GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Starbucks Coffee Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Starbucks Coffee Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Starbucks Coffee Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Starbucks Coffee Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Starbucks Coffee Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Starbucks Coffee J0gpd0

Starbucks Coffee 3050046m

Starbucks Coffee Srz6dz

Starbucks Coffee 3314923n



 

 Starbucks Coffee

Go down 
+3
Леонор Дейвис
Евелин
Елена Гилбърт ♥
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Елена Гилбърт ♥

Елена Гилбърт ♥


Брой мнения : 90
Join date : 11.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 9:05 pm

Starbucks Coffee 04_13_10---Starbucks-Coffee--York_web
Starbucks Coffee Starbu10

Любимото кафене на звездите и на жителите на Upper East Side
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 3:47 pm

Евелин реши да отиде в мола.Беше й скучно у дома и трябваше да убие времето, правейки нещо.За това се запъти към любимия и Starbucks.Надяваше да срещне някой познат.Настани се и си поръча едно кафе.Докато чакаше поръчката да дойде, Ев се заоглежда наоколо.Не видя никое познато лице, но това ни най-малко не я обезоръжи.Тя беше търпелива и това доста й помагаше.Пък и никога не се отказваше...
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 3:56 pm

Лин влезе и погледа й веднага се спря на не кого да е ,а на Евелин ... Че кога ,по дяволите беше пристигнала в града?!, беше първата мисъл на Дейвис.Момичето стоеше като статуя ... три опции-да й се обади или да я подмине ... или .. да излезе от заведението.
Последните два варианта не бяха в стила на Леонор Дейвис.Точно за това тя тръгна с бавна крачка към Евелин.Стоеше зад гърба й и каза:
-Кого виждат очите ми!-с престорена нотка на изнанада в гласа и лека ирония...
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 4:47 pm

Ев се обърна и кого да види..Queen или по-скоро The drama Queen.. Остана с впечатлението, че Лин никак не беше въодушевена, че се е върнала.Извади си телефона от чантата и прочете последната новина. Моментално от усмивката й не остана и помен, дори леки следи, че допреди няма и минути беше с усмивка на лицето..
-Кого виждат мойте!..
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 4:55 pm

Телефона ми извъня.Погледнах и беше съобщение ... уфф от Клюкарката.И за кой пишеше ...да за мен и Ев.И заглавието беше едно ... офф мразех я тая...От къде знаеше ,че съм тук.
-Радвам се да те видя.-казах с престорена,но добре изиграна изкрена усмивка и се засмях.
Ама биваше ме в актьорското майсторство...
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 5:09 pm

-Толкова ли се радваш да ме видиш след като преспах с гаджето ти ? - направих самодоволна усмивка.
-Знаеш ли..Винаги те бива в игрането на роли, но ти го знаеш!Добра актриса си, но не си толкова добра за да ме заблудиш!Когато попиташ някого за Лин той отговаря с "Кралицата или по-точно актрисата-кучка", но ти знаеш нали ? - изгледах я надменно
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 5:15 pm

-Знам това.-засмях се.Не ме интересуваше.Тези прякори ми бяха измислени от някакви жалки момичета ,неможещи да стъпят и на малкият ми пръст.
Ама тая Клюкарка беше права.Евелин си просеше боя.Но аз не бях побойничка.Хм ,а и маникюра ми беше прекалено скъп ,за да го чупя за нея.
-А хората като чуят името Евелин го асоциират с думата уличница!-усмихнах се миличко.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 5:37 pm

Застанах лице в лице с нея.-Хубаво си спорим, но да ти е минавало през ум, че и той има вина ? Ако беше стока, да не мислиш, че твоят любим щеше да спи с мен - засмях се и няколко погледа се обърнаха към мен.
-И Клюкарката не е права.. няма да се занимавам с малки момиченца като теб! - направих подигравателна усмивка.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 5:41 pm

-Той ... Евелин та ти ми беше най-добрата приятелка!Всички знаехме ,че той е боклук.-засмях се иронично.
Още ми беше гадно ,заради случилото се.
-Много си пораснала за 1 година.-сърказма струеше от думите ми.
-Аз също няма да си губя времето с теб и да давам повод за клюки ... по-добре не ми се пречкай...знаеш на какво съм способна!
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 5:51 pm

-На какво си способна ти?Кажи ми на какво си способна?Да се натискаш на всички?Това всеки го знае.Миличка внимавай кого заплашваш!Знам много неща, които няма да се харесат на никои.Бъди по-внимателна в заплахите.-изсмях се в лицето й.
-И както подчерта ти "бяхме"..Ти сама реши да бъдеш враг с мен.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 5:56 pm

-А какво трябваше да направя да те разпрегръщам ,че спа с гаджето ми?!-на свой ред й се изсмях в лицето.
-И тая която се натиска на всички и спи с чужди гаджета си ти!-започнах да се ядосвам ,но не исках да го издам и все още запазвах спокойствие.
-Аз също знам много неща ,които няма да ти хареса да ги научат всички...
Знаеш ... Тайната за Кели ... не ме карай да ти съсипя живота ...-засмях се ,обаче не ми беше никак забавно ,нещата станаха прекалено сериозни ...
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 6:09 pm

-Тази мъртва кучка ни най-малко не ме плаши!! - излъгах.Ако полицията разбере за случилото се ще ми вгорчи живота.
-Виж имам още малко търпение, което ще свърши и ще те хвана за косата.И повярвай ми няма да бъде приятно.Така, че се махай от лицето ми и повече не ме дразни.Аа и ако видиш момчето ти му предай много поздрави.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 6:19 pm

Исках да я хвана и да я убия...,ноо не.Такова удоволствие нямаше да направя на Клюкарката.
-Знаеш ,че тая мъртва кучка и от гроба може да ти съсипе жалкото подобие на живот.-засмях се.
-И ако не ти изнася, знаеш къде е изхода нали?!-започнах да се смея и седнах на стола до нейната маса.
-Таа тръгваш ли?-усмихнах се злобно.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 6:32 pm

Тъкмо ми донесоха кафето.-Хмм мисля, че ще остана за да подразня още повече твоята приятна личност! - взех си кафето и го излях върху Лин.
-Оуу..извинявай миличка! - направих самодоволна усмивка и зачаках реакцията й.Държах се, като кучка, но поне си струваше да гледам глупавата физиономия на Лин.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Aдреан Норвън
Админ
Aдреан Норвън


Брой мнения : 93
Join date : 12.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 6:54 pm

Със Закари се запътихме след едно бързо тичане, тъй като скуката ни беше огряла и решихме да отбием номера с едно кафе. Качихме се към Старбъкс за да вземем по едно кафе, но нещо ме спря.
- О, супер .. - промъмрих под носа си, докато Закари се обърна идиотски към мен и ме погледна тъпо.
- Там са Евелин и ... - продължих мисълта си, но Закари го прекъсна.
- Намерихме си компания. - засмя се той, грабвайки двете пласмасови чашки.
- Но не мисля, че е добра идея. Ще се издерът.
Върнете се в началото Go down
Закари Рот

Закари Рот


Брой мнения : 166
Join date : 12.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:02 pm

Скуката ни убиваше...Решихме да потичаме малко,а после да пием едно кафе.Естествено кафето се пиеше в Старбъкс,където правиха най-добрите,поне според мен,кафета и обожавах гевречетата им.Влязохме вътре и Адреан се спря,като каза:
- О, супер ..Там са Евелин и ...-аз се засмях леко и взех двете кафета,като му подадох неговото и с усмивка казах:
-Намерихме си компания.-погледнах двете момичета,а през това време другарчето ми измърмори:
-Но не мисля, че е добра идея. Ще се издерат.-потупах го по рамото и го погледнах с една тъпа физиономия,като продумах тихо:
-Хляб и зрелища приятелю,хляб и зрелища-засмях се отново и с бавна крачка тръгнахме към тях...
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:13 pm

Тъкмо очаквах Лин да скочи и да започне да ме дере по лицето, но видях..Адреан?! Реших да подразня Лин.Запътих се към него и го целунах.
-Миличка няма да се налага да му пращаш поздрави.-намигнах й, но забелязах, че има и друго момче.
-Кой е този сладур с теб ? - погледнах Адреан, а след това другото момче.

ПС..Кратко е, но трябва да вечерям.. xD
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:19 pm

Когато Ев целуна Адриан ,направо щях да я разкъсам.Знаех ,че не съм с Адриан ,но тази нейна постъпка ме вбеси.
-Кой е този сладур с теб ?-попита тя Адриан.
-Това е гаджето ми!-намесих се.Станах и целунах Зак по много показен начин.
-Здравей, Адриан.-поздравих бифшия ми.
-Какво правите тук момчета?
Върнете се в началото Go down
Aдреан Норвън
Админ
Aдреан Норвън


Брой мнения : 93
Join date : 12.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:27 pm

Завъртях очи.
- Просто малко да пооразнобразим. - отвърнах леко скимтично, когато четиримата седнахаме на масата.
- Можеби не питах теб. - отговори Леонор задразнено.
Хванах през кръста Евелин, като се обърнах към Закари. От време на време погледите на Евелин и Леонор бяха направо смешни.
- Защо се смееш? - попита Евелин докато повдигнах вежди, като се наведох и целунах отново Евелин, докато Леонор гледаше глупаво, сякаш се дразнеше от нас. С крайчице на окото погледнах към другата двойка.
- Е, явно не сте в перфектни отношения? - запита Закари.
Върнете се в началото Go down
Закари Рот

Закари Рот


Брой мнения : 166
Join date : 12.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:34 pm

Евелин...както винаги искаше да вбеси на ента степен Леонор.Тя се доближи до Адреан и го целуна.Аз се подсмихнах леко.Тогава Ев ме погледна и попита:
-Кой е този сладур с теб ?-аз леко извъртих глава и се засмях,като погледнах Лин и се подсмихнах.Когато Ев ме погледна,аз и' се усмихнах високомерно и заявих:
-Гаджето и'!-като посочих Леонор,но тя в същия момент оповести,че аз съм нейното момче и дойде при мен,като ме целуна.Аз отвърнах и я прегърнах силно,като погледнах Евелин,по същия надменен начин,по който и' се усмихнах преди малко.Не само тя щеше да вбесява хората..На всяко действие има равно противодействие,нали така?
-Какво правите тук момчета?
-Ами решихме да пийнем по едно кафе и...не знам....-засмях се аз и целунах момичето още по-страстно...Седнахме на масата до нас и аз реших да не се намисам в разговора им много много,освен ако не стане прекалено груб...
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:53 pm

-Та разбира се, че не сме!Не се запознахме аз съм Евелин, но може да ме наричаш Ев. - направих една от мръснишките си усмивки. - Нищо лично, но гаджето ти е кучка!Не знам как търпиш мрънкането й.-отново целунах Адреан и реших да подразня Лин.
-Хей уличница номер две нали ти казах да си ходиш ? Защо стоиш тук, за да ревнуваш ли ? Ако искаш отново мога да го направя с бившето ти гадже..- погледнах Адреан и се засмях.-Стига той да го иска..-повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:58 pm

Едвам я търпях.
-Прави го с когото искаш!То е в стила ти ''долна уличница''.
Защо по дяволите не можех да я гледам как го целува?
-Момичета като теб го правят и в тоалетните, какво чакаш още?-засмях се и погледнах Адреан.
След това целунах Зак страстно ,като целувката продължи повече от две минути, а погледа на Адреан беше странен.
-Ти още ли си тук?-казах след целувката със Зак.
Върнете се в началото Go down
Aдреан Норвън
Админ
Aдреан Норвън


Брой мнения : 93
Join date : 12.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 8:23 pm

- Никога не мога да ти окажа. - повдигнах вежди
Засмях се, като гледах как се джафкаха Леонор и Евелин.
- Ти още ли си тук? - възнамеряваше да я дразни още повече, но реших, че можеби е нужно и аз да кажа нещо.
- Е, със сигурност е имало много по-неудобни места, тоалетните не са ни проблем. - засмях се, като инстиктивно се обърнах към Евелин и я целунах страстно, минавайки с ръка под блузата й.
- И да потвърдя .. долната уличница е на друг адрес. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Закари Рот

Закари Рот


Брой мнения : 166
Join date : 12.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 8:31 pm

Слушах внимателно разговора на двете момичета.Забелязах,че във всяко едно изречение участваха думите:-"уличница","кучка"-и всякакви други крилати фрази.Хората ни гледаха странно не не смееха да ни направят забележка.Двете момичета се гледаха на кръв.Евелин се представи преди малко и аз реши,че е редно да направя същото:
-Зак,прият..-не довърших и Лин ме сръга здраво.Аз се усмихнах леко и замълчах,за да не правя нещата още по-сложни и без това ми надуваха главата...
Когато Евелин целуна Адреан,Леонор направи същото с мен,само че целувката бе двойно по-дълга и по-страстна.Хареса ми,но сякаш се състезаваха и това ме караше да мисля,че го прави просто напук на Ев.Защо си мислих такива глупости?!Разклатих леко глава,за да разсея мислите си и отпих от кафето.Адреан реши да се намеси и каза:
- Е, със сигурност е имало много по-неудобни места, тоалетните не са ни проблем.И да потвърдя .. долната уличница е на друг адрес-засмях се леко иронично и присторено и погледнах Лин,като я дръпнах към мен и я целунах страстно и нежно плъзнах ръка по крака и'...
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 8:42 pm

В такива моменти се радвах ,че Зак беше с мен.Сякаш ми четеше мислите.
Целуна ме и плъзна ръка по крака ми...
Не знаех аз и Евелин ли се състезавахме или той и Андреан.
Ние с Евелин се казарахме ,докато някое от момчетата не ни запушваше устите с езика си.
Харесваше ми целувката на Зак.От една страна исках да си тръгнем ,но от друга исках да продължа да я дразня.
А и изказването на Адреан много ме вбеси и нямаше да оставя нещата така.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks Coffee
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: Заведения и кафенета-
Идете на: