GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' J0gpd0

''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' 3050046m

''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Srz6dz

''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' 3314923n



 

 ''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам ''

Go down 
АвторСъобщение
Клюкарката

Клюкарката


Брой мнения : 13
Join date : 11.12.2010

''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Empty
ПисанеЗаглавие: ''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам ''   ''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам '' Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 7:32 pm

Липсвах ли, Ви ... и Вие ми липсвахте, милички!
Започвам с най-скандалните новини...,а те са МНОГО!
Кас и Джейк са заедно ... хах ама аз Ви казах ,че това ще стане.Браво, Кас дано някоя не реши да ти го отнеме това секси момче!Ммм вече знаем какво си си пожелала на моста на желанията...
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам.'' бяха думите на Джейк ...
Джейк уверявам те ,че всяко момиче иска такова ''нахално'' момче.
Стига съм говорила за Джей и Кас, за сега ги оставям...
Следващата новина е за Изабела и Вивиан...Момичетата се напиха до такава степен, че започнаха да се смеят истерично.
Май на всички в актьорската кариера им става нещо, защото в един стриптийз бар бяха забелязани Александра и Даниел.
Странно защо ,но май се караха...е нали всички знаем колко е тънка границата между любовта и омразата?!След това Алекс беше видяна да танцува на пилона, а Дани да напуска бара.Това определено не е края, а началото на една много интересна история ... ,която нямам търпение да видя как ще се развие...
Вместо да си тръгне Алекс е забелязана да стои и да си говори сладко с не кой
да е, а с Уил.Същия Уил, който заведе момиче в дома си след десетата минута на запознанството им...Дали Алекс ще е следващата му бройка?

You know you love me XOXO
Gossip Girl
Върнете се в началото Go down
 
''Внимавай, че ще ми стане навик да нахалствам ''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Блогът на клюкарката!!~ :: Блогът на клюкарката!!-
Идете на: