GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Тайната стаичка на Джейкии J0gpd0

Тайната стаичка на Джейкии 3050046m

Тайната стаичка на Джейкии Srz6dz

Тайната стаичка на Джейкии 3314923n



 

 Тайната стаичка на Джейкии

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 9:51 pm

----
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:09 pm

Джейк поведе Сандра из имението, без да каже къде отиват. Кас вървя покорно след него без да задава въпроси, но след като подминаха и последната врата която водеше към балната зала не се сдържа:
-Джейк, къде отиваме? - без да спира да го следва Кас започна да се оглежда плахо около себе си. След като Джейк отказа да й отговори тя се предаде.
След няколко минутно лутане из коридора те стигнаха до една стая. Джейк отвори врата и направи знак на Кас да влезе.
-Твоята стая? - Сандра плъзна поглед из цялата стая.

Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:32 pm

Хванах ръката на Сандра и влязохме в имението. Този път реших, че ще отидем в стаята, независимо кой може да ни види или какво може да каже. Кас на няколко пъти попита къде отиваме, но предпочетох да остане изненада . А и тайничко се опасявах, че ако й кажа, отново ще дърпа. А и за мой късмет, след известно време спря да пита. Когато стигнахме до стаята, отворих вратата и я подканих да влезе.
- Моята стая. Хайде де, влез. Не хапе, просто стая. - усмихнах се. - Надявам се, че вече не се страхуваш какво ще кажат, ако ни видят тук? - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:50 pm

Сандра се засмя когато Джейк поясни че стаята не хапе.
- Ммм не не ми пука какво ще кажат другите. - тя се приближи до Джейк и обви ръце около врата му - Важното е да съм с теб. - Кас скаси малкото останало разстояние между тях и го целуна. - Ще се намери ли нещо за пиене тук ... ? Някакъв по-слаб алкохол или да отида до бара ... - Сандра огледа отново стаята и седна на големия диван. Въздъхна тихо и потупа мястото до себе си. - Смяташ, да ме оставиш сама да се разполагам тук, а ти да седиш прав ли? О, хайде и аз не хапя ... - Каси се усмихна миличко и плъзна поглед по тялото на Джейк.
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 11:30 pm

Определено ми харесваше, че се отпусна и спря да се притеснява за мнението на околните. Още повече, че нямаше никакво основание да се притеснява, защото нямах намерение да я притискам за каквото и да е.
Усмихнах се и отидох до нея на дивана.
- Странно, аз пък мислех, че хапеш. - засмях се и я целунах.
- И мисля, че барът тук е зареден достатъчно добре. Какво ти се пие? - станах и отидох до малкото барче в стаята. Докато чаках отговорът й, напълних една чаша с уиски за себе си.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:31 pm

Сандра отговори на целувката му, но този път си позволи да бъде по-груба. Тя захапа леко долната му устна и впи поглед в неговите очите.
- Ммм ... - Сандра прокара език по горната си устна и погледна Джейк - Ако искаш може и да прохапя .. - Кас вплете пръсти в косата му и го придърпа към себе си. Целуна го още веднъж и го пусна. Той отиде до бара и си наля уиски. После се обърна към нея и я пита какво иска. - Хм.. Нещо леко да ти се намира? Мартини? Някакъв ликьор? - Сандра стана и се приближи до него. Огледа наредените шишета в барчето и измъкна някакво шише с ликьор. Завъртя няколко пъти шишето из ръцете си и въздъхна. - Добре. Край с примерното момиче. - тя си наля малко от уискито и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 2:18 pm

- Ъм... - заоглеждах за ликьор в бара, когато тя дойде при мен.
"Край с примерното момиче"?... Засмях се и я погледнах. Повдигнах чашата си за наздравица, но преди да отпием я целунах.
- Само внимавай да не се напиеш. Нали не искаш да се чувствам виновен след това? - подсмихнах се и отпих от уискито. Оставих чашата си на масичката и се приближих към Кас, като я прегърнах.
- Ами ако аз започна да хапя? - засмях се и леко допрях устни до нейните.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 2:29 pm

- Ще внимавам... - Кас го целуна и допълни - Обещавам! Няма да пия много.
Сандра отпи глътка от уискито и се смръщи. Беше забравила вкуса на уискито. Огледа се из стаята и спря погледа на голямото легло. Усмихна се лукаво и върна поглед върху Джейк.
- Ами ако аз започна да хапя? - засмя се той, когато забеля как се оглежда наоколо.
-Но ти ще бъдеш мил с мен ... Налиии? - Сандра го погледна мило и обвъ ръце около врата му. - Но и да не бъдеш мил, пак ще му хареса. - тя го целуна за пореден път.
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 5:09 pm

- Дръж здраво чашата. - казах с усмивка, а тя ме изгледа объркано. Изражението й беше наистина забавно. Подсмихнах се и я взех на ръце. Бавно тръгнах към леглото, сливайки устните ни в още една страстна целувка. Ъх, просто не можех да спра да я целувам.
Оставих я на леглото, аз се излегнах до нея.
- Добре, ето каква е сделката. Ти няма да се напиваш, а аз ще бъда добро момче и ще се държа наистина, ама наистина миличко.
Надвесих се над нея и допрях устни до шията й. Качвайки се малко по-нагоре, за пореден път към устните й, ръката ми неволно (или не съвсем) се плъзна по бедрото й.
- Хм... или пък не. - подсмихнах се.


Последната промяна е направена от Джейк Милър на Пет Дек 31, 2010 10:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 7:57 pm

Сандра се стресна когато Джейк я взе на ръце и инстинктивни обви врата му с ръце. След като Джейк я положи на леглото, тя съвсем ясно усети на къде са се запътили нещата. Но този път не й пукаше.
- Ммм приема се ... - Сандра се усмихна доволно и отпусн а назад глава. Усети устните на Джейк върху шията си, а след това и върху устните си. Тя впи нежно устни в неговте и простена. Беше доволна. - Джейк ... - Сандра отмести ръката му от бедрото си и се поизправи - Охлади страстите малко ... - тя ливна малкото останало уиски от чашата върху него. - Упс ... - Ооо, да беше успяла от раз без тренировки да залее само част от ризата му и шията му. Завъртя се и се надвеси над него. - Да знам, че традиционния вариант е със сметана и ... Бла.. няма значение. - тя проследи с език ивичката от алкохола, която се стичаше по шията му, надолу по тялото му.


Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 10:40 am

И тъкмо, когато реших, че съм оплескал всичко, тя ме заля с останалото в чашата уиски и се озова върху мен. Прокара език по врата ми... Боже, беше приятно. Приятни тръпки прениха по тялото ми и когато приключи с малката си игричка, я придърпах към устните си и я целунах.
- Сега е мой ред. - ухилих се. - Ще ти покажа една много забавна игра.
Последва кратка целувка, след което станах и отидох до бара. Взех бутилка текила, сол и лимони и отново се върнах при нея.
- Но има малко проблемче. Роклята ти ми пречи. - погледнах я невинно и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 12:49 pm

След целувката Джейк изчезна на някъде. кас се наддигна от леглото и се опита да го проследи с поглед, но уви той вече се бе скрил някъде. тя се отпусна отчаяно на леглото и притвори очи. Беше й приятно. беше успяла да се замисли за нео излишно, когато Джейк се появи с... текила, сол и лимони?! Набързо и каза за какво са му и допълни:
- Но има малко проблемче. Роклята ти ми пречи. - погледна я невинно той. Сандра скръсти ръце пред роклята си и го погледна.
- Нещо протива роклята ми ли имаш? - Кас постави ръце пред роклята си и се нацупи. - Ох добре де... като ти пречи... - тя прекъсна изреченито и отмести ръце от тялото си. Свали колана от роклята си и допълни- Махни я сам! Но внимателно... Все пак трябва да изляза от тази стая облечена в моята рокля.


Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 3:26 pm

- Не, всъщност нямам нищо против роклята ти. Много е хубава, а и ти изглеждаш невероятно в нея, но в момента мааалко ми пречи. - усмихнах се. - И обещавам да внимавам.
Застанах зад нея и бавно разкопчах ципа. Усните ми внимателно, с малки целувки, проследяваха роклята, която падаше надолу. За мой късмет не ми коства, кой знае какви усилия да я сваля.
- Мисля, че е цяла. - казах тихо близо до ухото на Касандра, когато роклята се озова на земята. След, което я обърнах с лице към мен и отново я целунах. Не можах да се стърпя и плъзнах поглед по тялото й. Беше тооолкова секси. Подсмихнах се и се върнахме отново на леглото.
- А сега стой мирно, красавице.
Започнах първо със солта. Поръсих малко в областта под гърдите й. След това поставих едно резанче лимон в устата й.
- Дръж здраво. - усмихнах се.
Дойде ред и на най-хубавата част. Взех бутилката с текила и изсипах малка част от течността върху корема й. Наведох се и внимателно "изпих" алкохола от тялото й. Насочих се нагоре, като оформих малка пътечка от целувки до мястото под гърдите й. Плъзнах език и обрах солта. Устните ми се движеха на милиметри от тялото й. Дъхът ми нежно гъделичкаше кожата й, а когато стигнах шията й,леко я целунах и с целувки се пренесох по-нагоре. Взех лимона от устата й. Лицето ми се смръщи, когато усетих киселият му вкус, но пък сладките устни на Кас бързо неутрализира неприятното усещане.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:07 pm

Справи се добре с роклята й. Поне успя да я свали цяла. Сандра стоеше неподвижно затъила дъх.
- Какво? Нещо не наред ли? - притеснено попита Кас, когато Джейк плъзна поглед по тялото й. Той не каз анищо, но по последвалото действие Кас се успокой и се отпусна напълно. Усещането от целувките на Джейк й бе повече от приятно. Сандра заби нокти в леглото и простена. Цялото й тяло трепереше от удоволствие, а когато Джейк намери устните й отново тя се вкопчи в него. Последва целувка, а после втора и трета...
- Джейк... Има неща който ми пречат... - Сандра проследи с пръст копчетата на ризата му и се усмихна. - Ще бъдеш ли така дабър да я махнеш? ... Или ще трябва аз да се погрижа за нея? - Кас го целуна отново и плъзна ръце под ризата му.
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:29 pm

Харесваше ми да усещам потрепващото й тяло под устните си. Беше убийствено сексапилна и красива... и наистина ме караше да я искам все повече с всяка изминала минута. Но същевременно игричките ни бяха наистина забавни. И много, много приятни.
- Имаш нещо против ризата ми ли? - опитах да направя същата физиономия, като нейната, когато й казах, че роклята ми пречи. Засмях се леко и допълних:
- Махни я.
Преди обаче да започне да я разкопчава, я придърпах за още една целувка.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:08 pm

Каси отвърна на целувката му и го избута от себе си.
-Така е по-лесно - поясни тя, когато Джейк я погледна учудено. Русокосата се настани удобно върху Джейк и започна да разкопчава копчетата. След малко повече от минутка ризата вече лежеше някъде на пода, покрай роклята на Кас. Сандра се бе надвесила над него, а косите й образуваха светъл ореол около него - Ммм.. така може да се каже, че е по-добре... Но все още нещо ми пречи... - Сандра се поизправи до седнало положение и скръсти ръце пред гърдите си. Плъзна поглед по тялото на Джейк,спря малко преди панталона му и се усмихна лукаво. - Добре открих какво е то. и тук няма да питам дали т ще се отървеш от панаталона или аз.

Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:52 pm

Изведнъж Кас се озова върху мен. "По-лесно"? Не знам дали й беше по-лесно, но мен определено не ме улесняваше... Чисто мъчение си беше това, което правеше с мен. Но пък ми харесваше.
След като свали ризата, се отдръпна и седна на леглото. Малкият й спектакъл си беше наистина забавен и не успях да сдържа смеха си.
- Този път предпочиташ да те улесня ли? - ухилих се и разкопчах копчето на дънките си.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 6:13 pm

Кас се наведе над него и го целуна, като не изпускаше от поглед всеки негов жест, всяко действие.
- Ммм да, мне е зле да ме улесниш... - Кас премигна няколко пъти и се усмихна невинно. Побутна русите си къдрици и допълни - Не е безопасно да оставяш на мен всичко. - тя се настани върху него и започна да го целува. Мина по усните му, шията и се спусна надолу по тялото му, оставяйки едва доловими следи от гланца си по него. - Ще взема да се пристрастя... - Кас впи сините си очи в неговите и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 6:30 pm

Ах, тези сини очи...
Придърпах я по-нагоре към себе си и я целунах. След целувката се преобърнахме и аз се озовах отгоре.
- Имам една лоша новина. Аз вече се пристрастих. - засмях се леко и отново долепих устни до нейните.
- А не умея да се държа прилично, когато съм пристрастен към нещо. - поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 6:46 pm

След поредната целувка, Сандра внезапно се озова под Джейк. Но и така не й пречеше дас е наслъждава на мига. Тя протегна ръце към Джейк и го придърпа към себе си.
-А кой е казал, че аз искам да се държиш прилично? - Кас го целуна за пореден път и обви крака около кръста му. - Така като гледаш, дали аз ще се държа прилично? ... Не не се мъчи да си отговаряш.. Просто е излишно. Отговора е от ясен по ясен. - Сандра прокара език по горната си устна и се ухили доволно. Плъзна ръце по тялото на Джейк, катоо ги спря малко над дънките му. Намръщи се и попита - Това няма ли да изчезне от тук най-после?
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 2:37 pm

- Боже! Ама ти защо мразиш дрехите ми?? - засмях се. - Но пък щом толкова ти пречи...
Доразкопчах дънките си и побързах да ги сваля, като ги захвърлих на земята, при останалите дрехи.
- Сега вече доволна ли си? - пошегувах се и отново я целунах. Докато я целувах, прокарах ръка по цялата дължина на крака й.
- Искам те... - прошепнах тихо до ухото й.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 2:58 pm

Сандра се ухили доволно и го целуна.
- Мм да.. вече съм доволна... Мисля ... - впи сините си очи в неговите и допълни - И миличък... аз не мразя дрехите ти... те просто ми пречат.
Кас трепереше от удоволствие и едва успяваше да се сдържи. Всеки момент щеше да се пристрасти напълно, а това означаваше Джейк да няма почивка от нея.
- Искаш ме.. Получаваш ме.. Цялата - Кас отпусна глава назад и простена. Допирът на Джейк и доставяше огромно удоволствие. кръвта във вените й пулсираше с бясна скорост, ърцето й заплашваше да се пръсне. И всичко това от любов. А любовта.. любовта витаеше във въздуха около тях.
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 3:26 pm

За миг се зачудих дали алкохола не й дойде в повече. До преди малко не искаше да оставаме сами в една стая, а сега... Сега вече бяхме почти голи. Но пък от друга страна вече бяхме стигнали твърде далеч, за да се отдръпна. А и тя така ме привличаше...
Но пък след поредната страстна целувка, почти всички съмнения се изпариха. В отговор на казаното от Касандра, просто леко се подсмихнах и я целунах. Набързо се отървах от нейното, а след това и моето бельо.
Докато бавно прониквах в нея, не спирах да обсибвам с целувки лицето й шията й. В началото се движех бавно, ръцете ми нежно обикаляха тялото й, а устните ми неспирно намираха нейните...
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 10:49 pm

Касандра плъзна език по линията на челюстта му, стигайки чак до върха на ухото му и пак се върна на устните му. В миговете, в които той целуваше врата й, тя просто се отпускаше назад и се наслаждаваше на удоволствието, което си доставяха. Сандра се чувстваше страхотно в хватката на Джейк. За част от секундата нещата се промениха. Кас се настани върху Джейк и бавно се спусна надолу по цялото му тяло, галейки плочките на корема му с ръце, карайки го да се разгорещява още повече, а след това потушаваше огъня с целувки.
-Джейк - простена Сандра и впи жадно устни в неговите.

Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 11:33 pm

Целия настръхвах, когато Касандра прокарваше език по кожата ми. Всичко, което правеше беше... просто страхотно. А когато си разменихме местата и тя се качи върху мен, за миг посмилих, че наистина ще ме подпали.
Обвих едната си ръка около кръста й, а другата вплетох в косата й.
Докато страстни целувки продължаваха, внимателно следвах ритъма й.
Обикалях шията й - ту с език, ту с мънички целувки. Ръцете й, които шареха по тялото ми, горещият й дъх, който нежно пареше по кожата ми - всичко това ме разпалваше.. възбуждаше ме още повече.
Вплетох пръсти в нейните и се отпуснах на леглото.
- По дяволите... - простенах едва и прехапах устни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната стаичка на Джейкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната стаичка на Джейкии   Тайната стаичка на Джейкии Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайната стаичка на Джейкии
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: В покрайнините :: Имението ''Florance'' :: Стаите-
Идете на: