GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Балната зала - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Балната зала - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Балната зала - Page 4 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Балната зала - Page 4 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Балната зала - Page 4 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Балната зала - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Балната зала - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Балната зала - Page 4 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Балната зала - Page 4 J0gpd0

Балната зала - Page 4 3050046m

Балната зала - Page 4 Srz6dz

Балната зала - Page 4 3314923n



 

 Балната зала

Go down 
+14
Лус
Елиша Скай
Джейсън Леонард
Алексис
Каин Алекзандър Стоун
Уилямс Рот
Емили Грейс
Феолина Трейс
Дрейк Велъл
Еолин Апрентис
Итън Уейт
Касандра Хейл
Джейк Милър
Леонор Дейвис
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Емили Грейс

Емили Грейс


Брой мнения : 29
Join date : 26.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 7:08 pm

Spoiler:

- Ами..какво ме води ли. - засмях се. - Скуката..огромната скука.. - кимнах.
Песента свърши и пуснаха друга, не знаех името на певеца, но песента беше..уникална.
- Разкажете ми нещо повече за себе си.
Погледнах ги.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 7:11 pm

Spoiler:

"Браво на мен. Просто си страхотен, Дрейк." = мислеше си той, като седеше и държеше бутилката в ръце.
- Мисля, че днес имаше много емоции за теб.
Дрейк отпи, като наля в една чаша и я постави на масата, замислен просто и утихнъл в тишина. Определено беше глупак, официално прецака всичко, но .. нуждаеше се да чуе истината.
- Е, и аз се радвам, че пак те видях. Обратно в Малибу беше просто .. ужасно. - усмихна се нежно.
Дрейк незнаеше какво да каже. Положението беше неловко, докато пазеха надгробна тишина.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 7:22 pm

Spoiler:

Лин стоеше ,замислена и от време на време поглеждаше към Дрейк.
''Глупачка ... пропиля и последния си шанс.'',мислеше си Лин.Беше толкова нервна ,че несъзнателно заби нокти в ръката си.Винаги ,когато беше нервна правеше така.
- Искаш ли да танцуваме?-попита тя ,защото в момента бяха пуснали една от любимите й бавни и романтични песни, а и не й се стоеше на едно място.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 7:26 pm

Дори да не се виждаше, Дрейк виждаше всяка една стъпка, която правеше Леонор. И това със забиването на нокти в ръката също, но .. просто си пазаше тишина, защото не искаше още повече проблеми и да подтиска Леонор. Дрейк се усмихна, като чу въпроса на Леонор.
- Искаш ли да танцуваме? - попита момичето, като не поглеждаше Дрейк, но се усмихна нежно.
- Може. - той се изправи, като й подаде ръка. Тя прие, и двамата тръгнаха към центъра на дансинга. Щом песента започна, той сложи ръка на рамото й, тръгвайки със стъпка. И се сети как да развесели Лин.
- Хубаво, че имахме суха тренировка на терасата. - все още не я поглеждаше, но се опитваше да не изглежда, че я избягва.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 7:42 pm

Лин премести ръката му на кръста си ,защото така не й беше удобно както я беше хванал.
- Хубаво, че имахме суха тренировка на терасата.
Лин се засмя.Усети ,че Дрейк избягваше погледа й ,както тя неговия и в цялото това избягване стана катастрофа.Както и двамата се чудеха накъде да погледнат ,погледите им се срещнаха и Лин задържа погледа си върху очите му, но само секунди.
За да не се чуди накъде да погледне ,Лин облегна глава на рамото му и затвори очи ...
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 7:52 pm

Дрейк просто стоеше и гледаше напред, докато Леонор бе подпряла главата си на рамото му. За момент той затвори очи, отпускайки напрежението от ръцете си и успя да обгърне съвсем спокойно талията на момичето. Мхм, онази хубаво оформена талия.
- Справяш се по-добре. - засмя се Лин, като дишаше в ритъма на танца. Дрейк просто следеше стъпките на Леонор и ги повтаряше.
- Можеш ли да ми вярваш? - обърна поглед като погледна Леонор, която изглеждаше объркана.
- Ще проблвам да те повдигна. - засмя се той и още преди да е отговорила, той я хвана двете страни на кръста й и я повдигна, докато тя се смееше.
- Е, поне в някой подхватки съм по-добър като я завъртя и пусна на земята.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 8:08 pm

Лин се засмя ,когато Дрейк я вдигна.Смееше се ,а смехът й ехтеше като камбанка.
Когато я пусна ,Лин го прегърна обвивайки ръце около врата му.Продължи да се усмихва и да танцуват.
- С всеки танц ставаш все по-добър.-усмихна му се насърчително и разроши леко косата му с върховете на пръстите си.
- Разкажи ми за Малибу.Случи ли се нещо интересно?-попита Лини и му се усмихна чаровно и мило.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 8:18 pm

- Разкажи ми за Малибу. Случи ли се нещо интересно? - докато двамата танцуваха, Дрейк се замисли какво точно можеше да каже на Лин за Малибу. Всъщност, сети се нещо.
- Едва ли е по-итнересно от твоя живот. - засмя се Дрейк, като погали косата й и се замисли.
- Ами .. точно нощта преди да тръгна, като за последно се напих с няколко човека .. маааалко катастрофирахме, но както виждаш, съм жив и здрав. - засмя се той, като погледна ръката си от другата страна, която не се виждаше и видя една от раните.
- Има последствия, но .. бързо отминаха. - усмихна се, като пристъпи напред, назад.
- Ами при теб?
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 8:26 pm

Момичето се притесни ,но начина по който галеше косите й ,й действаше успокояващо.
- Коя вечер преди да тръгнеш?За рождения ми ден ли говориш?
Лини наистина се притесни за него.
- А нещо хубаво случи ли се?-попита ,когато той й отговори.
- Моят живот никак не е интересен...-каза тихо Лин.
- Мразя живота си.-каза натъжена.-Сякаш живея в една излюзия ,една стъклена сфера изградена от лицемерие и лъжи.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 8:34 pm

Дрейк се усмихна.
- След рожденния ти ден, когато бях .. тотално ядосан и .. просто с някакви хора отидохме на бар за малко .. и после малко на разходка до морето с колата. Стигнахме живи, разбира се, но преди да се връщаме, някой се удавиха. Благодаря на себе си все още че реших да оставя живота си жив. Но по погрешка излятях от задното стъкло, защото се забихме в едно дърво. Също така нямах смелостта да ти кажа довиждане, защото .. изглеждах малко ужасно? - засмя се той, като спусна ръкавите на суичъра си надолу и затвори очи.
- Мразя живота си.-каза натъжена.-Сякаш живея в една излюзия ,една стъклена сфера изградена от лицемерие и лъжи.
- Не трябва. Имаш .. страхотен живот, страхотни приятели, страхотно гадже, имаш всичко. Радвам му се. - усмихна се той.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 8:45 pm

Когато разбра за катастрофата на рождения й ден и стана още по-гадно ,защото тя беше виновна Дрейк да се напие и да направи тази нелепа постъпка.
-Мразя живота си.-каза Лин.
- Не трябва. Имаш .. страхотен живот, страхотни приятели, страхотно гадже, имаш всичко. Радвам му се. - усмихна се той.
- Страхотен живот, хах, на родителите ми не им пука а мен ,и ако това са ми приятели не искам да познавам враговете си казвам го ,като изключвам теб и Джейсън ,които сте истински приятели ,а и ако имах страхотно гадже ,сега щях да танцувам с него.Може да имам пари дрехи и т.н. ,но всъщност .... нямам нищо.-каза Лин и го погледна ,а очите й бяха пълни с тъга.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 9:02 pm

- Страхотен живот, хах, на родителите ми не им пука а мен ,и ако това са ми приятели не искам да познавам враговете си казвам го ,като изключвам теб и Джейсън ,които сте истински приятели ,а и ако имах страхотно гадже ,сега щях да танцувам с него.Може да имам пари дрехи и т.н. ,но всъщност .... нямам нищо.- с лека тъга говореше, като гледаше Дрейк право в очите. Той преглътна, като видя една сълза да се спуска по бузата й. Той я избърса с пръсти, като се усмихна.
- Напротив. - противоречи Дрейк, който усещаше как се чувстваше Леонор. И той нямаше нищо .. тогава.
- Имаш мен. - усмихна се момчето, като я прегърна, но трябваше да добави и братовчед си Джейс. - Имаш и Джейсън също. - Дрейк пренебрегна факта, че тя не вярваше на това, но не му пукаше.
- В Малибу ми липсваше най-много излизането нощем, когато ти скачаше от прозореца и лежането на тревата с теб. - засмя се той.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 9:13 pm

- В Малибу ми липсваше най-много излизането нощем, когато ти скачаше от прозореца и лежането на тревата с теб. - засмя се той.
Лицето на Лин доби още по-тъжен вид.
Прегърна го силно.
-Радвам се ,че те имам!-двамата останаха прегърнати без да танцуват.Просто вкопчили се един в друг ...
- Сетих се нещо.-каза Лини и тръгна ,хващайки го за ръка.
- Хайде ела.Ще легнем на тревата и ще гледаме звездите ... точно както преди.
пп:Пиши направо на двора =)
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 1:02 pm

- E, какво искаш да стане? Не зависи само от мен. - каза момичето, като продължи да върви напред към стаите, за да се пооправи. Той само вървеше след нея, малко странно, че бяха и двамата мокри сякаш дъжд е валял, защото някой хора щом като ги видяха опънаха чадърите си - или по-точно - по-грациозните мадами.
- Леонор. - каза веднъж Дрейк, като засили крачката, но тя явно не го чуваше достатъчно силно.
- ЛИН! - повтори Дрейк, като тя се обърна към него и го загледа, сякаш не го познаваше. Тя тръгна на заден план, като бяха вече по-близко до стайте, но единия коридор тя вече се намираше залепнала за стената, а той пред нея, държеейки я.
- Искаш да знаеш какво аз искам .. Е, аз искам теб. Искам го, разбери. Но ти беше тази, която се чудеше само къде е Зак.

Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 1:12 pm

Докато минаваха през балната зала всички се отдръпваха за да не ги намокрят.Лин мина точнно през средата на дансинга и започна да се качва по стълбите за втория етаж.
Дрейк и изкрещя и тя започна да върви назад докато го гледаше.
Накрая се оказа между него и една стена и нямаше как да избяга.
- Искаш да знаеш какво аз искам .. Е, аз искам теб. Искам го, разбери. Но ти беше тази, която се чудеше само къде е Зак.
За първи път Леонор нямаше какво да каже.Беше останала безмълвна.

- Нека отидем в стаята и там ще говорим...-каза Лин и се опита да се измъкне и тръгна към стаята си в дъното на коридора.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 1:31 pm

- Нека отидем в стаята и там ще говорим ... - каза Лин и се опита да се измъкне и тръгна към стаята си в дъното на коридора, докато Дрейк просто въздъхна за момент и се опря на стената, ала след няколко секунди тръгна след нея, преди да е объркал пътя.
- Почакай. Къде е ключа? - попита Дрейк, като в същия момент Леонор се обърна към него и вдигна ръце, продължавайки напред. Явно ключа си беше в стаята, можеби. Тя не беше влизала там.
- Стаята е празна, сигурно е там поставен. - от малко по-напред се чу когато Лин проговори.

/пиши в стаята ако искаш. XD/
Върнете се в началото Go down
Лус

Лус


Брой мнения : 21
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Sewliewoo..

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:41 pm

Свих рамене и поех чашата от бармана.
- Наздраве - усмихна се Ариана и отпи от своята чаша.
В този миг реших, че не искам вече да се правя на "добрата сестра" (в случая), да се преструвам, че всичко е наред, докато другите се усмихваха фалшиво и си затваряха очите пред истината. Поне тази вечер щях да се държа като повечето момичета на моята възраст, щях да се напия без да ми пука от последствията и с ако имах късмет, може би щях да забърша някой в края на вечерта. Не ми пукаше! Не и тази вечер!
- Наздраве - усмихнах се лукаво от своя страна и изпих алкохола на екс.
Разпуснах вързаната си коса и съблакох тъпото яке, което дори не ми харесваше.
- Искам нещо по-силно, ако може - отново се усмихнах, накланяйки брадичка.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ариана Ууп

Ариана Ууп


Брой мнения : 19
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Somewheree...

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:52 pm

Гледах как Лус се налива със алкохол и тайно се зарадвах.Един ден с мен и вече носи къси роклички и пие на поразия.Това ми допадаше.Лус беше на дансинга и пиеше,а отидох до бармана,който без да му казвам ми даде нещо за пиене:
-По-добре се приготви със много чаши,явно тази вечер ще се пие! - Той се изхили,а аз се завъртях рязко.Зави ми се свят,но чесно казано не ме бъркаше.Отивах към Лус,която подскачаше като побъркана.Помислих си: "Боже,тази днешна младеж..незнае даже и как се танцува".Изхилих се гласно,но на никой не му напрви впечатление..
Върнете се в началото Go down
Феолина Трейс

Феолина Трейс


Брой мнения : 82
Join date : 23.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 1:16 pm

Spoiler:


Емили ме хвана неподготвена. Нямах си и на идея какво да разкажа.
Замислих се. Досега не ми се бе налагало да разказвам на някого за себе си... Не се застоявах достатъчно време, че да създавам някакви приятели. Обикновено те ми разказваха за себе си. Дори не си правех труда да запомням. На следващия ден можеше да съм в Аляска.
Леко се намръщих, обмисляйки какво да кажа на Уилям и Емили.
- Обичам да чета... Всякаква литература. Свиря на китара и пияно, обичам музиката. Умея да готвя. И обожавам кафето...- накратко се представих и усмивката се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Уилямс Рот

Уилямс Рот


Брой мнения : 531
Join date : 12.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:42 pm

Емили ни каза да се опишем,а аз се засмях,нямаше начин да успея да се опиша за толкова малко време,бях много интерсна и влиятелна личност,да ама не.
-Аз пък съм много скучен. - казах след като Феолина,свърши с нейното представяне,и двете ме зяпнаха. - Не,наистина,аз съм един от най - скучните тук,нямам никакви провинения,никакви пороци,дори може да се каже,че съм "добро момче". - обясних им се и отново се засмях.
Огледах се наоколо,беше доста скучно,като се има на предвид,че трябва да е весело,а не да умираме от скука.Започнах да се оглеждам.
-Момичета,ще ме извините,но ще се разходя малко,ще се видим по - после. - казах им и тръгнах някъде сред хората.
Върнете се в началото Go down
Ан Стюарт

Ан Стюарт


Брой мнения : 19
Join date : 31.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 6:14 pm

Пристигнах в имението. Почуках на вратата.Някакво момиче ми отвори. Влязох вътре и отидох в Балната зала... Там беше претъпкано от момичета с хубави рокли и тяхните кавалери...Аз бях облечена в една дълга рокля... Явно само аз си нямах кавалер... Живеех тук от много време, но не познавах много хора...
Отидох да си взема нещо за пиене...Имаше една маса отрупана с питиета.Взес си една чаша шампанско и отидох в крайната част на залата, от където наблюдавах хората как се забавляват...
Върнете се в началото Go down
http://the-magic-academy.bulgarianforum.net/forum
Рик Сантасе

Рик Сантасе


Брой мнения : 39
Join date : 31.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 8:32 pm

Ем Джей Мунез написа:
Ем Джей просто се усмихна и огледа обстановката.Наистина беше много приятно и музиката създаваше едно уютно настроение.
-Ще ми е приятно някой път да поиграем карти,но дано обичаш да губиш! - отговори Мунез и се усмихна
-Добре..имам само един въпрос: Харесваш ли футбол и ако да кой ти е любимия отбор?
Рик хвърли кратък ,но многозначителен поглед на събеседничката си, която очевидно беше доста самонадеяна. Ако мислеше, че ще го победи на карти...Та той играеше кажи речи през целия си живот. Но това нямаше значение. Момчето се опита да не пуфти наум, защото беше досадно и се заслужа в навия въпрос на Ем, която сега пък го питаше дали обича футбол, сякаш му четеше мислите. Момчето се почувства, като че ли някой му се рови в главата, а това беше раздразнително, но все пак в отговор си лепна една доста ехидна усмивка.
- Амии представи си, обичам футбол, но чак любим отбор нямам. Макар че, съм за този на Барса, пък и Давид Вийя е мой човек. - отвърна момчето и взе една хапка от многото предястия на голямата, дълга над 2 метра, швейцарска маса. Хм, никой тук ли не предлагаше нещо по-голямо от клечка за зъби?
Върнете се в началото Go down
Ем Джей Мунез

Ем Джей Мунез


Брой мнения : 26
Join date : 18.12.2010
Age : 29
Местожителство : LonDon

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 9:47 pm

-Значи си мой човек,въпреки,че моято първа любов е Премиър лийг! - отговори Ем и взе една от чашите на масата.Когато се огледа забеляза,че доста хора се наливаха с алкохол,затова Джей остава чашата с шампанското и си взе кола.
-E,харесва ли ти тук или е време да отидем някъде другаде? - попитa и отдръпна ръката си от него.Все пак в залата беше по-топло.
Върнете се в началото Go down
Рик Сантасе

Рик Сантасе


Брой мнения : 39
Join date : 31.12.2010

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 10:21 pm

Момчето въздъхна отегчено, оглеждайки аудиторията наоколо. Честно казано очакваше повече от алкохолизирани знаменитости и натискащи се двойки на бара. Но..Telle est la vie. А само като си спомни по-ранните си мисли, когато си въобразяваше, че това така наречено "парти", поне ще е по-интересно от саупнените сериали по телевизията. Е, очевидно трябваше да си върне думите назад.
- Всъщност това "парти" ме отегчава.. Може би трябва да се прибера и да хвана мача, педи последното полувреме. Пък ии Сами може да се е върнал..- Рик разсъждаваше на глас, докато тършуваше в джоба си, търсейки ключовете за вкъщи, но такива, уви...нямаше.
- По дяволите?! - изпсува тихо момчето, когато откри голяма дупка в джоба си.
- Тези молци..Сега пък трябва да купувам и спрей за насекоми. - промърмори си той иронично и се усмихна едва едва. Сега какво? Ако Сам не се беше върнал...Нямаше къде да отиде?! Страхотно прозрение..
Върнете се в началото Go down
Ем Джей Мунез

Ем Джей Мунез


Брой мнения : 26
Join date : 18.12.2010
Age : 29
Местожителство : LonDon

Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 10:36 pm

-Имам идея!Защо не дойдеш у нас да гледаме мача.Аз живея сама така или иначе и няма да има кой да ни пречи да крещим срещу телевизора,а и имам бира.. - при последното Ем предизвикателно повдигна вежда и се усмихна.Винаги правеше впечатление на празноглаво блонди,но когато я опознаеш разбираш,че тя е много повече и винаги може да те изненада.
-Хайде дее..до колкото знам не съм сериен убиец! - продължи момичето като видя,че Рик се двоуми дали да приеме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Балната зала - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Балната зала
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Масите в балната зала
» Боулинг зала
» Билярдна зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: В покрайнините :: Имението ''Florance'' :: В имението-
Идете на: