GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Даниел Браун Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Даниел Браун Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Даниел Браун Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Даниел Браун Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Даниел Браун Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Даниел Браун Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Даниел Браун Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Даниел Браун Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Даниел Браун Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Даниел Браун J0gpd0

Даниел Браун 3050046m

Даниел Браун Srz6dz

Даниел Браун 3314923n



 

 Даниел Браун

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Даниел Браун

Даниел Браун


Брой мнения : 43
Join date : 11.12.2010

Даниел Браун Empty
ПисанеЗаглавие: Даниел Браун   Даниел Браун Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 6:20 pm

Име: - Даниел Браун

Години на героя: - 22

Професия :- Актьор

Характер (не по-малко от 4 реда): - Едно от нещата, които обичам в себе си е, че лесно привиквам към нова обстановка. В последните няколко години имах шанса да потренирам в това отношение... Имам досадния навик да обмислям прекалено всяка своя постъпка, най - дразнещото ме нещо. Често се вживявам прекалено в нещата, което не се харесва особено на приятелите ми, но факта, че се опитвам да се оттърва от това си глупаво "качество" ми печели точки пред тях. Смятам се за общителен, лесно се вписвам навсякъде. Банално ще бъде ако кажа, че бих дал живота си за всеки един мой приятел, но в свят като моя е хубаво да имаш някого до себе си, който да ти го казва от време на време, а аз не бих го казал, ако не съм сигурен че ще го чуя и от ответната страна.
Обичам да се разхождам навън късно през нощта, когато е почти невъзможно да засечеш когото и да е било, а ако имам и слушалки в ушите... Е тогава не ми е нужно нищо друго, за да се почувствам на седмото небе.

История (не по-малко от 6 реда): - Роден и израстнал в Ню Йорк, типичното американско хлапе, с някое и друго изключение от клишето. Родителите ми са успели да постигнат тъй - наречената Американска мечта и да емигрират успешно от Англия, където строгите норми не са били съвсем по вкуса им. Имам двама братя и една сестра, аз съм някъде по средата и товаможе би е причината за жаждата ми за внимание. Тъй като не го получих в семейството, реших да концентрирам вниманието си на друго място. Записах се на актьорски курсове, без да имам каквито и да е надежди да успея, но по някаква невероятна скучайност, граничеща с нечовешкия късмет, успях да завърша курсовете с отличие. Получените умения ми помогнаха на кастингите за филми, на които се явявах по - късно. Така, сякаш от нищото без да подозирам се превърнах в истински актьор, не във ултра високобюджетни филми разбира се, но с дорби доходи и напълно задоволителна слава в определени среди.

Снимка/Външен вид: - Даниел Браун Alex_pettyfer_1186756977
Името на актьора/актрисата или личността, която използвате като лик: Алекс Петифер

Допълнително: -

Местоживеене (Ъпър Ийст Сайд, Даун Ийст Сайд, Бруклин и Бронкс): Бруклин
Върнете се в началото Go down
Леонор Дейвис
Админ
Леонор Дейвис


Брой мнения : 344
Join date : 11.12.2010

Даниел Браун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даниел Браун   Даниел Браун Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 6:23 pm

Oдобрен!Добре дошъл!!! ^^
Върнете се в началото Go down
 
Даниел Браун
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Героите :: Вашите герои-
Идете на: