GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 J0gpd0

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 3050046m

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Srz6dz

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 3314923n



 

 I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 2:57 pm

Райън Купър написа:
Мистър Еко, отново ще ти досаждам... ю ноу хД - Мистър Теди Беър, мерси, че ми каза за въпросите. ХДД

1. К'во стана с 2-ката за срока, изпитваха ли те да я оправиш? ;д- Утре ще ме изпитват! Направо...от сега ме свива стомаха.ХДД
2. Я сега ми кажи, защо Сам пред Дийн? ;д- Защото... 🤣 защото Сам си е Сам. Когато имаше душа беше някакъв такъв чувствителен, мега сладур. <3 Като е без душа пък е истерично забавен! Весело И Дийн е мега як-забавен и страхотен ,ама си предпочитам Сам.ХДД
3. Абе СПН-то до коя серия стигна, чее не съм го гледал от известно време? хД- Ами до 11-та. Как може така да зарежете СПН, Мистър Теди Беър? *вади снайпера*
4. Как ще забравиш ТДГ?! *пали клечка и запалва кладата* хД- Мерси, мерси. *приема кладата с най-голямо удоволствие. ^^ *
5. Любимата ти не садната/депресираща/тъжна песен... ю ноу, по-веселка? хД - ВеселоЪъъ... всички недепресиращи на Paramore, All Time Low, You Me At Six,Adam Lambert- Whatya Want From Me, For Your Entertainment, If I Had You.Ми то другите са такива, каквито не трябва да са?! Весело
6. Колко плаката на СПН имаш?- Не ми дават да си залепям плакати вече, пък и имам само един. ;( *скубе си косите*
7. Фаса помогна!! хДД - Хм...радвам се, макар че щеше да е по-добре да не се нуждаеш от цигара, за да ти е по- добре?! =(
8. Ти трябва да станеш психолог!! ;дд - Ех... аз натам съм се запътила.ХДД Дано. ^^
9. I want some pie!! xDD

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 PIE


There you go:

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... - Page 2 850073

^^
10. Абе чудя се к'во да чета, някви предложения? (ако са повече от едно, добре ще е... хД)- Ами... поредицата "Братството на черния кинжал". Мисля, че ще ти хареса. Точно като за теб. ^^ Може и Паднали ангели да прочетеш.ХДД

Айде това е... зацепих вече... ако ми дойде нещо на акъла, ще драсна пак... cya ^^- Ех... адиос. ^^
Върнете се в началото Go down
 
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Free Zone ^^ :: Да свалим маската =D-
Идете на: