GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Балната зала Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Балната зала Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Балната зала Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Балната зала Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Балната зала Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Балната зала Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Балната зала Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Балната зала Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Балната зала Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Балната зала J0gpd0

Балната зала 3050046m

Балната зала Srz6dz

Балната зала 3314923n



 

 Балната зала

Go down 
+14
Лус
Елиша Скай
Джейсън Леонард
Алексис
Каин Алекзандър Стоун
Уилямс Рот
Емили Грейс
Феолина Трейс
Дрейк Велъл
Еолин Апрентис
Итън Уейт
Касандра Хейл
Джейк Милър
Леонор Дейвис
18 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПет Дек 24, 2010 3:38 pm

-
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 8:12 pm

Хм... предложението на Касандра си беше изкушаващо, но въпреки това реших, че е по-добре да отидем на празненството. Така или иначе щяхме да имаме време да останем и насаме...
Първо се отбихме до дома ми, за да облека нещо по-подходящо. Приготовленията не ми отнеха повече от пет минути. След това се отправихме към къщата на Касандра. А когато и тя беше готова, тръгнахме към партито.
Имението, в което беше празненството беше... хм... огромно. Хванах ръката на Сандра и заедно влязохме в красиво украсената бална зала.
- Леле... някой доста се е постарал. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 9:07 pm

На път за партито, минаха през къщата на Кас за да се преоблече. Отне и около десетина минутки да избере какво да облече. На края се спря на една лилава рокля. Добре че Саманта беше подредила роклите и Кас набързо намери това което й трябваше. След десет минутно бавене в къщата, най-сетне двамата тръгнаха към имението.
(...)
Влязоха в балната зала, която все още не беше препълнена. Касандра хвана джейк за ръка и се усмихна. Не й пукаше , че тук сигурно гъмжеше от папараци въоръжени до зъби с фотоапарати, камери и какво ли още не. Тя беше с Джейк.
-Искаш ли нещо за пиене - обърна се тя към Джейк и огледа залата в търсене на питиета.
Върнете се в началото Go down
Итън Уейт

Итън Уейт


Брой мнения : 37
Join date : 22.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 9:11 pm

Тъй като Еолин и Итън вече закъсняваха, тръгнаха направо от дискотеката, към въпросното имение, където щеше да се проведе новогодишното Парти. Когато стигнаха и Ит забеляза пищната украса, съмненията му се потвърдиха. Това определено нямаше да е просто парти. Това щеше да е доста бурно и непредсказуемо Парти. На лицето му изгря лека усмивка и с един поглед, той подкани Еолин да влязат вътре. Изкачиха стълбите ,които ги отведоха право в балната зала.
- Хм..Определено имат усет за такива неща. - отбеляза гласно момчето, хвърляйки преценителен поглед наоколо.
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 9:21 pm

- Наистина. Това парти май ще надмине очакванията ми.
Явно и Итън мислеше така. Погледа на Еолин също се плъзна по многобройните украси. На всичкото отгоре на всеки две крачки имаше по две украсени по някакъв невероятен начин елхи. На фона на всичко това звучеше тиха музика, която само предвещаваше пристигането на гостите.
Келнери с черни табли, които бяха претъпкани с чаши вино, пъплеха наоколо и предлагаха на всеки пристигнал по една чаша. Други келнери се разхождаха с предястия. Явно организаторът на това събитие притежаваше вкус и класа.
- Хмм.. Явно алкохола ще ни преследва навсякъде. - каза Итън.
- Ами тогава защо да не му се насладим?! - отвърна Ел и отпи /но този път не на екс, както попринцип се правеше на дискотеката, а нормално както подобаваше в началото на такова парти/ малко от своята чаша.
Определено имаше потенциал и грация. Знаеше как да се държи, но го показваше само когато й се налагаше..
Нещо, което явно изненада Итън.
Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 9:32 pm

Spoiler:

- Хайде, ела.
- подсмихнах се.
Тя беше хванала ръката ми, затова леко я придърпах към себе си и я прегърнах. Поне да дадем повод за по-големи клюки. Не че в момента ме интересуваше особено какво щяха да кажат... или пишат по вестниците. Даже си представях заглавията.
"Джейк Милър с нова приятелка?".... - тези мисли ме накараха да се засмея.
Тръгнахме към бара, където си поръчах голямо уиски, каквото обикновено пиех.
- Ти какво ще пиеш, красавице? - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Итън Уейт

Итън Уейт


Брой мнения : 37
Join date : 22.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 9:45 pm

Spoiler:
Ит леко се изненада от малката глътка, която Лин отпи ,но усмивката му прераства в нещо средно между възхищение и въздишка. Той от своя страна също взе чашата си с грация и отпи от питието вътре.
- Това е наистина добро. - отбеляза момчето и се усмихна. Изглежда имаше още доста време до същинското начало, тъй като все още пристигнаха гости.. И наистина не спираха да прииждат още и още. Докато шареше с очи наоколо, в един миг Итън закова погледа си върху един приближаващ се младеж, който бе вперил самодоволен и предизвикателен поглед право в Еолин и сякаш й правеше мимики. В този момент на Ит нещо му прищрака и той хвана Лин през кръста, като леко я придърпа към себе си и я за малко а разлее питието върху себе си. Погледан го странно, но той само й се усмихна с чаровната си усмивка, която доста рядко напоследък влизаше в действие. Момчето отново стрелна онзи непознат, който по погледан някак зловещо и му отвърна с една триумфална усмивка. поради необясними причини, Итън въобще не съжаляваше за постъпката си, всъщност така му беше някак си по-добре.
- Е,..Наздраве. - той отново се обърна към Еолин с чаровната си усмивка и приближи чашата си до нейната, като все още придържаше талията й с ръка.
Върнете се в началото Go down
Касандра Хейл
Модератор
Касандра Хейл


Брой мнения : 196
Join date : 11.12.2010
Age : 28
Местожителство : soмewhere i beloнg ... ♫

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 9:48 pm

Spoiler:


Сандра тръгна след Джейк към една от масите, където имаше напитки. Беше се вкопчила в него, напълно осъзнаваща, че от страни буквално искри неонов надпис "той е мой". Но въпреки всичко не й пукаше. Той си поръча уиски и се обърна към Сандра.
- Хм аз ли.. мартини. - тя се усмихна мило и го целуна - Предпочитам да започна с нещо по-леко. - Кас пое мартинито и погледна Джейк - Искаш ли да се поразходим... Може да видим някой познат.
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 9:56 pm

Spoiler:
- Това наистина е добро. - изрече Ит.
- Предполагам, че е поне десет-двайсет годишно отлежало вино. Може и повече? - засмя се Ел. - А тези вина наистина са си скъпи и перфектно се вписват в тази обстановка.
Момичето не преиграваше. Наистина разбираше от тези работи като маниери, изисканост и други подобни. Но просто, заради времето и века, в което живееше света, тези нейни черти се проявяваха все по-рядко и по-рядко.
Изведнъж Итън леко придърпа Ел към себе си, като я хвана през кръста, по някаква необяснима причина.
- Е, наздраве! - каза й той.
- Наздраве! - също се усмихна Апрентис, като леко чукна неговата чаша със своята, сякаш правеше тост.
Тълпата в залата започваше да се увеличава. От незнай-си-къде започнаха да излизат още келнери, които веднага обслужваха новодошлите. С запълването сякаш се промени малко и обстановката... Започнаха да сервират и по-силен алкохол, но виното продължаваше да фигурира в питиетата.

Върнете се в началото Go down
Джейк Милър

Джейк Милър


Брой мнения : 102
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Upper East Side

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 10:13 pm

Spoiler:

- Ами, добре. - усмихнах се.
- Въпреки, че аз нямам много познати... - замълчах за момент. - Освен ако не броим папараците, които съм сигурен, че само да ни забележат и ще ни нападнат. Предварително извинявай за това. - свих рамене и се обърнах към нея с виновен поглед.
- Но пък може да ме запознаеш с някой твой познат.
Върнете се в началото Go down
Итън Уейт

Итън Уейт


Брой мнения : 37
Join date : 22.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 10:34 pm

Spoiler:
Постепенно постепенно залата се напълни и с още мъничко късмет нямаше да побере всички гости. Или поне ако продължаваше да се пълни в същият дух..
- Ноо..Всъщност, за какво точно вдигаме наздравица? - внезапно попита Итън, загледал се в някъде из пространството и бавно премести изпитателния си поглед върху Ел. Тя изглеждаше някак разсеяна, но това едва ли щеше да й попречи да му отговори.
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 10:42 pm

- За какво вдигаме наздравица ли? - попита някак разсеяно Апрентис, като отново върна погледа си върху Итън.
- Не знам. Може би заа... - замисли се тя, - за доброто прекарване.
Звънливият й смях отново озари обстановката наоколо.
- Ти за какво искаш да е наздравицата? Все пак и ти имаш право на глас.
Изведнъж музиката се смени.
- Един танц? - попита го тя.
Усмихна се. Но това не беше онази дяволита усмивка, която беше използвала досега. Мне... Тази беше невинна, като леко изразяваше и истинското настроение на Ел. А то се беше променило драстично от началото на деня досега.
-Е, Итън... Така и не разбрах.. От тук ли си или като мен си се преместил от някой друг град? А и рядко някое момче като теб се разхожда сам по дискотеките без да е в компанията на момиче. Или момичета... - поправи се веднага Лин. - Като се изключа мен, разбира се.
Върнете се в началото Go down
Итън Уейт

Итън Уейт


Брой мнения : 37
Join date : 22.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 11:06 pm

Итън кимна на предложението й и този път беше негов ред да я придърпа към дансинга.
- Преместих се..От Охайо. - отвърна той кратко на първия й въпрос, тъй като далеч не възнамеряваше да навлиза в повече подробности.
Този път музиката беше по-бавна, както и движенията на Итън и Лин.
- Ами всъщност..Преди наистина не излизах от нас, без някое момиче, но..- той направи кратка пауза, сякаш търсеше подходящите думи.
- Ами да речем, че животът ми се промени и сега..съм нещо като самотна птичка. - след изказването си момчето се засмя. От къде ли намираше подобни епитети за такива сравнения и той не знаеше. но това беше добре, защото отвличаше вниманието си от спомените, опитващи се да нарушат границата и да проникнат в съзнанието му, разваляйки доброто му настроение. Това за щастие, скоро нямаше да се случи.
- Ами ти..Странно е. - момчето видя въпросителния й поглед, казващ "Кое по-точно ти се вижда странно?" и леко сви устни, сдържайки смеха си.
- При толкова много кандидати, навъртащи се около теб..- Ит отново доби сериозно изражение и се огледа наоколо. И тук, както в дискотеката имаше доста момчето, точещи лиги по Ел и това си беше от очевидно по-очевидно.
- Не се ли се спряла на някой? - вметна момчето накрая, като си довърши мисълта и отново върна поглед върху ясните искрящи очи на Лин.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:05 pm

Дрейк се разхождаше из Ню Йорк, търсейки хотел да отседне докато не си намери някаква къща или подобно. Той реши да се премести на ново сам, защото напрежението в Малибу беше одвуено, особено сега. Затова е тук, можеби.
След намирането на хотел, в който отседна реши да врътне още една обиколка на града, като някакво голямо имение в покрайнините му мерна окото. Цялото беше специално украсено, от там се чуваше лека музика и ехото между дърветата, който бяха оградили имението и специфично осветяваха и изглеждаха невероятни. Той с лека усмивка се насочи натам, като оглеждаше пътя. Можеби трябваше да мине по тротоарите, ала избра пътя на дърветата.
Щом стигна до неизвестното имение, най-отпред бе изписано името "Florance". "За една нощ няма да е зле." продума на себе си, като влезе в имението. Вече му беше ясно. Това беше новогодишното парти, за което хората постоянно говореха по улиците, а той не ги слушаше чак толкова внимателно. Влезе в балната зала, като правеше път на минаващите келнери с много чаши вино и лек алкохол.
И нещо в далечината му мерна окото. Едно момиче. Познато момиче.
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:25 pm

Spoiler:

- Честно казано... Не! Всичките момчета са толкооова еднакви, а трудно е да откриеш по-специалните типове... Иначе никога не съм пропускала да се позабавлявам замалко. Ноо... вече всичко започва да ти омръзва и търсиш нещо необичайно. Дори вече почти не забелязвам всеки опит.
Двамата продължаваха да се носят бавно в ритъма на музиката на дансинга. Следвайки техния пример, част от гостите също излязоха да танцуват.
Сините й очи отново започнаха да обхождат залата, докато отново не се върнаха към Итън.
- Защо...? Да не се опитваш да ми намекнеш нещо? - попита го Еолин, като отново се засмя.
Май този ден щеше да си завърши с усмивки и смях. Но поне искрени. А не като онази фразичка, която винаги тряваше да се спазва пред пресата - "Pose, smile and wave", а в действителност се чувстваш капнал от умора.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:42 pm

Дрейк Велъл написа:
Дрейк се разхождаше из Ню Йорк,.....

Леонор се появи на бала с една копринена рокля.Момичето си взе една чаша вино и тръгна да търси някой познат.Само се молеше да не попадне на Евелин или Адреан.Не знаеше дали няма да ги убие ,ако ги види.Знаеше какъв е Адреан ,но не го очакваше от него.Искаше й се Зак да тук.Момичето продължи да се оглежда.
Видя някакво момче ,много познато ,но не му знаеше името.Тй не беше от тяхната групичка ,но реши да го пита дали е виждал Зак или Адреан.Искаше да знае дали той и Евелин за на партито.
-Здравей.-каза високомерно Леонор.
-Леонор Дейвис!-възкликна момчето.
-Да .. аз не ти знам името -засмя се и добави.-не ме и интересува.
-Виждал ли си Адреан ,Евелин или Зак?-премина на важния въпрос тъмнокоската.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:59 pm

Дрейк оглеждаше имението. Беше осветено и изглеждаше грациозно. Той взе една чаша вино, като отпи глътка по глътка и не на екс. Той беше единствения, който не беше облечен в скъп костюм, а със черносив суичер и тъмни дънки. Момичето, което беше загледал бе от неговото училище, облечена в красиво копринена рокля. Явно клюкарката не й беше попречила да дойде на бала. Той видя, че тя се приближава към него с чаша в ръка.
- Здравей. - промълви момичето.
- Леонор Дейвис. - засмя се той, като отпи от чашата си и погледна странно момичето.
- Виждал ли си Адреан, Евелин или Зак? - веднага запита момичето, като огледа отново балната зала да се увери, че не ги е видяла. Той въздъхна, усмихвайки се иронично.
- Намери си ги сама, тогава. Всъщност, знам къде са, явно не си погледнала блога на клюкарката. И недей да се тъпчеш с понички. - огледа я отново, - не ти влияят добре. - след това въздъхна и мина покрай нея, като леко я побутна.
Всъщност, той беше живял в Ню Йорк за кратко време като по-малък и познаваше много добре Леонор, но явно се бе превърнала в поредната кучка.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 1:23 pm

- Намери си ги сама, тогава. Всъщност, знам къде са, явно не си погледнала блога на клюкарката.-каза Дрейк.-И недей да се тъпчеш с понички. - огледа я отново, - не ти влияят добре. - след това въздъхна и мина покрай нея, като леко я побутна.
-КАКВО?-каза Лин и го хвана за ръката за да се обърне към нея.

-За какво говориш?-погледна го пронизващ поглед.
И какво беше това за поничките...Офф какво пак беше писала онази кучка за нея?!
-Обясни ми!-настоя Леонор все още държейки силно ръката му.
Върнете се в началото Go down
Итън Уейт

Итън Уейт


Брой мнения : 37
Join date : 22.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 1:28 pm

Spoiler:
Итън я дари с една потайна усмивка.
- Може и да намеквам. - прошепна той, а после се усмихна и я завъртя в кръг, както повеляваше танца. Русите й коси се разпиляха от движението и Ит си позволи да ги пооправи.
- Още едно питие? - попита я той, като стрелна с поглед идващия към тях келнер.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 1:32 pm

След като Дрейк обясни на Лин меко казано всичко, което трябваше той тръгна да се маха, защото знаеше, че тя нямаше да го остави. И така стана всъщност.
- КАКВО?-каза Лин и го хвана за ръката за да се обърне към нея, докато той завъртя очи и я погледна. Нейния пронизващ поглед го гледаше втренчено, искайки да извади думите с ченгел от устата на Велъл.
- ОБЯСНИ МИ! - почти извика на глас Леонор, като го държеше за ръката по-силно. Ала той не усещаше нищо.
- Чу ме. А за Адреан и Евелин .. досещай се сама. И мисля, че е време да ходиш ейййй там. - посочи по-надалече при други хора, като се усмихна. Нима го правеше той .. Преди години той беше луднал по нея. Ето защо манията му спря.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 1:41 pm

Лин остана шокирана.Никой не се беше отнасял така с нея.Никое момче не й беше говорило по такъв отвратителен начин.
- Чу ме. А за Адреан и Евелин .. досещай се сама. И мисля, че е време да ходиш ейййй там.
Новината за Адреан и Евелин я вбеси още повече ,а и наглоста на ....тя всъщност не му знаеше името.
-Ей ,как се казваш?-попита тя.Ужасното му държание към нея я беше заинтригувало и искаше да разбере на какво се дължи то.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 1:45 pm

Явно не очакваше такова развитие на случката. Пък и Дрейк се усещаше, че звучеше по-гадно и глупаво с нея, а можеби не трябваше. Но си заслужаваше.
- Ей, как се казваш? - изведнъж попита, като го загледа. Нима не се сещаше. Той се завъртя към нея, като я погледна отново и въздъхна уморено от всичко.
- Дрейк Велъл. Едва ли ти говори нещо. Можеби. - повдигна вежди той, като повдигна чашата и промълви:
- Наздраве. - и отпи остатъка, като го сложи на келнерската табла.
Върнете се в началото Go down
Еолин Апрентис

Еолин Апрентис


Брой мнения : 174
Join date : 12.12.2010
Age : 26
Местожителство : In my meaning of heaven and hell..

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 1:46 pm

Spoiler:
- Хмм... - отвърна само Еолин на първия му отговор.
Когато си поискаше, можеше да изглежда като някакво малко дете, на което тепърва му предстоеше да преоткрие света. Косите й се разпиляха от завъртането, което беше направила в момента. Итън й ги пооправи леко. Но бретонът й продължаваше да си бъде безнадежден случай. Беше паднал пред очите й, както винаги, и и тя го отметна назад. Но за нищо на света не би го отрязала, защото просто си беше такава натура. А и това постоянно отметване й беше станало като навик, така че...
- Още едно питие? - попита я момчето.
- Мм.. добре. Но трудно ще успееш да ме напиеш, тъй като алкохола лесно ми понася... - смигна му Апрентис и взе една чаша от най-близкия сервитьор.
- Таа... Итън как така се отправи към музикалния бизнес? - зададе му този въпрос Ел, защото наоколо май само те бяха единствените звезди от музикалния бизнес, които присъстваха.
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 1:55 pm

Spoiler:

Лин впи поглед в него.той не беше с костюм.Дори беше много оникновенно облечен.
- Дрейк Велъл. Едва ли ти говори нещо. Можеби.-отговори на въпроса й.
- Изглеждаш ми познат.-каза Лин и се опита да се сети откъде това момче й беше толкова познато.
Отпи от винтото ,задържайки устните си на ръба на чашата ,замислена.
Отново огледа залата, видя няколко известни личности, но това не я интересуваше в момента.
-Какво трябва да ми говори?-попита Лини и придружи въпроса си с една от нейните чаровни усмивки.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 2:06 pm

Spoiler:

Дрейк се усмихна, като загледа Леонор и огледа с един поглед хората около тях. Имаше някой по-грациозни, други пък се радваха на свободния алкохол и вече трябваше да си тръгват, разклатени достатъчно още в началото на прекрасната вечер.
- Какво трябва да ми говори? - Лин подпида Дрейк, който беше застанал пред нея с една усмивка и отмести леко косата си настрани с тик.
- Амии .. просто казано мисля, че се познаваме. Не, не мисля, а знам, че сме се познавали. Но незнам дали така ти мислиш .. или помниш. - засмя се той.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Балната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Балната зала   Балната зала Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Балната зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Масите в балната зала
» Боулинг зала
» Билярдна зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: В покрайнините :: Имението ''Florance'' :: В имението-
Идете на: