GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Стриптийз Бар  - Page 2 J0gpd0

Стриптийз Бар  - Page 2 3050046m

Стриптийз Бар  - Page 2 Srz6dz

Стриптийз Бар  - Page 2 3314923n



 

 Стриптийз Бар

Go down 
+2
Даниел Браун
Леонор Дейвис
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 8:26 pm

-Мерси!-усмихнах се.
Стоях и го преценявах с поглед.Беше рус ,висок, синеок...По дяволите също като Даниел.Само я нямаше самодоволната ,а понякога и нагла усмивка на устните му.
Очите ми се местеха по лицето му, спирайки се на устните и очите му.
Отпих от водката докосвайки ръба на чашата до устните си.
-Ами ти...?Сам ли си?-май нямаше смислъл да питам след като не виждах някой друг освен мен с него.
-Гаджето ти одобрява ли да ходиш по такива места?-попитах и отново отпих от водката.
Върнете се в началото Go down
Уилямс Рот

Уилямс Рот


Брой мнения : 531
Join date : 12.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 8:48 pm

Погледнах към нея,докато я обхождах с поглед изпих около една или две чаши,вече спрях да ги броя.
Тя,явно беше доста отегчена от разговора ни,затова започна да ме разпитва дали съм сам,и дали гаджето ми одобрява да се мотая по такива места,аз само се усмихнах.
-Аз нямам гадже! - казах и поръчах поредното. - А ти,имаш ли си гадже? - попитах я,вече чувствайки се почти пиян,но нямаше да се откажа да я разпитам набързо,колкото разума ми позволи,а когато приключа с опознаването веднага щях да се умитам,за да не стане дежа вю.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 9:30 pm

-Ъъъ не...-засмях се.
-Още една водка.-казах и се усмихнах секси на бармана, който ми намигна.
Обичах флирта.Беше по-забавно всичко да става без чувства ....
Усмихнах се на Уил.
-Не мога да повярвам ,че си сам!Толкова си ...хмм...-замълчах ,но погледа ми издаваше мислите ми.
Отпих от 3тата водка.Това беше алкохола ,който ми действаше най-бързо и най-лесно ме удряше в главата.
Върнете се в началото Go down
Уилямс Рот

Уилямс Рот


Брой мнения : 531
Join date : 12.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 9:36 pm

Наистина вече ми прикипяше,нямаше какво да `и кажа затова след следващите две чаши се приближих към нея и я целунах.
-Много си готина! - казах `и и се усмихнах,не ме интересуваше как ще реагира беше ми много приятно да се целувам с нея,но за съжаление за сега беше само една целувка. - А ти,искаш ли да довършим това някъде другаде,понеже тук е пълно с хора,а? - попитах се и сложих ръка на рамото `и и се приближих.
Вярно бях ужасно изнервящо нахален,но не ми пука.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 9:48 pm

-О, мерси!-засмях се и го целунах.Целувката беше хубава , а и аз бях доста пияна.Винаги ,когато бях в такова състояние вършех страхотни глупости.
- А ти,искаш ли да довършим това някъде другаде,понеже тук е пълно с хора,а?
- Амм ....-беше ли нормално да лягам с непознат.
Сетих се за Дани и отговор без да се замислям.
- Хайде!Само кажи къде.-приближих се и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Уилямс Рот

Уилямс Рот


Брой мнения : 531
Join date : 12.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 9:50 pm

-У нас! - казах `и и я целунах за последен път преди да бръкна в джоба си и да извадя пари.
Оставих ги на масата и двамата тръгнахме.
Незнайно как сме стигнали до нас.

ПП:Пиши у нас
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 2:29 pm

Дрейк просто не издържаше на това глупаво новогодишно парти. Май годината завърши много шибано за него, но сигурно вече Леонор и Зак се бяха оправили и всичко беше на топка, в полза на Велъл. Той просто реши да се изтърси от новогодишното парти, като мина покрай Леонор и я изгледа, сякаш й казваше "Нужно е да отстъпя, сори." и първия клуб, който му се мерна щеше да му се отрази добре - Стриптийз бара. Той влезе, с бавна крачка и гледаше как някой от момичетата се раздаваха напълно, други минаваха покрай него, а мъжете купняха да си купят няколко момиченца и да вървят по ъглите. Той само отиде до един пилон, като седна и загледа момичето, което лека по-лека се събличаше, а Дрейк вече беше извадил дрогата, която си пазеше и глътна няколко хапчета на веднъж, поръчвайки на бармана най-силното и даде някакви пари на момичето, като ги сложи между сутиента и намигна.
- Мерси. - каза той, като изгълта наведнъж напитката и поръча още една. Искаше да се напие, особено за новогодишния старт на новата година.
Върнете се в началото Go down
Аш Далтън

Аш Далтън


Брой мнения : 8
Join date : 01.01.2011

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 2:39 pm

Беше още тъмно. Броени часове оставаха до Нова Година. И как трябваше да се отпразнува? Подобаващо, естествено, помисли си Аш. А как щеше да постигне този ефект? Хм.. Да кажем, че пребиваване в бар (независимо какъв) с момчета, алкохол и.. не знам, може би други неща?!
Като едно разглезено богаташко момиченце, Далтън се беше запътила към най-близкия клуб. Той се оказа Стриптийз бар. По тези барове ставаха по-големи забавления, отколкото в обикновените. Момичето се запъти към входа, но веднага един от големите бодигардове, които стояха най-отпред, отговарящи за реда на нещата, я спря. Но Аш извади само една банкнота от сто долара и я пъхна в ръцете му.
След това спокойно си влезе вътре.
А какво имаше вътре? Естествено, че момчета, наслаждаващи се на събличащите се момичета, които танцуваха на пилона. Далтън се огледа наоколо, за да си избере жертва. Е, това поне беше нейното понятие за предмет за забавление..
Седна при него в сепарето, плъзна си ръката по бедрото му и прошепна в ухото му:
- Може ли едно?
Усмихна се дяволито.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 3:14 pm

Дрейк гледаше в една точка, като пиеше поредното си питие, а погледът му ставаше все по-мътен, докато едно момиче, по-точно секси парче не дойде до него и прокара ръката си по бедрото му. Дрейк я погледна, като видя дяволитата й усмивка, как тя взе питието от ръката му и отпи.
- Може ли едно?
Той само се усмихна, като взе чашката от ръката на момичето до него и остави празната на едната от масичките и се обърна, като я погледна с вдигнати вежди, и прокара ръка по талията й. Пиянството му надбягваше пределите му, което го правеше по-силен, но сигурно щеше да се предаде на това момиче, което го бе набелязала
- Само ако ми изтанцуваш един сексапилен танц. - въздъхна той, като почака отговора на момичето, което изглеждаше замислено за офертата му. - Там. - допълни се той, като посочи празния пилон.
Върнете се в началото Go down
Аш Далтън

Аш Далтън


Брой мнения : 8
Join date : 01.01.2011

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 3:23 pm

- Само ако ми изтанцуваш един сексапилен танц - въздъхна непознатото момче, а след това веднага допълни. - Там.
- Но... - засмя се момичето.
Винаги имаше едно "но" при нея. Не оставаше никоя зададена й задача без да има и полза за самата нея.
- Но.. какво? - попита я момчето.
- Идваш и с мен. - продължи Далтън.
Взе една от пълните бутилки с уиски, които бяха на масата и дръпна ризата на жертвата си, за да я последва. Това явно проработи, защото той веднага се хвана на въдицата й. Когато преминаха малкото разстояние от сепарето до празния пилон, момичето се завъртя.
Лека-полека във вихъра на танца започваше да откопчава копчетата на блузата си, но изведнъж Аш се спря..
- Хм.. За всяко следващо искам награда. - уточни тя и плъзна ръцете си по неговите гърди.

Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 9:27 pm

- ММм, добра си. - промълви Дрейк, гълтайки от напитката й.
Дрейк се чувстваше надрусан за малкото време, през което пое около 10 хапчета и се чувстваше замаяно щастлив. Щом момичето беше на пилона, той я гледаше жадно и пиеше от бутилката, която тя държеше под устата му, като започна да разкопчава леко блузката си, въртеейки се около пилона. Биваше го това момиче.
- Хм.. За всяко следващо искам награда. - уточни тя и плъзна ръцете си по неговите гърди, като той настръхна от нейния допир и повдина самодоволно вежди, опирайки ръце на платформата.
- И какво ще е?
Върнете се в началото Go down
Аш Далтън

Аш Далтън


Брой мнения : 8
Join date : 01.01.2011

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 9:37 pm

- Ооо, труден въпрос - нарочно се замисли Аш, като си придаде от онези мислещи изражения.
Можеше да го остави сам да си избере, но тогава пък нямаше да има смисъл. Щеше да загуби играта, както и водещото място. А едно момиче никога не трябваше да губи предните позиции спрямо момчетата. И то хубавите.
- Хмм... За всяко разкопчано копче искам по една махната дреха от теб. Надявам се да останат достатъчно за всички копчета - засмя се Далтън.
Тя взе бутилката от ръцете му и отпи една голяма глътка от уискито. Усети опияняващия вкус на алкохола, още когато напитката докосна езика й. Доближи се до момчето и прошепна предизвикателно в ухото му:
- Е, би ли приел това предизвикателство?
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 10:10 pm

Дрейк се усмихваше мило, като кимна в съгласие за това, че момичето, което му правеше великото удоволствие да се чувства супер щеше да бъде добре.
- Е, би ли прием това предивзикателство? - промълви момичето, което държеше устните си на милиметри от ухото ми и леко го захапа, когато Дрейк прехапа устни и разкопча едно от копчетата й. Щеше да се превърне в една малка, минитюрна игра, в която печелившите бяха не само момичето на пилона, ами и Дрейк. Перфектен край за новогодишната нощ, нали?
- Определено. - прошепна в отговор, когато музиката започна и тя продължаваше с разкопчаването на малката си блузка, а той махаше част по част. Но започна с колана, искаше да се наслади на всеки момент. Дали му се привиждаше от хапчетата или просто беше в гадно настроение заради Леонор, незнаеше.
- Харесваш ми. - каза той, като се качи горе на пилона до нея и поля гърдите й със бутилката уиски, като го обиза вманиячено.
Върнете се в началото Go down
Аш Далтън

Аш Далтън


Брой мнения : 8
Join date : 01.01.2011

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 8:01 pm

- Харесваш ми - каза той.
След това се качи до нея, поля гърдите й с уискито и ги облиза. Ха-ха... Само ако някой видеше в момента "малкото момиченце на татко" нямаше да повярва на очите си. Е, освен приятелите й. А какви бяха нейните приятели? Точно като нея. Така и трябваше да бъде, естествено.
Момичето се завъртя още един път на пилона. Блузата й вече лежеше на един-два метра от мястото, на което се намираше тя и непознатото момче. След това я последва и ризата на момчето. Както и коланът му... Далтън отново плъзна пръстите на ръцете си по голите му гърди, като страстно впиваше ноктите си в тях. Искаше да го докара до възбуда, дори и ако трябваше да я откопчи със сила от него, но май в този случай той доброволно щеше да й я даде...
Едва доловимо докосна устните му със своите, за да го накара да поиска още... А след това още повече и още повече.....
- Хм... - отново се замисли Аш. - Защо да не вдигнем нивото?
Последните думи ги прошепна предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Дрейк Велъл

Дрейк Велъл


Брой мнения : 98
Join date : 27.12.2010

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 8:19 pm

Дрейк изглеждаше великолепно, не само, ами се чувстваше така. По време на малката му игричка с непознатото момиче, той поемаше още и още повече хапчета, като даваше по едно-две на мацката до него.
- Защо да не вдгинем нивото? - с самодоволна усмивка момичето прекара ръце по гърдите му, а той целуваше яростно врата й, но пак усещайки нейния приятен мириз на роза от парфюма й.
- Трябва да го вдигнеш ако искаш да си с мен. - говореха двамата, като в онази песен точно. Дрейк хвана бутилката и отпи, като даде и на непознатото момиче и преглътна, леко замаян.
- Ммм, искам теб. За нова година. Подаръче. - промълви Дрейк яростно, целувайки я. Двамата бяха на пилона, сякаш правеха заедно танца, но истината беше за непознатото момиче, което той искаше.
Върнете се в началото Go down
Аш Далтън

Аш Далтън


Брой мнения : 8
Join date : 01.01.2011

Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 04, 2011 8:41 pm

- Щом искаш мен за подарък.. - започна момичето, а след това вметна. - За нова година. Трябва да покажеш още умения.
Тя се засмя и го целуна страстно. Двамата се въртяха неуморно на пилона, замаяни и обзети от страстта, витаеща във въздуха. Бяха се самозабравили, че наоколо има хора, които рано или късно щяха да ги забележат. Е, защо пък трябваше да й пука на Аш?
Една публика никога не беше излишна, особено в начинание като това! Ако въобще беше някакво начинание....
Не след дълго двамата отново се озоваха седнали на сепарето. Непознатото момче беше се нахвърлило върху Далтън, като отново разливаше обилно върху горещата й плът уиски от бутилката, която държеше в ръката. А след това я попиваше с език, като не пропускаше и най-малката вадичка, стичаща се по тялото на момичето.
А какво правеше Аш? Потръпваше от удоволствие при всеки негов допир, като всяка частица в тялото й крещеше за още....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стриптийз Бар  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз Бар    Стриптийз Бар  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стриптийз Бар
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: Нощен живот-
Идете на: