GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Балната зала - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Балната зала - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Балната зала - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Балната зала - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Балната зала - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Балната зала - Page 2 J0gpd0

Балната зала - Page 2 3050046m

Балната зала - Page 2 Srz6dz

Балната зала - Page 2 3314923n



 

 Балната зала

Go down 
+14
Лус
Елиша Скай
Джейсън Леонард
Алексис
Каин Алекзандър Стоун
Уилямс Рот
Емили Грейс
Феолина Трейс
Дрейк Велъл
Еолин Апрентис
Итън Уейт
Касандра Хейл
Джейк Милър
Леонор Дейвис
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 2:13 pm

Леонор никак не обичаше догадките, обаче той много я беше заинтригувал и тя си постави за цел да разбере от къде я познаваше, защото тя не си го спомняше.
-Ако ми разкажеш по-подробно може и да се сетя...-още една мила усмивка се появи на красивото й лице.
-Хайде ела да седнем и да ми разкажеш.-усмихна се Лин.
Винаги постигаше своето дори и ако се налагаше да бъде мила с някой.
Върнете се в началото Go down
Итън Уейт

Итън Уейт


Брой мнения : 37
Join date : 22.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 2:21 pm

Spoiler:
Итън се усмихна половинчато и отвърна:
- Обичайното..Учих в музикалното и имах таланта да пея. Това беше единственото, което ме влечеше - музиката. честно казано, преди време дори не се замислях за бъдещето си, сякаш не ми пукаше. Но вече знам какво искам.- промълви Итън и леко повдигна вежди.
- Ами ти? Как откри таланта си да пееш? - запита на свой ред момчето и отпи от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 2:22 pm

Spoiler:

Той знаеше, че тя не харесваше това да не разбира отговора на въпроса веднага, затова Дрейк искаше да се възползва от малкото забава, която тя му придаваше .. винаги.
-Ако ми разкажеш по-подробно може и да се сетя... Хайде ела да седнем. - с усмивка тя подпита Дрейк.
- М.. добре. - Велъл се усмихна, като кимна в съгласие и заедно сендаха на една от масите, който бяха все още празни.
- Ами .. трудно е за обяснение .. - засмя се той, като въздъхна и погледна погледът на Леонор, който чакаше да чуе отговор. Всъщност, той можеше веднага да каже "Ами прекарахме едно незабравимо лято в Ню Йорк преди доста време и се влюбих в теб."
- Преди известно време бях тук, в Ню Йорк за едно лято иии .. се запознахме. Вместо ти да прекарваше времето си с богатите приятелки, на който можеби прекалено вярваше, дори на Адреан тогава, ти беше с мен. - Дрейк купнеше да види реакцията на Лин. Можеби щеше да е някой шамар или .. просто да стане и да си тръгне.

Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 2:31 pm

Spoiler:
- Горе-долу и аз не помня вече.. Бях малка и майка ми ме насърчи към това. - отвърна Ел.
Спомни си за болезнените спомени от своето детство. А точно за тези неща искаше да забрави отдавна... още откакто се беше преместила да живее в Америка. Мхм... Още откакто бе оставила и истинското си име.
- Години по-късно.. Някъде на тринайсет-четеринайсет влезнах и аз в музикално училище.. Честно казано това ми стана нещо като амбиция, към която продължавам да се стремя.
Тя се усмихна, умело прикривайки чувството, което старите спомени събуждаха в нея.
- Нищо особено. Иначе май повечето тук са ученици или актьори.. - забеляза Апрентис. - Накрая да не ни карат да изнасяме някакъв концерт, за да забавляваме останалите? - уточни момичето.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 2:53 pm

-Преди известно време бях тук, в Ню Йорк за едно лято иии .. се запознахме. Вместо ти да прекарваше времето си с богатите приятелки, на който можеби прекалено вярваше, дори на Адреан тогава, ти беше с мен
При тези думи ,спомените изникнаха пред очите й.Усмивката на Леонор угасна и лицето й придоби неразгадаем вид.
-Онова лято ...-каза тя с нотка на тъга в гласа си и погледна Дрейк.
-Не те познаха съжалявам.
Върнете се в началото Go down
Итън Уейт

Итън Уейт


Брой мнения : 37
Join date : 22.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 2:55 pm

Spoiler:
- Да, аз също забелязах, че няма други сред присъстващите ,от музикалния бранш. - отвърна Итън, отново оглеждайки другите лица в залата. Май предположението на Ел, щеше да се окаже доста възможно.
- Е, винаги можем да избягаме през задната врата. - вметна Ит и се засмя, като намигна на Еолин и доизпи питието си.
Върнете се в началото Go down
Феолина Трейс

Феолина Трейс


Брой мнения : 82
Join date : 23.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 3:33 pm

Влязох в залата и се огледах. Бе пълно с непознати. Дори не помнех как се озовах тук. О, да... Спомних си. Кида бе чула за някакво празненство. И реши, че трябва да съм там... Навлече ме в някаква рокля и ме изпрати тук. Всъщност, въобще не й се възпротивих. Оставих я да прави каквото иска. И без това бях затворена в стаята си... Нямаше да е зле да изляза навън. Сред хора.
Взех едно питие от първия минал келнер и се запътих нанякъде. залата изглеждаше огромна. А и хората не бяха малко. Погледнах към скромната си рокля... След това просто свих рамене и отпих от чашата в ръката си. Продължих с малката си разходка.
Бях се загледала нанякъде и за малко да се ударя в някой. Непохватност...
- Извинявай.- казах на момичето пред мен. И се загледах в нея за момент.
- Феолина... Трейс.- представих се сковано.
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 3:37 pm

Итън Уейт написа:

- Да, аз също забелязах, че няма други сред присъстващите ,от музикалния бранш. - отвърна Итън, отново оглеждайки другите лица в залата. Май предположението на Ел, щеше да се окаже доста възможно.
- Е, винаги можем да избягаме през задната врата. - вметна Ит и се засмя, като намигна на Еолин и доизпи питието си.
- Ами защо да не направим малко "бягство" още сега? - предположи Апрентис.
Двамата седнаха на една от многото еднакви маси, разположени отстрани, така че мястото в средата да беше освободено. Еолин си взе една хапка от предястията (явно още нямаха да пускат главните ястия, а пък то наистина си беше още рано за това). Ел не обръщаше също внимание, че на всяка маса имаше по няколко табелки. Те бяха надписани с имената на хората, които всъщност трябваше д аседят тук. Но както вече стана ясно - на Лин не й пукаше изобщо..
-Е, какво мислиш? - повтори момичето. - Да избягаме ли в някоя друга стая на това имение?
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс

Емили Грейс


Брой мнения : 29
Join date : 26.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 3:53 pm

Spoiler:


Бях чула за някакво новогодишно парти и си помислих,че няма да е зле да ида. Бях облечена с дълга рокля, високи черни ботуши и косата пусната, както винаги, и за разлика от другите пъти - изправена. Огледах се,нямаше никой познат.
Изведнъж едно момиче щеше да се блъсне в мен.
- Не няма проблем, и аз трябва да се оглеждам малко. - засмях се тихо. - О,ъм да приятно ми е. - подадох ръка. - Аз съм Емили. - усмихнах се. - Емили Грейс. - поясних.
Момичето беше високо,с..хм.. шарена коса, предполагам руса с розови кичури. Сладко.
- Май съм те виждала в училище. - засмях се. - Но може и да бъркам. - прошепнах.

Върнете се в началото Go down
Итън Уейт

Итън Уейт


Брой мнения : 37
Join date : 22.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 3:55 pm

Spoiler:
- Защо не? - отвърна Итън, като също опита от едно от предястията на голямата маса.
То се огледа, като се приведе леко към Лин и я погледна.
- Е, къде ще е нашето бягство? Тъй като ти предложи, ти водиш. - той се подсмихна и леко вдигна едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 3:56 pm

Spoiler:

- Oнова лято .. - се чу от Леонор, която гледаше в една точка на земята. Е, вече си спомни за Дрейк, което го зарадва, но той май не трябваше да ракзрива чак толкова.
- Не те познах съжелявам .. - промълви тя, но той само покати глава като не се съгласи с това. беше нормално да не го помни, от стотиците хора, който Дейвис познаваше.
- Май не трябваше да ти казвам.. предлагам да забравиш това, сякаш не ме познаваш .. Защото имам чувството, че само ще преча. - въздъхна той, като се усмихна фалшиво. Не искаше да прави проблеми, но нещо го държеше.
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 4:00 pm

Spoiler:
- Щом аз избирам, значи мястото трябва да е хубаво... Ъм.. - замисли се Еолин.
Искаше да се сети за най-доброто място, където на всичкото отгоре нямаше и никого.
- Защо да не отидем в лабиринта? - предложи Апрентис и зачака отговора на Итън.
Да, лабиринтът наистина беше интересно място. Просто ненадейно й беше изкочило в мислите й. Беше го забелязала на идването дотук, но отначало като че ли не й беше направило доста голямо впечатление.

П.С - Таа.. пиши направо там. хД
Върнете се в началото Go down
Феолина Трейс

Феолина Трейс


Брой мнения : 82
Join date : 23.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 4:06 pm

Spoiler:

Здрависах се с нея. Емили Грейс. Още веднъж се усмихнах. В училище? Леко поклатих глава.
- Нанесох се едва вчера. Така че, на практика е невъзможно.- казах спокойно и я погледнах. Слабо момиче с шоколадова коса... Изглеждаше доста добре.
- А ти, от скоро ли си тук?- попитах Емили, и отново надигнах чашата си. Скоро щях да се нуждая от още една. Леко изместих мислите си.
Миналата година присъствах на подобно празненство. Пълна зала... Честно казано си тръгнах още в началото. Този път можеше и да постоя малко. Все пак имаше с кого да разговарям...
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 4:22 pm

Spoiler:

-Eй, защо?-погледна го неразбиращо Лин.
Думите му я объркваха.Не разбираше какъв е проблема да й каже.
-Как можеш да ми пречиш?Какво имаш впредвит?-попита Леонор и отпи от виното.
НАй-лесно й беше да се прави ,че не го познава ,но нещо й пречеше да го направи.
Прекалено много спомени ги свързваха.
-Защо не се сбогува онова лято?Защо си тръгна без да ми кажеш?-изведнъж каза Леонор избягвайки погледа му.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 4:38 pm

- Eй, защо? - възнамеряваше отново да тегли думите му с ченгел. Защо ли .. И той се питаше същото. - Как можеш да ми пречиш? Какво имаш в предвид? - задаваше въпроси и въпроси, на който Дрейк едва ли можеше да отговори Беше .. сложно. Той се загледа в очите й, докато тя не измести поглед с един въпрос ..
- Защо не се сбогува онова лято? Защо си тръгна без да ми кажеш? - този въпрос беше десетката .. черешката върху тортата.
- Амми .. къде си ти, къде съм аз. Просто има голяма разлика. - въздъхна, като премълча отговора на последния въпрос.
- Отговори ми на въпроса, Дрейк. - отмести поглед от него, като той прехапа устни и замълча.
- Защо не се сбогувах ли? Просто беше заета с много други неща, примерно да организираш бала си за 16-стия ти рожден ден и въобще не се вписвах в твойте планове. - можеби това беше малко вповечко, но нямаше смисъл 1 година да си мислеше, че този ден ще дойде и пак ще види Лин.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 4:54 pm

- Защо не се сбогувах ли? Просто беше заета с много други неща, примерно да организираш бала си за 16-стия ти рожден ден и въобще не се вписвах в твойте планове.
Лин се ядоса на нескопосаното управдание.
-Не се опитвай да ме изкараш виновна.-каза момичето ,отново приковала поглед върху него.-Нищо нямаше да ти коства да беше дошъл при мен и да кажеш ''Утре заминавам.Сбогом!''толкова ли трудно беше, а?-опитваше се да овладее гласа си.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 5:04 pm

- Не се опитвай да ме изкараш виновна. - с нейните очи пробожваше Дрейк, който седеше и дишаше тежко, сякаш не искаше да изплюе камачето наяве.
- Нищо нямаше да ти коства да беше дошъл при мен и да кажеш "Утре заминавам. Сбогом!" толкова трудно ли беше, а? - тези думи се втрещиха в главата на Дрейк, който затвори за миг очи и взе някакъв алкохол, който предложи един келнер и го изпи на екс, като сложи празната чаша на масата и не я погледна.
- Елеонор, едно лято може да промени много. - преглътна, като я загледа. - Толкова трудно беше, да, трудно беше да си тръгна и да изчезна ей така от теб, защото бях ВЛЮБЕН в теб. Сега ясно ли е. Ето, доволна ли си? - той просто стана от стола и тръгна в някоя посока.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 5:14 pm

Лин го наблюдаваше.Той беше много изнервен ,защото взе чаша с алкохол и я изпи на екс.Това много изненада Леонор, а последвалото още повече.
- Леонор, едно лято може да промени много. - преглътна, като я загледа. - Толкова трудно беше, да, трудно беше да си тръгна и да изчезна ей така от теб, защото бях ВЛЮБЕН в теб. Сега ясно ли е. Ето, доволна ли си? - той просто стана от стола и тръгна в някоя посока.
Лин остана на масата потресена от чутото, след секунди стана и го догони.
-Чакай.Спри.-каза момичето.
-Защо не ми каза?-попита и отново го погледна настоятелно.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 5:22 pm

Лин остана на масата потресена от чутото, след секунди стана и го догони, докато той вървеше към изхода, който се падаше от лява страна на имението. Точно от където беше дошъл.
-Чакай. Спри. - каза момичето.
-Защо не ми каза? - попита и отново го погледна настоятелно, като той мълчеше и само я гледаше. Трябваше ли всичко да завършва гадно за него .. Явно да.
- Защото закъснях. Просто закъснях. - усмихна се леко иронично и я погледна. Помнеше тези очи толкова добре ..
- И нямаше смисъл дори. Защо ли си вярвах. - говореше на себе си на глас.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 5:37 pm

- Защото закъснях. Просто закъснях. - усмихна се леко иронично и я погледна.
- И нямаше смисъл дори. Защо ли си вярвах. - говореше на себе си на глас.

Леонор продължи да задава въпроси.
- Как си закъснял?Защо?Защо да е нямало смисъл?
Тя имаше хиляди въпроси.
-Знаеш ли сега ,когато всичко е минало .. искаш ли да започнем наново?
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 5:46 pm

- Как си закъснял? Защо? Защо да е нямало смисъл? - задаваше още въпроси Леонор, на който той трябваше да отговори.
- Как закъснях .. На 16-тия ти рожден ден, помниш ли, когато започна бавната песен тръгнах да те намеря, защото исках да ти дам - спря за малко, като извади от джоба си някакво синджирче на което пишеше "Lynn", като го подаде на Леонор и продължи да говори. - това и да ти кажа, че заминавам и че съм влюбен в теб, но вместо това, вече беше хванала под ръка някой друг и просто се отказах. Защо нямаше смисъл - защото така или иначе щях да замина обратно в Малибу .. - разказа накратко Дрейк, като сложи ръцете в джобовете на дънките си.
-Знаеш ли сега, когато всичко е минало .. искаш ли да започнем наново? - тя поледна Дрейк, който вдигна рамене.
- Нямаш си найдея колко много искам, но .. зависи от теб дали ти искаш ..
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 5:57 pm

- Как закъснях .. На 16-тия ти рожден ден, помниш ли, когато започна бавната песен тръгнах да те намеря, защото исках да ти дам - спря за малко, като извади от джоба си някакво синджирче на което пишеше "Lynn", като го подаде на Леонор и продължи да говори. - това и да ти кажа, че заминавам и че съм влюбен в теб, но вместо това, вече беше хванала под ръка някой друг и просто се отказах. Защо нямаше смисъл - защото така или иначе щях да замина обратно в Малибу .. - разказа накратко Дрейк, като сложи ръцете в джобовете на дънките си.
Лин пое синджирчето и го разгледа ,продължавайки да слуша разказа на момчето.''Не знаеш ,колко дълго те чаках ,а ти така и не се появи на партито..''помисли си тя ,но не го каза на глас.

-Прекрасно е и разбира се ,че искам да започнем наново.-усмихна се и му подаде синджирчето.
-Ще ми помогнеш ли?-каза тя и хвана косата си ,завъртайки се с гръб към него и докато той го закопчаваше Лин отново зададе въпрос.
-Защо още го пазиш?
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 6:03 pm

- Прекрасно е и разбира се, че искам да започнем наново. - с една мека усмивка той вътрешно се зарадва. "Нека видим колко ще издържа като те гледам в компанията на Зак .." мислеше си той, като я гледаше право в кафеникавите очи.
- Ще ми помогнеш ли? - каза тя и хвана косата си, завъртайки се с гръб към него и докато той го закопчаваше Лин отново зададе въпрос.
- Мхмммм. - засмя се той леко, като закопчваше синджирчето.
-Защо още го пазиш? - попита Леонор, като хвана синджирчето за надписа "Lynn" и пусна косата си.
- Незнам.. Можеби ми напомняше от степени за теб, пък и исках да ти го дам. - засмя се той.
- Пък честно казано се надявах да те видя днес.


Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 6:28 pm

- Незнам.. Можеби ми напомняше от степени за теб, пък и исках да ти го дам. - засмя се той.
- Пък честно казано се надявах да те видя днес.

- Аха.-усмихна се Лин.
- Искаш ли да излем на терасата?-попита момичето.
Той се съгласи и двамата излязоха.Навън вече беше тъмно и на Лин и стана хладно ,защото беше с копринена рокля.
-Защо не ми се обади?-попита отново Леонор.-Минаха две години вече ...-каза тя загледана в красивата градина.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс

Емили Грейс


Брой мнения : 29
Join date : 26.12.2010

Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 7:12 pm

Spoiler:

- Е,значи бъркам. - засмях се.
Тя попита от скоро ли съм тук.
- Амии..от около два дни. - засмях се. - Ще ида да си взема питие. - усмихнах се.
Тя кимна и аз отидох към масата с питиетата.

П.П. Съжалявам,за забавянето , но трябваше да стана за известно време.



Последната промяна е направена от Емили Грейс на Пон Дек 27, 2010 7:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Балната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Балната зала
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Масите в балната зала
» Боулинг зала
» Билярдна зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: В покрайнините :: Имението ''Florance'' :: В имението-
Идете на: