GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Малкото водопадче Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Малкото водопадче Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Малкото водопадче Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Малкото водопадче Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Малкото водопадче Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Малкото водопадче Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Малкото водопадче Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Малкото водопадче Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Малкото водопадче Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Малкото водопадче J0gpd0

Малкото водопадче 3050046m

Малкото водопадче Srz6dz

Малкото водопадче 3314923n



 

 Малкото водопадче

Go down 
+2
Ониксия
Евелин
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 27

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 6:20 pm

Малкото водопадче 831354_8a7d69938f_b
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Ониксия

Ониксия


Брой мнения : 12
Join date : 13.12.2010
Age : 27

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 10:51 pm

Ониксия се разхождаше из покрайнините. Нямаще цел. Разхождаше с просто ей таа, колкото да не стои вкъщи сама. Отиваше там накъдето я водеха краката...
"Странно място избрах за първата си разходка." каза си тя, оглеждайки мястото, където се беше спряла.
Намираше се край едно тихо водопадче. Плъзна поглед по бързотечащата вода.
- Какво пък...Такъв ми бил късмета. Тъкмо да премисля идването си тука още един път.
Ана се наведе, събра няколко малки камъчета от земата и седна на един по-голям. Започна да хвърля камъчетата във водата и да наблюдава как силното течение ги носи надолу, надолу...
Върнете се в началото Go down
http://mr-westwick.darkbb.info/forum
Аксел Милър

Аксел Милър


Брой мнения : 98
Join date : 12.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 11:14 pm

Аксел пристигна в града и се настъни в къщата, която беше купил предварително. Захвърли багажа, искаше му се да излезе и да се отдаде на релакс. Излезе от къщата и тръгна пеша, така без цел и посока. Избра по затънтените места, където нямаше хора, и щеше да може да се откъсне от напрегнатия си живот. Стигна едно водопадче и реши да остане там. Запъти се точно към него и шумолящата вода. Тогава видя едно момиче, застанало близо до водопада. Почуди се дали да остане или да потърси друго място, но вече го боляха краката. Той все пак реши да остане и се обърна към момичето:
- Жабки, а ? - и се усмихна, въпреки че тя беше с гръб.
Върнете се в началото Go down
Ониксия

Ониксия


Брой мнения : 12
Join date : 13.12.2010
Age : 27

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 11:38 pm

- Жабки, а?
Дайана стреснато се извърна и рязко изпусна въздуха от дробовете си, започвайки да се смее.
Отне й няколко мига да спре напиращия смях.
- Жабки. - кимна тя с усмивка.
"Странно запознанство...започвам добре."
Ониксия зарея поглед в далечината.
- Дайана. - подаде ръка тя, след няколкосекундно мълчание.
Върнете се в началото Go down
http://mr-westwick.darkbb.info/forum
Аксел Милър

Аксел Милър


Брой мнения : 98
Join date : 12.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 10:56 am

- Ей, толкова ли е смешно - обърнах се към момичето, като видях, че не може да си поеме въздух от смях. - Това ми напомня за детските ми години. - засмях се и аз.
Момичето се изправи и ми подаде ръка, като ми се представи.
- Аз съм Аксел - ухилено отговорих. - Сигурно няма да ти запомня името, дано не се обидиш, но имена не мога да помня. Затова често ще те питам за него.
След няколко секунди мълчание аз казах:
- Ако искаш да седнем до водопада. - и `и посочих едно място.
Върнете се в началото Go down
Joe Bass

Joe Bass


Брой мнения : 13
Join date : 13.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 11:06 am

Още не познавах никой в града, но ако продължавах така това скоро щеше да се промени. Реших да се разходя малко из покрайнините и да разгледам. Все пак трябваше да знат това и онова местенце ако ях да обитавам този град. Нерон както обикновено вървеше редом до мен с бодра крачка и зареян някъде поглед.
Изведнъж започна да ръмжи, и като вдигнах поглед, видях срещу кой. Някакъв мъж седеше там и Неро си го беше набелязал.
-Млъкни! - казах и го пернах по устата, той веднага престана. А погледът на мъжа се отправи към мен.
-Извинявам се, обикновено не го прави. - казах и се усмихнах чаровно.
Върнете се в началото Go down
Аксел Милър

Аксел Милър


Брой мнения : 98
Join date : 12.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 11:14 am

При нас се присъедини още едно момиче, заедно със своето куче, което определено не ме хареса.
- Е няма нищо, явно пази стопанката си и има защо. Приятно ми е аз сък Аксел - станах и се изтупах от тревата по мен и понечих да си подам ръката, но се спрях, защото не знаех, какво ще направи кучето.
- Май е по-добре от разстояние да си говорим - усмихнах `и се аз.
- А забравих да ти представя ...., ето видя пак забравих името ти, казах ти, че не ги помня. - всички избухнахме в смях.
- Е ще останеш ли при нас? - попитах мацката с кучето.
Върнете се в началото Go down
Joe Bass

Joe Bass


Брой мнения : 13
Join date : 13.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 11:30 am

Аксел явно искаше да си стиснем ръцете, но се притесни от Нерон. Погледнах го, той мене също и като с телепатия ми стана ясно, че ще стои мирно.
-Спокойно. - казах и хванах ръката му. - Няма да направи нищо. - уверих го и отново се усмихнах.
-Е, ще останеш ли с нас? - попита ме Аксел, но нямах желание. Щях да остана ако бях сама. Сега ми се върна настроението за някое и друго кафенце или дискотека.
-Не - отвърнах на въпроса му. - Мисля да отида на кафе. Ако искате елате с мен.
Върнете се в началото Go down
Аксел Милър

Аксел Милър


Брой мнения : 98
Join date : 12.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 8:17 pm

Джо предложи да излезем някъде, погледнах към другото момиче, с което по-рано се запознах и казах:
- Ами не вие вървете, аз ще се прибирам, че трябва да си оправя багажа и по-късно вечерта имам среща.
- Окей - отговориха, почти в един глас двете.
Видях ги как се отдалечаваха двете, заедно с Нерон, вълкът на Джо. Малко след това и аз тръгнах, защото не ми се стоеше сам на водопада.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 10:56 pm

-Къде отиваме? - попита Никол, когато вече излязоха от входната врата. Алек просто поклати глава и хвана ръката й, като я поведе към гаража. От там се качиха в бяло БМВ, като потеглиха към Малкия водопад. Това бе едно от любимите места на Алекзандър и той често го посещаваше:
-Това място е красиво колкото теб, макар че... възможно е ти да си по-красива. - усмихна се той и погледна Никол за момент, след което отново върна погледа си на пътя. След около половин час стигнаха до водопада. Алек слезе от колата и я заобиколи, отваряйки вратата на Никол, и помагайки на момичето да слезе:
-Едно от любимите ми места, като изключим библиотеката. - засмя се той и поведе Никол към поляната до водата. Там разтла едно голямо одеало и нареди храната и чашите, след което седна до Ники, и й наля в една чаша малко от виното:
-За нас. - усмихна се той и отпи.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:21 pm

Никол можеше да оприличи гледката пред себе си на същински райски кът, такова местенце би могло да вземе ума на всяко едно момиче, а тя самата бе онемяла.

Алек я поведе към красива и слънчева полянка, точно до водопада и постла меко одеало. Нареди храната и приборите, наля вино и вдигна тост:

- За нас.

Двамата отпиха от чашите си, а Алек изглеждаше много доволен от себе си, сякаш той бе замислял цялата композиция. Липсваше му само още едно нещо - той се наведе към нея за целувка.

- Ааа, не, не може.
- отдръпна се тя и той я изгледа стреснато.

Никол се засмя на реакцията му и обясни:

- Каза ми да съм послушна. И ще бъда, затова няма да те изкушавам ...
- появи се странен блясък в очите й и тя отпи отново от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:32 pm

Както лежаха на одеалото, Алек се наведе към Никол за целувка когато тя го спря. Явно беше направил доста странна физиономия, тъй като момичето се засмя:
-Каза ми да съм послушна. И ще бъда, затова няма да те изкушавам ... - той поклати глава и се усмихна:
-Така си лоша, а не послушна..... може да преосмисля това да те взема на премиерата на филма. - каза Алекзандър и си придаде обиден вид, след което стана и взе Никол на ръце:
-Хмм, как ли да те накажа.... може би мокрене? - засмя се той и понесе момичето към водата, като този път успя да я целуне.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:45 pm

- Така си лоша, а не послушна..... може да преосмисля това да те взема на премиерата на филма.

- Явно разбиранията ни се разминават в този случай - усмихна му се тя, надигайки една вежда.

Изведнъж той я грабна с ръце и я понесе напред към водопада:

- Хмм, как ли да те накажа.... може би мокрене? - засмя се той.

- Не, не си го и помисл—
- той впи нетърпеливо устни в нейните и прекъсна протеста й.

Когато се отдръпна от лицето й, отново се появи онази самодоволна усмивка от преди малко.

- Добре, получи си я - сега ме пусни! - погледна го сериозно, но той все още я носеше към водата.

Започна да се мята с крака във въздуха, като малко дете, което насила караха да ляга да спи, но искаше да избегне ледената вода, а всичко това само забавляваше актьора.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:55 pm

Никол се мяташе в ръцете на Алек, беше като малко дете. Протестите й обаче бяха безсмислени. Когато той стигна водата, протегна ръцете си напред и се изплези на Никол, която крещеше нещо от типа "Ще те убия!". Това само го развесели повече, като се завъртя с нея в ръце, той я пусна да стъпи на поляната:
-Имаш късмет, че не искам да се разболееш. - каза й той и я придърпа към себе си, прегръщайки я. Тя беше толкова малка и крехка в сравнение с него. Алек погали косата й и я целуна по челото:
-Обичам те. - каза й той за пореден път. Може би Никол го знаеше, но той имаше нужда да й го казва постоянно. Караше го да се чувства цял, също както и целувките й. Изведнъж Алек я пусна и се наведе, загребвайки шепа вода, и опръсквайки Никол с няколко капки:
-Но за жалост обичта не ми пречи да си поиграя с теб. - засмя се той и целуна червенокоската.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 6:29 am

- Щом ще си играем ... - Никол хвана раменете на Алек и го свлече на земята, а после седна върху него.

Тя потори ръка във водата и я извади, но изчака да се окапе, и се обърна към момчето:

- Да видим дали наистина съм "непослушна" или представата ти е доста объркана... - след което пъхна ръка под неговия полувер и започна нежно да рисува фигурки с ледени пръсти върху кожата му.

От гърдите на Алек се изтръгна смях и после той затвори очи и се отпусна. Лекото гъделичкане по корема му, тръпките по цялото му тяло и сблъсъкът на ледените й пръсти с огнената му кожа му доставяха някаква първична наслада.

- Е, толкова ли е зле? - попита невинно тя и го погледна миличко. - Лоша ли съм?
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 9:42 am

Никол не се предаваше лесно, и това му харесваше. Тя го събори на земята и пъхна ръката си, ледена от водата, под пуловера му. Първоначално той настръхна, но после му хареса:
- Е, толкова ли е зле? Лоша ли съм? - попита мило Никол. Алек поклави глава и се надигна:
-Хм... приятно е, но все още си между доброто и лошото. - засмя се той и придърпа момичето към себе си, прегръщайки я силно. Алек си пое дълбоко въздух, вдишвайки от прекрасния аромат на Никол, след което я завърта, и я целуна. Момичето се засмя и той се изправи, помагайки и тя да се изправи, като я поведе към одеалото:
-Нека хапнем.. или поне да си изпием кафето. - засмя се той и бръкна в кошницата, изваждайки ягоди и сметана. Взе една ягода и я намаза със сметана, като я подаде на Никол, оцапвайки леко носа й:
-Това трябва да се снима! Модел яде сметана, при това е изцапан с нея. - засмя се отново Алекзандър и извади телефона си, правейки се, че снима Ники, след което махна сметаната от нослето й, с пръста си. Обичаше да разиграва Никол, но и тя не се даваше лесно. Беше му ясно, че на всяка негова шега, тя ще му отвърне със същото, и точно това я правеше уникална.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 3:51 pm

Когато нацапа носа й със сметана, Никол се нацупи. Беше му станало навик да се държи с нея като с дете и да я глези, а тя не бе свикнала. На всичкото отгоре, реши да си направи и майтап с нея - извади телефона си и я снима.

- Имаш късмет, че съм модел и че съм свикнала на капризните фотографи: "Застани така, гледай натам, наклони главата си наляво, завърти се надясно..." - каза му тя, докато той обираше с пръст сметаната - Иначе щеше да си изпатиш ...

Ники взе чашата си с кафе и отпи малко. Беше любимата й мока, точно каквато си бе взела, когато се срещнаха в Старбъкс. Вятърът леко повя и тя я върна обратно в кошница, наполовина празна и със следи от гланца си по капачето.

Излегна се на одеалото до Алек и се загледа в сиво-синьото зимно небе. Разполагаха с цялото време на света. Бе един от онези моменти, за които му разказа по-рано, когато осъзнаваше, че всичко щеше да бъде наред. Макар и да не знаеше от какво точно, тя се чувстваше спасена и в безопасност. Нямаше по-сигурно място от прегръдките на Алек.

Усети как и двамата се бяха умълчали и се зачуди за какво ли си мислеше той.

- Често ли идваш тук? - наруши тишината най-после.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 8:41 pm

-Често ли идваш тук? - попита тя, и Алек я погледна, усмихна й се и отово погледна небето:
-Когато имам свободно време, когато съм избягал от снимачната площадка, защото са ме ядосали. - той се засмя и се завъртя на една страна изучавайки спокойното лице на Никол, след което продължи да говори:
-Също и когато искам да остана сам и да помисля върху... може да прозвучи странно, но... когато искам да помисля върху живота си. - вдигна той рамене и се усмихна, но наистина бе така. При това доста често му се случваше да идва точно поради тази причина, и то заради повечето от слуховете по негов адрес. Трудно беше да си актьор от толкова години, и макар да се очакваше да е свикнал с всички тези неща, някаква малка част от него все още не можеше да преодолее цялата публичност и всички слухове. В този момент той си припомни колко ли ще тръгнат за него и Никол, но се опита да не мисли за това, и да се съсредоточи върху спокойното изражение на модела:
-Ами ти имаш ли любимо място? Освен библиотеките. - засмя се Алекзандър и отново се излегна на одеалото.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 8:58 pm

Алек й разказваше за водопада, а гласът му се сливаше в идеална хармония със затихнала природа около тях. Той бе толкова земен и уравновесен, чак й се струваше нереален, за пореден път.

- Ами ти имаш ли любимо място? Освен библиотеките. - засмя се Алекзандър и отново се излегна на одеалото до нея.

Тя се обърна по гръб, отпускайки ръце върху корема си.

- Вилата ни край Уиндзор. Сигурно защото там съм прекарала цялото си детство или просто защото е Лондон и ми е като втори дом. - усмихна се тя - През по-голямата част от времето, искам да се върна там. Но рядко ми се отдава тази възможност.

Тя се обърна към него:

- Живяла съм няколко години и в Калифорния, но дори тя не може да се сравни с Европа. - каза замечтано тя. - Бил ли си някога там?
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 9:54 pm

-Европа... - повтори Алек и затвори очи. - Снимал съм няколко филма там, и веднъж бях там на почивка. Наистина очарователни държави и култури. - усмихна се той и погледна Никол. Обожаваше Европа, тя бе любимият му континент, е след Австралия, но нея я обичаше само заради големите вълни и рифовете:
-Коя е любимата ти държава? - попита я Алекзандър и отмести един кичур от лицето й, като го погали нежно.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 10:04 pm

- Англия, разбира се. - въздъха тя. - Макар че и Австрия ме остави без думи..

Никол се надигна и отвори blackberry-то си. Натисна няколко бутона и след това го подаде на Алек:

- Вилата ни край Уиндзор - поясни тя. - Имах най-вълшебното детство, за което другите само можеха да си мечтаят... Изобщо не ми се връщаше в Ню Йорк, без значение колко малко съм била...
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 10:41 pm

Алек пое телефона на никол и видя огромна вила. Беше от любимия му тип, онези които изглеждаха стари отвън, но все пак направени с вкус. Той се усмихна и в главата му се появи една идея:
-Хм.. може някой път да те заведа до Англия. - погледна Никол и й върна телефона:
-Естествено ако си съгласна. - усмихна се той и отново легна. " Какво ли би било ако отидем в Англия? Сигурно би било прекрасно" - помисли си той и започна да си представя какви ли не ситуации. И всички до една му се сториха прекрасни. За миг Алекзандър затвори очи и на лицето му се появи една блаженна усмивка. Той и Никол на екскурзия му звучеше повече от добра идея.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 10:57 pm

- Хм.. може някой път да те заведа до Англия. - предложи той. - -Естествено ако си съгласна.

Никол бе повече от съгласна, можеше да тръгне и на секундата. Той се излегна в скута й, а тя се доближи започна да гали косата му.

- Мислех си да отскоча дотам след няколко седмици, тъй като повечето ми ангажименти в работата се отмениха. - след кратка пауза продължи. - Но нищо не е решено със сигурност все още.

- Спомням си, че постоянно се криех в една огромна дървена беседка в градината, която беше нещо като "моята крепост". Можех да стоя там с дни и да чета книгите на Рей Бредбъри. - засмя се тя и се наведе и целуна устните му, макар и да беше наобратно.

- Е, какво ще ми сподели г-н Алекзандър Хендриксън от своето детство? От колко годишна възраст е започнал да разбива сърца? 9, може би 10?
- пошегува се тя и той също се засмя заедно с нея.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 11:09 pm

-Е, какво ще ми сподели г-н Алекзандър Хендриксън от своето детство? От колко годишна възраст е започнал да разбива сърца? 9, може би 10? - двамата се засмяха, и Алек си пое дълбоко въздух:
-Детството ми...хмм. Нищо особено, бях разглезено богаташко детенце, не отричам че все още съм. - засмя се той, но наистина понякога обичаше да се глези твърде много:
-На 8 нашите ме пратиха на курсове по актьорско майсторство, а когато станах на 13 участвах в първия си филм. Нашите не ми обръщаха внимание, и честно казано ме отгледаха Албърта и Джон. - усмихна се той и погледна Никол. Не беше голям фен на живота си, но имаше и моменти когато му харесваше, и когато родителите му го гледаха. До тези няколко момента, се наредиха и миговете прикарани с Никол, мигове в които той не би променил нищичко. Алек се надигна леко и целуна момичето, след което отново отпусна глава в скута й:
-А колкото до разбиването на сърца... - започна той:
-На около 16 години започнах да излизам по срещи, и тогава беше и първата ми истинска целувка, като изключим тези по филмите. - засмя се Алек:
-Кога беше първата ти целувка? - попита той, Никол и й се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitimeПет Яну 07, 2011 6:22 am

- В 8-ми клас с Ашли Дентън на едно пижамено парти - каза тя и той я погледна втрещено.

Никол избухна в смях и погали лицето му:

- Шегувам се, шегувам се ... -
продължи да се смее.

- Беше на последния ми бал в гимназията, бях на 17. С Дани Роузенбърг ни избраха за Крал и Кралица и докато танцувахме, той ме целуна изненадващо.
- усмихна се Ники - Но следващата седмица подписах договор с Виктория и трябваше да премина към самостоятелна форма на обучение... така че гимназиалните спомени много ми се губят.

Погледна надолу към Алек и добави:

- И да, целувката беше хубава... Но не може да се сравни по нищо с твоите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото водопадче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малкото водопадче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: В покрайнините-
Идете на: