GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Терасата            Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Терасата            Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Терасата            Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Терасата            Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Терасата            Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Терасата            Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Терасата            Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Терасата            Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Терасата            Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Терасата            J0gpd0

Терасата            3050046m

Терасата            Srz6dz

Терасата            3314923n



 

 Терасата

Go down 
+2
Райън Купър
Леонор Дейвис
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПет Дек 24, 2010 3:39 pm

-
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 10:53 pm

Райън дойде на партито, с малко закъснение, но явно не беше единственият закъснял, защото имаше малко хора, но едва ли останалите, щяха да закъснеят много. Отиде до бара и си взе един коктейл, след което се отправи към терасата. Подпря се на преградата и се загледа в далечината, а от вътре се чуваше силната музика. Трябваше и Алекс да дойде, поне да има някой който познава, на това парти.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 11:06 pm

Ал пристигна в имението с Мишел.Отиде в стаята си за да си пооправи грима и да се преоблече.Облече една черна рокля и остави бебето да спи.
Слезе на първия етаж да потърси Райън.Обиколи цялото имение ,но не го намери.Взе си чантата и реши да излезе на терасата за да изпуши една цигара докато го чака.
Но когато излезе го видя да стои с гръб към нея.Приближи се и закри очите му с ръце.
-Познай кой е?-засмя се русокоската леко.
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 11:15 pm

- Нека помисля. - отвърна русокоското и се разсмя. - Амии Рейчъл? Дженифър? Мегън? Саманта? - каза няколко произволни имена Райън и се разсмя. Алекс махна ръцете си и го погледна нацупено. - Просто се шегувах, знаех че си ти, не се цупи.- допълни той и 'и се усмихна. Лек ветрец подухна и развя косата на Алекс.
- Значи все пак дойде, не ме остави сам. - каза той и се разсмя.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 8:32 am

Oтначало Али се нацупи от изреждането на толкова женски имена, но след това каза.
-Не се цупя.-усмихна се момичето мило и го погледна.
-Тези имена ,които каза на най-красивите момичета в гимназията ли са?-попита русокоската и се засмя.-А и още нещо,как въобще можеш да се осъмниш ,че може да не дойда.-засмя се Александра и зададе поредният си въпрос.
-Защо не покани някоя съученичка ,а покани мен и въобще не ме познаваш.-тя впи сините си очи в него, очаквайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:18 pm

- Добър въпрос! - отвърна 'и той и се разсмя. - Повечето момичета от училище, са някакви надути кифли, които нямат и капка мозък в главата. Понякога дори се чудя, щом господ толкова много им е взел, какво пък толкова им е дал, но така и не намирам отговора. - отговори 'и русокоското и се засмя за пореден път. - Ами ти, защо се съгласи да дойдеш точно с мен, момче което познаваш едва от няколко дена, а не с някое актьорче? - попита я Райън и отпи от напитката си.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:30 pm

Aлекс се засмя.В последно време много й бяха станали актьорчетата както се изрази Райън.
-Не знам.Това е нещо ново.-усмихна се момичето.
Когато Райън спомена актьори Ал се сети за Дани и Улямс.Все още не беше разбрала какво ще иска Даниел и се чудеше дали ще се появи на партито.
Видя ,че между тях настъпи тишина и русокоската каза:
-Изглеждаш страхотно.И не знаех ,че имаш такова мнение за съученичките ти.Какво ли са си мислили момчетата за мен в гимназията?!-засмя се и отметна косата си назад.
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:42 pm

- Едва ли си била като тях, не едва ли, ами направо не ми се вярва, да си била като тях. - отвърна 'и той и се разсмя. - Те са толкова повърхности, знаят само "искам" и "аз", доста жалка гледка са и когато им го кажеш, се засягат. Но стига за тях и ти си много хубава днес, но ти кога не си. - каза Райън и се усмихна. - А къде е Мишел, нали каза че ще дойдеш с нея? - попита той и доизпи питието си.


Последната промяна е направена от Райън Купър на Пон Дек 27, 2010 12:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:50 pm

-Ех ...миличък ,имаш грешно впечатление за мен.-засмя се леко Александра.
-Има един човек ,който би ме описал така какато ти описваш съученичките си.-усмихна се.
Райън не я познаваше.Преди и тя беше лигла ,която мислеше само какво да облече и кои обувки с коя рокля да съчетае.Е ,това беше докато баща й беше жив и малката принцеса нямаше за какво друго по-важно да мисли.
-А къде е Мишел, нали каза че ще дойдеш с нея? - попита той и доизпи питието си.
Въпроса му ,прекъсна мислите й.
-Оставих я да спи в стаята.-отговори Алекс.
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:58 pm

- Вярно, познавам те от скоро, но засега това е мнението ми за теб. Гледам и твоето е свършило. - каза той и посочи към чашата на Алекс. - Да отидем да си вземем нови? - предложи той, а тя само кимна и двамата се запътиха към бара. Райън си взе уиски, което обърна на един път, след което си взе още едно. - Ти, какво ще пиеш? - попита я той и зачака отговорът 'и.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 7:00 pm

Дрейк и Леонор излезнаха на терасата, като продължиха да си приказват тихо. Щом стигнаха, застанаха към изгледа пред тях, който беше осветен прекрасно. Беше леко хладно.
- Защо не ми се обади? Минаха почти две години вече. - с усмивка попита Леонор, като отмести косата си зад ухото леко и погледна Дрейк. Той се усмихна, като свали суичъра си и го наметна около нея, за да се стопли. Вече бе по тениска, но не му пукаше.
- Мисля, че така ще ти е по-добре. - усмихна се, като сложи ръце на перваза и тръгна да отговаря на въпроса й.
- Незнам, незнаех как ще реагираш, може би. - засмя се той, като се сети, че е време той да зададе няколко въпроса.
- Ами ти? Кое мъжко сърце завладя?
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 7:51 pm

- Ами ти? Кое мъжко сърце завладя?
- Никое ... но за сметка на това моето беше разбивано няколко пъти.-каза Лин и се засмя.
- И само за информация ,щях да се зарадвам да те чуя.
Лин се усмихна и се сгуши в горнището му.
- На теб не ти ли е сдудено?
- Ами ти ,колко сърца плени и разби?-засмя се и несъзнателно докосна надписа на синджирчето.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 8:09 pm

- Никое ... но за сметка на това моето беше разбивано няколко пъти. И само за информация ,щях да се зарадвам да те чуя. - усмихна се нежно тя, като си играеше със връзките на суичъра.
- И аз щях. - засмя се той, като се усмихна и погледна красивата гледка през Леонор и Дрейк.
- На теб не ти ли е сдудено? - подпита Леонор, като го погледна.
- Не, чувствам се като вампир. - засмя се той.
- Ами ти ,колко сърца плени и разби? - Дрейк се замисли. За тези две години .. можеби само 2 .. "Направо, като ти ми беше през цялото в главата".
- Малко. Не само твоето е било разбивано. - сякаш се сещаше за онази гадна гледка пред него миналото лято. Както и да е, той видя, че тя си играеше със верижката.
- Явно ти харесва. - усмихна се.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 8:53 pm

- Много ми харесва!-усмихна се тя.
''Щеше да е хубаво да ми я беше подарил онова лято'',помисли си ,но не го изрече на глас.
- Само за малко ли си в Ню Йорк или за постоянно?-момичето впери поглед в нощното небе.Загледа се в една звезда ,която светеше много ярко и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 9:19 pm

- Само за малко ли си в Ню Йорк или за постоянно?-момичето впери поглед в нощното небе, докато Дрейк се замисли как да отговори. Всъщност, за постоянно щеше да е.
- Всъщност, за постоянно. Просто трябваше да се преместя. - въздъхна, като се загледа в нощното небе както Леонор, търсейки по-ярките звезди в черното небе.
- Значи вече имаш къща или? - попита Леонор, която се бе обгърнала със суичъра по-здраво за да се стопли.
- Не, ще остана при братовчед ми, Джейсън. Можеби го знаеш, от съседния клас от училище е. - отмести леко косата си настрани, като мина зад перваза на терасата и седна върху него. Леонор го погледна странно, докато той подаде ръка и тя да направи същото. Тя седна на перваза до него и се усмихна, като леко повдигна дългокопринената рокля за да не я оцапа.
- Супер е. - продума той.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 9:26 pm

- Не, ще остана при братовчед ми, Джейсън. Можеби го знаеш, от съседния клас от училище е.-обясни момчето.
- Познавам го.-Джейсън беше много близък приятел на Лин.
Тя надигна леко роклята за да не се омърси.
- Страхотно е, да.Винаги съм обичала да стоя на перваза на терасите,-засмя се Леонор.
-Радвам се ,че ще останеш тук.-момичето му се усмихна мило и след това каза тихо.
- Къде ли е Зак?-замисли се тъмнокоската.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 9:34 pm

Дрейк седеше на перваза, като клатеше леко крака и беше подпрял ръцете си зад него, за да държи баланс.
- Радвам се, че ще останеш тук. - усмихна се, като погледна Дрейк, който гледаше право в земята, сещайки се какво можеше да попита Леонор. Имаше толкова много въпроси, толкова много време и малко отговори, който щяха да го задоволят.
- Какво .. стана с Адреан? Нима просто ти го скъса ей така? Мисля, че бяхте много щастливи. - леко щастливо говореше Дрейк, сякаш тогава го тресеше вълната на .. ревност? Не, не можеше да я обича отново. Ургх. Всичко беше толкова .. объркано.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 9:40 pm

- Какво .. стана с Адреан? Нима просто ти го скъса ей така? Мисля, че бяхте много щастливи.
Лин се засмя.
- Да направо щяхме да се женим...-пошегува се.
- Ъм той ми изневери с най-добрата ми приятелка.-каза Леонор и погледна Дрейк.
- Той беше грешка...Надявам се Зак да не е ...
-С Адреан ме видя онази вечер нали?-попита момичето и премести погледа си върху Дрейк.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 9:47 pm

Дрейк слушаше внимателно Леонор, която бе отместила поглед върху него и говореше всичко, сякаш вече тотално бе отрязала Адреан. "Един проблем по-малко.." замисли се Дрейк, който чу още едно име във всичко - Закари.
- Той беше грешка .. Надявам се Зак да не е .. - каза с усмивка Леонор, която явно чакаше принца си да дойде на партито довечера.
- Закари Рот? - повтори Дрейк, засмилен.
- Да, нима го познаваш? - засмя се Леонор. - -С Адреан ме видя онази вечер нали? - допълни се тя.
- Не, не го .. - можеби тук искаше да спести малко история. - И да, той беше. Все още искам да му сритам задника за онова нещо. - говореше тихо, но на глас.
- Какво нещо? - попита Леонор.
- Той .. нарочно го правеше. Нима след всички "Обичам те, мило!" вярваше, че той найстина те обичаше? Беше просто една лъжа. И за това също го мразя. - допълни се Дрейк.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 9:55 pm

- Той .. нарочно го правеше. Нима след всички "Обичам те, мило!" вярваше, че той найстина те обичаше? Беше просто една лъжа. И за това също го мразя.
-Ти знаеш ли нещо повече?-зададе въпрос ,но не искчака отговор ,а зададе друг.
-И какво щеше да кажеш за Зак? Как така го е правел нарочно? Знаеш ли какво е целял?
Леонор зададе един куп въпроси.
Пак не беше разбрала какво иска да каже Дрейк.Винаги говореше така ,че Лин трябваше да зададе още въпроси.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 9:59 pm

- Говоря за Адреан. Това беше просто един бас, на който се хванаха миналата година с някой .. Не помня с кой. А Закари, знам го по име, нищо повече. Мисля, че е пич. - кимна Дрейк, като се опита да го обясни по най-простия начин.
- Басът беше да излезне с Леонор Бенет, тъй като не мислеха, че той можел да издържи по-дълга връзка. И така загуби баса всъщност.
- Ти от къде знаеш?
- Адреан беше глупак и го казваше на всеки, който му паднеше. И така малко попадна на мен. И мисля, че ти не заслужаваше това, но нямах шанс да се свържа с теб. - довърши той.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 10:08 pm

- Басът беше да излезне с Леонор Дейвис, тъй като не мислеха, че той можел да издържи по-дълга връзка. И така загуби баса всъщност.
- K-к-акво ... !-каза Лин ,а огорчението се усещаше в гласа й.

Сълзи от яд и обида и огорчени и болка се появиха в лешниковите й очи.
Опита се да избърше сълзите си преди Дрейк да забележи ,но все по-нови сълзи се появяваха.
- Защо не намери начин да ми кажеш?-каза момичето с треперещ глас.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 10:14 pm

- K-к-акво ... !-каза Лин ,а огорчението се усещаше в гласа й. Гласът на Леонор трепереше, докато Дрейк въздъхна тежко.
"Глупак, глупак, глупак! Защо й казваш всичко това .." - като погледна към почти плачещата Леонор.
- Защо не-не на-амери начин да ми кажеш? - продължаваше във същия дух, докато той не прокара ръка през нея и я допря до себеси, прехапвайки устни.
- Ще видиш, че ще си плати. Незнам как, но .. - преглътна, като я погали. - Недей да плачеш. Само ще си размажеш грима. И не плачи за този загубеняк . - усмихна се, като избърса една от сълзите.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 10:31 pm

Лин скри лице и се сгуши в него опитвайки се да увладее сълзите си.
- Защо ми го причини?Само заради един тъп бас!-продължаваше да плаче Леонор.
Знаеше какъв е Адреан ,но чак пък това не го беше очаквала.
Лин се успокои и се отдръпна от Дрейк.
-Всичко е наред ... или поне ще бъде.-усмихна се през сължите ,които след секунди избърса.
- Явно и Зак няма да дойде ...-каза натъжено.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Леонард

Джейсън Леонард


Брой мнения : 26
Join date : 26.12.2010

Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 10:45 pm

Джейс и госпожицата отново се върнаха на празненството. Момичето явно му беше обидено от постъпката и бе решила да не говори с него. Дори за да превъзмогне пресъхналото си гърло, взе чаша шампанско от един от сервитьорите, които отминаваха.
- Добре, сърди ми се, щом искаш. Поне, роклята не ти ли харесва? - той реши да й даде последна възможност да проговори, но тя нямаше това намерение, така че.. Джейсън я хвана за ръката и я поведе към терасата. мислеше ,че няма никого, но забеляза две фигури ,седнали на парапета. Та той ги познаваше. Това бяха Леонор и братовчед му - Дрейк. дълго се чудеше дали да ги прекъсне, но накрая се реши.
- Хей, здравейте..- поздрави ги като за начало и се усмихна.
- Я, кого виждат очите ми. Лин, все същата си. - отбеляза младежът, но когато се вгледа в нея виждаше, че сякаш бе плакала. Явно моментът не беше особено подходящ за весели разговори, но пък Джейс щеше да опита да разведри атмосферата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Терасата            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата    Терасата            Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Терасата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: В покрайнините :: Имението ''Florance'' :: В имението-
Идете на: