GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Южния парк Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Южния парк Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Южния парк Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Южния парк Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Южния парк Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Южния парк Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Южния парк Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Южния парк Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Южния парк Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Южния парк J0gpd0

Южния парк 3050046m

Южния парк Srz6dz

Южния парк 3314923n



 

 Южния парк

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 11:04 pm

Южния парк Princes-island-park-m
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:31 pm

Райън беше излязъл при вечер, за една вечерна разходка, защото не му се стоеше сам в тях. Вървеше с бавна крачка по една от алеите в Южният парк, а лек ветрец подухваше. Седна на една от празните пейки и се облегна назад. Къде ли беше Ев, се чудеше той в момента, от 2 дена не се бе виждал с нея, а това никак не му допадаше. Въздъхна тежко и се вгледа в множеството звезди на небето.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:54 pm

Вечерта беше подходяща за разходки.Точно такова време обичаше Евелин, лек ветрец да си играе с косата й и да няма почти никого в парка.Беше си сложила качулката на суитчера и слушаше песни на Ipod-а си.Разглеждаше с усмивка пустият парк и си тананикаше някаква песен.Забеляза, че в далечината има някого и реши да го поздрави..нямаше да я ухапе, поне така си мислеше.Приближавайки се към една пейка усмивката и ставаше все по-голяма.Махна слушалките и ги прибра в джоба на дънките си.
-Хей..- приближи се и целуна Райън. - Сам ли си ? Или някоя мацка се крие зад храста ? - усмихна се и седна до русокоското.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 4:09 pm

Както русокоското се беше загледал нагоре към небето мислейки си за Ев, тя беше дошла седнала до него, преди да я усети.
- Всъщност са две ии ме чакат, да се присъединя към тях. - отвърна 'и той на шега и се разсмя, след което и той я целуна. - Знаеш ли, тъкмо си мислех за теб и ти се появи. - каза Райън и отново се разсмя. - Ами ти, какво правиш тук по това време? - попита я той на свой ред и се подсмихна.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 5:11 pm

-Ами...да кажем, че обичам да се разхождам вечер по-тихо е.-Ев се усмихна и се отпусна на пейката надигайки глава към небето.Загледа се за известно време и отново отмести поглед към Райън. -Не карай момичетата да те чакат.-нацупи се и скръсти ръце.-И винаги идвам когато ти трябвам.-усмихна се и отново целуна русокоското.-Лиспвах ли ти ? - Ев се засмя и се сгуши в него.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 5:42 pm

Райън се разсмя и я обгърна с ръцете си.
- Нем, предпочитам твоята компания. - отвърна 'и той и се разсмя, след което и той на свой ред допря устни до нейните за една кратка целувка, след което отново я погледна. - Дали ми липсва? Определено! - отвърна русокоското и 'и се усмихна. Беше забравил колко хубава бе Ев, а и тази нейна усмивка. - Ами аз, липсвах ли ти или вече ме забрави? - попита я момчето и се разсмя, след което зачака отговорът 'и.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 10:05 pm

-Колкото и да се опитвам няма как да те забравя и да много ми липсваше! - вятърът леко си играеше с тъмните й леко къдрави коси, като ги разпиляваше около лицето й, така че едва да вижда. - Обичам те, знаеш го нали ? - засмя се и надигна вежда.Хвърли поглед към земята, но бързо се обърна към Райън.-Наистина липсаше ми, много.. - допря устите си с тези на русокоското и последва продължителна целувка.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:21 pm

След целувката русокоското се усмихна.
- Значи не само за мен е трудно, да те забравя. - отвърна 'и Райън и се разсмя. - Знам го и аз те обичам, адски много! - каза той на свой ред и отново я целуна страстно. - Знаеш ли, че всеки си мисля за теб и се чудя, какво ли правиш? Просто не мога да си те изкарам от главата, а и не искам. - добави момчето и се разсмя.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 11:26 pm

След като чу тези думи сърцето на Ев трепна и отново се появи лъчезарната усмиква на лицето й. - Просто...ти си уникален.-прошепна и се притисна силно към Райън.Никой, никога не й бе казвал нещо по-хубаво.Евелин се надигна лекичко и целуна русокоското. - Какво правя ли..Мисля си за най-красивото момче, което обичам повече от всичко.-огледа се наоколо и след като се увери, че са само двамата отново върна поглед към момчето.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm

Русокоското се усмихна, след това което Ев бе казала. Наистина вече не можеше да си представи живота си без нея, всякаш тя го осмисляше.
- Знаеш ли, откакто се появи в живота ми, ти си нещото което го прави хубав, преди беше просто едно сиво ежадневие, но сега всичко е толкова различно. Не мога, а и не искам да си представям живота си без теб! - каза Райън и за пореден път допря устни до нейните за една продължителна и страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Южния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния парк   Южния парк Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Южния парк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Южния парк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Кварталите :: Ъпър Ийст Сайд-
Идете на: