GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Дискотеката - Page 2 J0gpd0

Дискотеката - Page 2 3050046m

Дискотеката - Page 2 Srz6dz

Дискотеката - Page 2 3314923n



 

 Дискотеката

Go down 
+3
Еолин Апрентис
Итън Уейт
Леонор Дейвис
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ейври Уайт

Ейври Уайт


Брой мнения : 27
Join date : 10.04.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:20 pm

Спокойна вечер в къщи...да защо не!? А сетих се...защото това е за тъпаци. Обякох се така и тръгнах от вкъщи към някаква дискотека.
Когато стигнах на входа й стоеше някаква горила ( в преносен смисъл естествено, всъщност беше един доста едър мусколест бодигард) е добре, че си носех фалшивата лична карта. Бях на 17 все пак...не вярвам, че щеше да ме пусне просто така.
- Заповядайте! - казах показвайки му картата. Той погледна внимателно и кратата и мен, а аз се усмихнах манипулативно. Той ми върна обратно картата и ме пусна да вляза.
- Изчакайте малко! - каза той и сърцето ми забърза ритама си...сигурно бе разбрал, че е фалшива.
- Забавлявай се! - каза той и сякаш някакъв товар падна от мен.
- Така и смятам да направя шишко! - подиграх му се и влезнах в дискотеката. Музиката тънтеше, хората се наливаха с алкохол...какво по - хубаво място да прекараш вечерта. Седнах на бара и си поръчах текила, след което запалих една цигара и вдишах дима дълбоко.
Погледа ми се стрелна към някакво момиче което приближаваше...
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf

Blair Waldorf


Брой мнения : 5
Join date : 10.04.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:40 pm

Реших да се позабавлявам тази вечер .. може би в някой бар или дискотека. После реших да е дискотека. Облякох се и пуснах свободно косата си да пада по гърба ми. Излязох без дори да уведомя майка си, но какво ми пукаше. Хванах такси и му казах да кара към някоя дискотека. След десетина минути спря и излязох, плащайки на шофьора. Той тръгна да ми дава рестото, но аз вече бях затворила вратата и бях тръгнала към дискотеката. На входа седеше един бодигард, който ми поиска лична карта. Аз само се усмихнах чаровно.
-Ще пуснете.. - казах и погледнах една банкнота.. - Бен Фраклин нали? - попитах го и му подадох стотачката, а той я прибра и ме пусна. Отидох към бара и видях, че някакво момиче гледаше в моята посока. Реших да се държа добре. Отидох до нея.
-Да не ти хареса нещо по мен? - пошегувах се и се засмях, като си поръчах едно мартини.
Върнете се в началото Go down
Ейври Уайт

Ейври Уайт


Брой мнения : 27
Join date : 10.04.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:48 pm

- О да определено...парцалките не са зле! - казах съркастично и я огледах . Не беше тол'ква зле, но стилът й...е да кажем че приличаше на онези тъпи, егоистични, надменни богаташчета. Изпих текилата и поръчах още една. Дръпнах си от цигарата и отново погледнах към "префърцунка".
- Ти си? Или предпочиташ да ти викам "префърцунка"?! - засмях се. Определено можех да се бъзикам с такъв тип хора цяла вечност. В момента ми идваха наум поне 100 шеги за госпожица "влюбена съм единствено в дрехите", но тъй като сега се запознахме реших да й ги спестя...за сега.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf

Blair Waldorf


Брой мнения : 5
Join date : 10.04.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:59 pm

-Хм, предпочитам Блеър - казах с иронична усмивка и се опитах да си запазя мнението за нея само за себе си. Засега щях да се държа добре, поне колкото можех, докато и тя се държеше горе долу добре с мен. След това можеше нещата да се обърнат.
-А ти как се казваш? - попитах я без да добавям излишни иронични подмятания като нейните. Отпих от мартинито и отново оставих чашата на бара пред мен. Заслушах се в музиката, докато чаках епознатата да благоволи да ми коже името си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: Нощен живот-
Идете на: