GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
VIP Club ''Victrola'' J0gpd0

VIP Club ''Victrola'' 3050046m

VIP Club ''Victrola'' Srz6dz

VIP Club ''Victrola'' 3314923n



 

 VIP Club ''Victrola''

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 4:06 pm

VIP Club ''Victrola'' 4523553983
Върнете се в началото Go down
Сорша Хеил

Сорша Хеил


Брой мнения : 48
Join date : 14.12.2010
Age : 29
Местожителство : Right behind you : ))

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeСря Дек 22, 2010 7:34 pm

Влязох в клуба и седнах на бара. След поредния скапан работен ден имах нужда от питие. Барманът дойде, а аз му се усмихнах и му казах:
- Няколко шота текила с портокал и канела. - мразех да я пия с лимон и сол. Той само кимна, а аз нацупих леко устни при мисълта, че Кайл не се беше мяркал от много време насам и това ме ядоса още повече. Докато премислях на ум как ще го убия, шотовете бяха пред мен. Завъртях се и видях един мъж седящ няколко столчета в дясно от мен.
- Наздраве за мъжете, които искат само секс. И без това любовта е само забавна измислица. - казах му и пресуших първата чашка за секунди. След още няколко шота и приятен разговор с непознатия, вече бяхме извън заведението и се отправяхме към дома му.
Върнете се в началото Go down
Аксел Милър

Аксел Милър


Брой мнения : 98
Join date : 12.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 12:33 pm

След случката с Изабел ми беше кофти, че нещата не се задълбочиха. Знаех само как се казва, нямах нито адреса й, нито номера й. Явно наистина това което стана щеше да си остане само за една вечер. Но може би така е по-добре.
Целия ден го изкарах вкъщи в мисли по нея и по работата. Готвех се по един сценарий за екшън филм. Обичаш да я играя лошите герои, затова приемах такива филми на драго сърце.
Вечерта исках да разпусна, затова като стана единадесет часа излязох някъде по улиците. Избрах да посетя вип-клуба, защото исках да се срещна с колеги от бранша, което доста отдавна не бях правил. С малко по-вип-хора да се срещна.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 12:44 pm

След бала и случилото се ,меко казано нямах желание да живея...
На другия ден си тръгнах от апартамента на Зак.Сърцето ми се разпиля на хиляди пърченца ,когато излязох от къщата и затворих вратата, оставяйки всички ни спомени зад себе си ...
Няколко дни останах в една приятелка.Не исках да се връщам у нас ...
Една вечер ,когато имах чувтво ,че започвам да се давя в сълзите си, реших да изляза и да се разсея малко ...
Извиках едно такси и му казах адреса на клуба.
Пред заведението видях доста познати ,а щом те видяха мен ,клюките за грандиозния скандал на бала ,плъзнаха веднага.
Видях Аксел и отидох при него ,защото беше сам ,а и аз не исках да оставам сама и да ме заговори някоя ''приятелка'' ,умираща си за клюки ...
- Хей .. -казах и се усмихнах насила.
Върнете се в началото Go down
Аксел Милър

Аксел Милър


Брой мнения : 98
Join date : 12.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:42 am

На вратата на клуба имаше голямо множество хора, в което видях познато лице. Когато момичето ме поздрави, се сетих, че това е Леонор. Отидох до нея и й казах:
- Здрасти, ако искаш дай да влезем първо и тогава ще си говорим, защото е много шумно, като гледам така всякакви са дошли, за да видят своите звезди.
Хванах я за ръката и тръгнахме да влизаме. На охраната казах, че тя е с мен. Бях запазил маса на мое име, на която се настанихме. Преди да дойде сервитьора, я попитах какво прави тук и как вървят нещата около нея, защото скоро не се бяхме виждали и чували.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:54 pm

Влязохме и се настанихме на едно сепаре.Видяхме доста познати,но това се дължеше на честите посещения.
Поръчах си някакво безалкохолно и се облегнах на мекият диван.
Замислих се ,че със Зак не бяхме идвали тук.Трябваше да спра да мисля за това... трябваше да спра да мисля за всичко ,защото имах чувство ,че ще полудея.Аксел попита как вървят нещата при мен.
Та дори аз не знаех отговора на този въпрос.Вече седмица не бях стъпвала в училище и нямах идея какво учат ,а как ще наваксам всичко не исках и да си помислям.
- Ами .. нещата при мен са в пълна бъркотия ,но няма значение.-отговорих му и се усмихнах.
Не понасях да споделям проблемите си, защото когато ги изричах на глас осъзнавах ,че те съществуват ,а не са просто кошмар в който съм заключена и не мога да се събудя.
- При теб как е?Изненадана съм ,че си тук сам ,а не с някой модел или актриса...-засмях се и огледах хората в клуба.
Върнете се в началото Go down
Валъри

Валъри


Брой мнения : 16
Join date : 09.04.2011

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 12:31 am

Не ми се седеше вече в апартамента,за това реших да излезна. Писнаха ми домашните купони.Повиках шофьора и докато се облека и обуя,той вече беше пред сградата. Бързо слезнах и се качих в колата.Казах му да ме закара в Клуб Виктория,поне там не пускаха когото и да е. Бързо стигнахме ,а той слезна да ми отвори вратата.Бодигардовете ме пуснаха само като ме видяха и влезнах навътре.Запътих се към бара и седнах на един от столовете викайки бармана
- Едно мартини и по бързо ако обичаш - казах му аз вадейки цигарите си от чантата
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 12:39 am

Говорех си с Аксел ,когато го заприказва един супер модел.
-Окей ,оставям ви насаме.-намигнах му.
Тръгнах към бара.
-Един натурален сок.-както не бях на себе си заради Зак и Дрейк оставаше да се напия...
-Може ли?-попитах ,когато видях едно момиче да държи кутия с цигари.
-Междо другото аз съм Леонор или накратко Лин.-усмихнах се ,очаквайки някаква реакция.
Върнете се в началото Go down
Валъри

Валъри


Брой мнения : 16
Join date : 09.04.2011

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 12:43 am

Изведнъж от някаде се появи едно момиче.Погледнах я , а тя попита
- Може ли ? - усмихнах и се и казах
- Заповядай.- а след това се представи ,беше симпатична и не бе надута като повечето момичета който познавах.
- Аз съм Валъри или накратко Вал - представих се на свой ред усмихвайки й се
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 12:50 am

-Приятно ми е.-усмихнах се и поех кутията и запалката.
-Мерси.-казах и запалих една цигара.
-Гледала съм твои филми.Добра актриса си.-опитах да започна някакъв разговор.
Изпуших малко облъче дим и хвърлих поглед към Аксел и модела.
Бармана ми донесе сока и аз отпих от него.Беше портокаов и щеше да е още по-хубав с водка, но бях решила да не пия алкохол и се опитах да спазя това обещание.
Върнете се в началото Go down
Валъри

Валъри


Брой мнения : 16
Join date : 09.04.2011

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 12:54 am

Усмиханах се и отпих от мартинито си
- Благодаря. Радвам се ,че ти харесват - казах дърпайки си от цигарата,стори ми се доста нервна. Проследих погледите ,който хвърляше зад себе си и попитах
- Ами ти ,да не би да те обхванала някаква ревностна вълна - попитах я аз и се усмихнах отново , обичах да го правя.А след това добавих
- А ти с какво се занимаваш?
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 1:01 am

- Ами ти ,да не би да те обхванала някаква ревностна вълна.
Избухнах в смях.
-О ,не не не... той ми е най-добър приятел.-усмихнах се.
-А и приключих с любовта.-много умно на 17 години да заявиш това и то не на шега,но предвит нещата ,които ми се случиха.
-С пазаруване ,момчета и купони.Шегувам се.Още уча.-усмихнах се и отново изпуших малко дим.
Върнете се в началото Go down
Валъри

Валъри


Брой мнения : 16
Join date : 09.04.2011

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 1:15 am

- Е добре , да ти кажа честно не приличаш на ученичка - намигнах и аз,беше строина и елегантна. Добре де тук всички бяха такива или повечето,но определено бих и дала 18-19 години.
- Кой не обича пазаруването,купоните и момчетата- попитах я аз усмихвайки се
- И защо си приключила с любовта , та ти си още в гимназията
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 1:22 am

-Мерси.-усмихнах се мило.
- И защо си приключила с любовта , та ти си още в гимназията.
-Защото забърках страхотна каша...-натъжих се и оставих цигарата в пепелника ,а след това незнайно защо реших да й разкажа всичко ,сякаш бяхме близки приятелки.
-Гаджето ми закъсня за коледния бал ,а аз срещнах момчето в което бях влюбена на 15 ,нямаше го цели две години ,а и си замина от живота ми без едно ''чао'' дори и когато си изяснихме всичко ... и танцувахме ,гаджето ми се появи и ни видя ,а след това стана страхотен скандал и сега и двамата ме мразят.-казах с треперещ глас.
На непознанотото момиче едва ли я интересуваха моите драми и още не разбирам защо й казах всичко...
Върнете се в началото Go down
Валъри

Валъри


Брой мнения : 16
Join date : 09.04.2011

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 2:14 am

- Това е ужасно неприятно - казах и аз слагайки ръка на рамото й.
- Но пък това не означава ,че е дошъл края на света - обесних и и запалих нова цигара издишах дима и отпих от мартинито си.
- И аз съм изпадала в такива ситуаций така ,че няма какво да се притесняваш.Всичко идва и отмина и е до едно време после идва следващото - казах и отново се усмихнах приятелски
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:46 am

Тя ме погледна с разбиране.Беше мила и наистина ме изслуша без да направи отекчена физиономия.
-Мерси.Може би си права...-усмихнах се и реших ,че наистина искам да се сприятеля с нея.Беше много мила и симпатична.
-Ами при теб как е любовта?-ухилих се и отпих от сока си.
Огледах заведението отново и този път погледа ми спря на една група момичета.Разпознах ги и как няма като до преди месец бяхме в една компания ,а сега гледаха към мен и се смееха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





VIP Club ''Victrola'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: VIP Club ''Victrola''   VIP Club ''Victrola'' Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
VIP Club ''Victrola''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: Нощен живот-
Идете на: