Ти за какво си мислиш?
Боже, приличахме точно на тийн двойките по филмите. Сега оставаше само да започнем да спорим кой ще затвори пръв телефона...

Но пък колкото и банални и лигави да ми се струваха тези неща преди, сега някак ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 10:38 am

Кас се усмихна блаженно и го цлуна.
-И аз си мислех за нас ... - харесваше й как звучи .. Нас.. нямаше ти и аз. Имаше нас. - Колко хубаво звучи ... Нас ... - този път Кас го каза на глас. - Не мислиш ли? - очите на Сандра грейнаха, пълни с обич и нежност. За пръв път от дълги години се чувтсваше на мястото си. Наддигна се и потърси устните на Джейк, за поредната целувка. - Мисля, че трябва да ставаме. Имам нужда да се преоблека и да се отусна във ваната ... - Кас се протегна и се изниза от леглото. Огледа се и се обърна към Джейк - Да виждаш роклята ми или поне част от бельото ми?
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 5:34 pm

Беше права, наистина звучеше хубаво. И странното беше, че ми харесваше да го чувам.
... Нас...
Познавахме се едва от няколко часа, а вече имаше "нас". И я чувствах достатъчно близка, за да се съглася без капка колебание, че сме заедно. Останах загледан в тавана, мислейки си за всичко това, докато Кас оглеждаше за дрехите си.
- Неее, стига де. - нацупих се. - Ела при мен, за къде си се разбързала?
Надигнах се и протегнах ръце към нея. Веднага в съзнанието ми изникна каква картинка съм в момента. Като малко дете - нацупен и с протегнати ръце. Почти си представях колко нелепо изглеждам.
- Хайде... върни се в леглото, красавице. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 8:00 pm

-Хайде бебчо ставай... - подкани го Касандра и взе бельото си - Искам навън... Достатъчно сериозна причина ли е за да бързам ? - отговори му Кас докато обличаше бельото си. - Тук някъде трябваше да е - промърмори Кас и седна на леглото. Скръсти ръце пред гърдите си и въздъхна. Погледна Джейк, който беше протегнал ръце към нея и я умоляваше да се върне в леглото - Не! Джейк искам навън... - изскимтя Кас - Ето я!!! - Извика Сандра и се израви. отиде и взе роклята си от канапето - А сега ставай. Искам навън ... - Кас впи сините си очи в неговите и се усмихна. Приближи се до него и го целуна - Моля те...
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 8:45 pm

- Много си лоша. - поклатих глава, но въпреки това се изправих и започнах да събирам дрехите си. Обух боксерките си, когато ги открих и погледнах към Касандра, която вече беше облякла роклята си.
- Като се замисля... неее, никъде не отивам. - засмях се и се доближих до нея. Взех я на ръце (отново) и я пренесох до леглото.
- Шшшт. - заглушавах протестите й с целувки. Естествено, нямах намерение да я държа в стаята, щом не иска, но пък нищо не ми пречеше малко да се пошегувам с нея.
- Джейк... - поредния простест, който беше заглушен със страстна целувка. Наистина ми искаше да останем цяла нощ тук... Обиколих шията й с целувки и леко се подсмихнах, когато чух тихите й стенания.- Добре де, щом не искаш... - усмихнах се и се изправих. Набързо облякох и останалите си дрехи и й подадох ръка.- Хайде.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 9:20 pm

Докато Кас се опитваше да закопчее колана си Джейк я взе на ръце и отново я замъкна към леглото.
- Джейк пусни ме - запортестира Касандра, но протеста й беше заглушен с целувки. - Джейк Милър предупреждавам те ще викам. - престори се на сериозна Кас и го целуна. След кратка игра Джйек се нави да я пусне. Тя се изправи доволно, пооправи косата си и се усмихна - Хайде да се изнасяме, че почнах да се задушавам... - Сандра излезе смело през врата и се огледа. коридора беше необичайно тихо. тя се обърна към Джейк и протегна ръка - Хайде, бебчо. Ти водиш! - Кас се наддигна на пръсти и го целуна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайната стаичка на Джейкии
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: В покрайнините :: Имението ''Florance'' :: Стаите-
Идете на: