GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' J0gpd0

''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' 3050046m

''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Srz6dz

''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' 3314923n



 

 ''... нека просто ти покажа как стават нещата ...''

Go down 
АвторСъобщение
Клюкарката

Клюкарката


Брой мнения : 13
Join date : 11.12.2010

''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Empty
ПисанеЗаглавие: ''... нека просто ти покажа как стават нещата ...''   ''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 7:14 pm

Как сте Манхатън?!
Аз съм страхотна ... Имам нова новина и нямаше как да не споделя с вас ...
Известният модел Ашли и актьора Уилямс бяха забелязани да си тръгват още след 10-тата минута на запознанството им.
След като Аш му каза ''... нека просто ти покажа как стават нещата ...'' и го целуна.Браво момиче .. не знаех ,че на мода са леките момичета и пичовете ,които лягат с всяка ,която е готова да им пусне ... хаха вече ще знам!
Всички се сещаме ,че когато Аш и Уил отидоха в неговата къща какво са правели и той опредено не й е чел приказка за лека нощ ...
Хихи ... връщам се на Касандра ... мога да й кажа, вземай пример от Аш!
Това момиче ,ако следва съветите ми ... ще спечели много...
И отново ви пренасям в Starbucks, където Зак предложи ,Ев и Лин да се сдобрят и получи едно голямо ''НЕ'' от двете кукли ... Само така момичета ,иначе за кой щях да пиша ... Обичам ви!
You know you love me XOXO
Gossip Girl
Върнете се в началото Go down
 
''... нека просто ти покажа как стават нещата ...''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Блогът на клюкарката!!~ :: Блогът на клюкарката!!-
Идете на: