GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... J0gpd0

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... 3050046m

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Srz6dz

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... 3314923n



 

 I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 12:49 am

... ... ...
Ми...да.ХДД
Айде и аз да си имам темичка.(не че някой ще задава въпроси,ама тихо сега.) Тъпчо
Соу...казвам се Станислава,на 15 години от Бургас.ХДД Баня
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 12:01 am

Хех, мистър Еко... империята отвръща на удара.. ю ноу хД
Соуу...

1. К'во правиш?
2. Да си имала скоро нови нападения от моите събратя, гларусите? хД
3. Обичаш ли тебешири?
4. Аз ги мразя, особенно като издават ония ш*бан скърцащ звук!
5. Знаеш ли, че днеска не съм пушил?!
6. Ядат ли ти са портокали, защото на мене много, а свършиха преди малко! >.<
7. Какво ще е последното нещо, което ще направиш, преди да умреш? ;д
8. Защо не си направиш тениска, на която отпреде 'и да има зачеркнато "В"? хД
9. Скоро да си се чувала с обекта "В"? ;д
10. Абе имам някви подозрения, ама ми кажи честно.. ти си агент на ЦРУ нали?!

Айде адашке, това беше от мен, по простата причина, че не мога да измисля нищо, а е само 12?! о.О
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 10:18 am

Райън Купър написа:
Хех, мистър Еко... империята отвръща на удара.. ю ноу хД -Ай ноу,ай ноу,Мистър Теди Беър.ХДД
Соуу...

1. К'во правиш?-В момента закусвам и се кефя,че токът най-после дойде.ХДД И имаме сняяяяяяг.<33
2. Да си имала скоро нови нападения от моите събратя, гларусите? хД-Ми те винаги ме нападат!Укроти ги малко! =(
3. Обичаш ли тебешири?-Не,много ги мразя.
4. Аз ги мразя, особенно като издават ония ш*бан скърцащ звук!-Оо,да.Иде ми тогава да скоча от прозореца. >.<
5. Знаеш ли, че днеска не съм пушил?!-Ей това е!Евала!!! Само така! ^^
6. Ядат ли ти са портокали, защото на мене много, а свършиха преди малко! >.< - У нас има един.Искаш ли да си го разделим?хаха
7. Какво ще е последното нещо, което ще направиш, преди да умреш? ;д -Ще се обадя на всички хора,които са важни за мен и ще им кажа,че ще умра след малко.Търкаляне по пода от Не се знае дали ще ми стигне живота да се обадя на всички,ама ако не стигне...от отвъдното.ХДДД
8. Защо не си направиш тениска, на която отпреде 'и да има зачеркнато "В"? хД- Търкаляне по пода от Това е добра идея,макар че тя още повече ще ми напомня за тази особа.ХДД
9. Скоро да си се чувала с обекта "В"? ;д-Ами не съм се чувала с този тайнствен обект,но имам информатор,който го следи. Търкаляне по пода от И дори вчера помолих доверения си човек да му звънне,но телефонът му беше изключен. 8-)
10. Абе имам някви подозрения, ама ми кажи честно.. ти си агент на ЦРУ нали?!-Намигване No,just Special Agent Sharenkova from FBI.lol!

Айде адашке, това беше от мен, по простата причина, че не мога да измисля нищо, а е само 12?! о.О-Напоследък музата ти бяга,Мистър Теди Беър. :О Адиос! ^^
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 49
Join date : 27.12.2010

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 8:47 pm

Здрасти.
Какво мислиш за Авролавин?
Кой ти е любимият филм с Джаред Падалеки?
Обичаш ли шоколад?
Знаеш ли, че снощи си залепих нови плакати в стаята?
Гледа ли Шоуто на Слави?
ГЛЕДАЙ ГО ТАЗИ ВЕЧЕР, ГОЛЯМ СМЯХ ПАДА!!!
Как можа да си кръстиш мейла Уинсест?!
Днес влиза ли в стардол?
Щото аз не съм още. :|
I'm so gay. ;/
Айде адиос, до после.
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 8:56 pm

Сам Уинчестър написа:
Здрасти. -Самиии!ХДД
Какво мислиш за Авролавин?-Голям професор. Търкаляне по пода от
Кой ти е любимият филм с Джаред Падалеки?-Хм...освен СПН,което не е филм,"Приключения в Ню Йорк".ХДД То другите му филми са някакви психопатски.ХДД
Обичаш ли шоколад?-ДАА.<33 И не се задавям!!!
Знаеш ли, че снощи си залепих нови плакати в стаята?-:О Какви?!?!?!
Гледа ли Шоуто на Слави?-Да,МНОООГО СМЕШНО!!!!Търкаляне по пода от Търкаляне по пода от
ГЛЕДАЙ ГО ТАЗИ ВЕЧЕР, ГОЛЯМ СМЯХ ПАДА!!!-Ми аз това викам?!Не ме ли слушаш,Сами бе?!
Как можа да си кръстиш мейла Уинсест?!-Ми...ми...ти как си Дийн/Кас фен?!
Днес влиза ли в стардол?-Да,няколко пъти.Голяма мания.ХДД
Щото аз не съм още. :|-ЗАЩО ТАКА?!?!
I'm so gay. ;/ -Yes,you are,my darling.XDDD
Айде адиос, до после.-До послееееее! ^^I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... 218532 I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... 631323
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 49
Join date : 27.12.2010

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 9:06 pm

Е как да не съм Дийн/Кас фен, като те са толкова ... *спира*
Следващите въпроси идват:

Коя ти е любимата емотиконка от тук?
Осъзнаваш ли, че във всеки форум ти задавам някакви малоумни въпроси?
Какво мислиш за Kerli?
Какво мислиш за нашата (вече) любима зъболекарка (?!)
Трябва да си измислим презенациите във стардол! хДД
Защо не събираш салфетки?
Кога ще пишем РП заедно?!
Трябва ли да си правя къща?
Не може ли да живея под моста?
Има ли мост тука?
Ако има мост, ще живея под него и хората ще ме мислят за Кърт Кобейн!
Какво мислиш за Кърт Кобейн?
Коя ти е любимата БАНДА?
Какво мислиш за Джъстин Тимбърлейк?
Вълнуваш ли се за Шоуто на Слави довечера? (!??!?!)

Това е последният ми въпрос. Беше.
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 9:15 pm

Сам Уинчестър написа:
Е как да не съм Дийн/Кас фен, като те са толкова ... *спира*-Ах ти....*клати неодобрително глава*
Следващите въпроси идват:

Коя ти е любимата емотиконка от тук?-Ми смеещите се емотиконки,тея със сърчицата и всичките големи!Весело
Осъзнаваш ли, че във всеки форум ти задавам някакви малоумни въпроси?-Еее,те са умни!!!! Търкаляне по пода от Ама постоянно ме преследваш.
Какво мислиш за Kerli?-Много обича чайове?!
Какво мислиш за нашата (вече) любима зъболекарка (?!)-Търкаляне по пода от Търкаляне по пода от Голяма е манячка,не мислиш ли?!ХДД Много разговорлива!!!!
Трябва да си измислим презенациите във стардол! хДД-Така е!!!!
Защо не събираш салфетки?-Ми сестра ми преди събираше,ама that's not my cup of tea. XDDD
Кога ще пишем РП заедно?!-ТРЯБВА!СКОРО!!!!!!!!!!
Трябва ли да си правя къща?-Еми освен ако не искаш да си бездомен... :?
Не може ли да живея под моста?-Ти да не си Кърт Кобейн?!
Има ли мост тука?-Има,има.Мостове винаги има.
Ако има мост, ще живея под него и хората ще ме мислят за Кърт Кобейн!- Търкаляне по пода от Как ти чета мислите!
Какво мислиш за Кърт Кобейн?-Ааа...той тоя умря?! =(
Коя ти е любимата БАНДА?-Понеже НИКОГА не си ме питала...Paramore,We Are The Fallen,All Time Low,You Me At Six и МУХ!!!!
Какво мислиш за Джъстин Тимбърлейк?-Има яки шапки. :?
Вълнуваш ли се за Шоуто на Слави довечера? (!??!?!)-Вери,вери,вери,вери мъч!!!!!!!ХДДД

Това е последният ми въпрос. Беше.-Тъ-дъ-дъ-дъм!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:27 pm

Стейсиии? < 333333

Играеш стардол? ЯКООООООО?! Колко съм го играла тва чудо .. И майна, дори съм си плащала, ама си се кефех.
Можели линк към долката ти? Искам да я виидя. < 3
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:52 am

Дрейк Велъл написа:
Стейсиии? < 333333 -ВАЗА?! :О <3333333 ХДДД

Играеш стардол? ЯКООООООО?! Колко съм го играла тва чудо .. И майна, дори съм си плащала, ама си се кефех.-Била си Суперстар?!Аз още първият път,като имах долка(!!!)му теглих една хубава майна на Суперстара.ХДДД Иначе е много яко.ХДД
Може ли линк към долката ти? Искам да я виидя. < 3 -http://www.stardoll.com/en/user/?id=87401333

Ето.ХДД ^^
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:56 am

Toгава беше мнооогоо различно. Бях на 9 (3 години О.О точно.. ) ии всичко беше мноооооого ефтино. Дори да си суперстар беше много ефтино. Ся тези 5 лева .. мхмм .. ;дддд
То и аз му теглих ..
Айде, ще ти пратя покана за приятели. ^^ *Чувства се като изрод.*
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:58 am

Дрейк Велъл написа:
Toгава беше мнооогоо различно. Бях на 9 (3 години О.О точно.. ) ии всичко беше мноооооого ефтино. Дори да си суперстар беше много ефтино. Ся тези 5 лева .. мхмм .. ;дддд
То и аз му теглих .. -Да бе,то да ти писне.ХДД
Айде, ще ти пратя покана за приятели. ^^ *Чувства се като изрод.*-Йее,ще си имам трети приятел.ХДД
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:46 pm

This is mine! xD
Таа и аз ти пратих покана за приятели. хДД Т`ва чудо и аз го бях играла като малка. Търкаляне по пода от Търкаляне по пода от Търкаляне по пода от Търкаляне по пода от
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:51 pm

Еолин Апрентис написа:
This is mine! xD
Таа и аз ти пратих покана за приятели. хДД Т`ва чудо и аз го бях играла като малка. Търкаляне по пода от Търкаляне по пода от Търкаляне по пода от Търкаляне по пода от -Всички сме минали по този път.ХДДД
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 1:45 pm

Знаеш ли, че ще правят аниме "Свръхестествено"? О.о
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:08 pm

Еолин Апрентис написа:
Знаеш ли, че ще правят аниме "Свръхестествено"? О.о-Мхм.ХДД Изглежда леко странн,но сигурно ще е яко.ХДД
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:11 pm

И на японски също. Търкаляне по пода от
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 49
Join date : 27.12.2010

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:18 pm

Стейси! Ще правят аниме по Свърхестествено! Това е съвсем нова информация!!!! I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... 586533
А ЗНАЕШЕ ЛИ, ЧЕ НА МИША МУ СЕ Е РОДИЛ СИН I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... 776150
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:20 pm

Това и аз го знам. хД На 23 септември 2010 г. хаха
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:22 pm

И бягам, че май ще ме набиете тука. Свиркам си
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 49
Join date : 27.12.2010

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:31 pm

Да, мерси, че ми каза датата. Ако искаш ми кажи и трите имена на детето и какъв цвят са му очите? I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... 390695
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:35 pm

Уест Анаксимандър Колинс.Цветът на очите му не ги помня.(май не бяха наситеносини като на Миша)
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 49
Join date : 27.12.2010

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 6:11 pm

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Tumblr_lbkrhptbQU1qai3mq


Саманта Кроу написа:
Цветът на очите му не ги помня.(май не бяха наситеносини като на Миша)
Май на снимките, Уест е със затворени очи?
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 3:02 am

Сам Уинчестър написа:
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Tumblr_lbkrhptbQU1qai3mq

ЧАРЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!! Нова Година I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... 28238
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу

Саманта Кроу


Брой мнения : 378
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere near you...

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 3:32 pm

ГОЛЯМ ЕДИТ!!!!!!!

МНОГО СЪМ ТЪПА!!!ХДДД

При любими групи забравих да напиша и Three Days Grace?!?! O.o *съгласява се да бъде изгорена на клада*
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 12:32 am

Мистър Еко, отново ще ти досаждам... ю ноу хД

1. К'во стана с 2-ката за срока, изпитваха ли те да я оправиш? ;д
2. Я сега ми кажи, защо Сам пред Дийн? ;д
3. Абе СПН-то до коя серия стигна, чее не съм го гледал от известно време? хД
4. Как ще забравиш ТДГ?! *пали клечка и запалва кладата* хД
5. Любимата ти не садната/депресираща/тъжна песен... ю ноу, по-веселка? хД
6. Колко плаката на СПН имаш?
7. Фаса помогна!! хДД
8. Ти трябва да станеш психолог!! ;дд
9. I want some pie!! xDD
10. Абе чудя се к'во да чета, някви предложения? (ако са повече от едно, добре ще е... хД)

Айде това е... зацепих вече... ако ми дойде нещо на акъла, ще драсна пак... cya ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...   I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
I will not die,I'll wait here for you.I feel alive when you're beside me...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Free Zone ^^ :: Да свалим маската =D-
Идете на: