GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Бар ''Black and White'' - Page 2 J0gpd0

Бар ''Black and White'' - Page 2 3050046m

Бар ''Black and White'' - Page 2 Srz6dz

Бар ''Black and White'' - Page 2 3314923n



 

 Бар ''Black and White''

Go down 
+4
Вивиан
Уилямс Рот
Ашли Лоугън
Леонор Дейвис
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Изабела

Изабела


Брой мнения : 43
Join date : 12.12.2010

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 11:43 pm

Изи се замисли за момент и след това се усмихна:
-Предлагам да е някъде другаде, защото тук рискуваме да станем за... ами за доста по-голям смях. - каза Изабела и се захили налудничаво, като изпи поредния шот, оставен от сервитьорката. Намръщи се, от прогарящата гърлото й течност, но бързо се усмихна и погледна Вив:
-Е, къде ще отидем? - засмя се отново тя, и се отпусна за малко на стола си.
Върнете се в началото Go down
Вивиан

Вивиан


Брой мнения : 329
Join date : 11.12.2010

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 9:50 am

- Хмм...какво ще кажеш за някоя игра ? Например боулинг или пък билярд..Ако не, може да се разходим в парка и малко да изтрезнеем - засмях се. Забелязах, че и други бяха поседнали и даснсингът не беше толкова пълен. "Сигурно и те са се натряскали хубаво" помислих си. Погледнах Изабела и изчаках да ми отговори. Главата леко ме болеше, но не и' обръщах голямо внимание, Сега определено не ми се спеше и много ми се ходеше нанякъде..Където и да е..
Върнете се в началото Go down
http://musicislife.bulgarianforum.net/
Изабела

Изабела


Брой мнения : 43
Join date : 12.12.2010

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 8:26 pm

-Ами не знам, както кажеш. Навита съм на всичко. - засмя се Изи и продължи да говори:
-Ако искаш първо разходка, и после някоя игра, защото колкото ъсм пияна в момента със сигурност ще ме биеш на каквато и да е игра. Искам силите да са равностойни. - кимна Изабела и се закиска налудничаво.
Върнете се в началото Go down
Вивиан

Вивиан


Брой мнения : 329
Join date : 11.12.2010

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 9:53 pm

- И аз мисля, че ще е по-добре да се разходим първо - засмях се и се изправих. Остра болка ме прониза в главата и затворих очи. Из също се изправи полека и двете някак си успяхме да стигнем до вратата. През това време продължавахме да се смеем на пияното ни състояние и тръгнахме бавно към парка..

p.s. пиши направо там ^^
Върнете се в началото Go down
http://musicislife.bulgarianforum.net/
Сорша Хеил

Сорша Хеил


Брой мнения : 48
Join date : 14.12.2010
Age : 29
Местожителство : Right behind you : ))

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 11:18 pm

- Не беше честно да ми подаряваш победата. Тя си беше твоя. Мразя да ме оставят да печеля. - роптаех, докато влизахме в бара, който беше много приятен, а и имаше доста хора. Добрахме се до бара и си поръчах текила с портокал и канела. Не ми харесваше с лимон и сол. Поговорихме малко, а след това телефонът ми извибрира и аз прочетох смс-а. Присвих очи... беше от Кара. Стига бе, това момиче най-после си спомни за съществуването ми. Обърнах се към Адреан и му казах:
- Наистина ми е приятно да си бъбрим, но ми изникна спешна работа. Може някой друг път пак да поиграем билярд. - усмихнах се, а след това взех чантата си и излязох от бара.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:02 pm

Реших да изляза и да се разходя ,а след това да отида в някой бар.Бях сигорна ,че ще си намеря компания.
Влязох в бара и още с влизането го видях.Не го бях виждала от месеци, по-точно от Коледния бал...
Мислех да си тръгна и да отида в друг бар, но след това размислих и отидох направо при него.
-Хей!-поздравих го така сякаш не помнех какво се беше случило в стаята и как се бяхме разделили.
-Едно мартини.-поръчах и погледнах момчето.
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:17 pm

Райън стоеше на бара, пиейки уискито си, когато едно момиче го поздрави и седна до него. Въпросното момиче му се струваше позната, но не можеше да се сети от къде.
- Хей. - поздрави я той на свой ред и се усмихна. Отпи от питието си и се обърна отново към нея. - Извинявай, но ми се струваш позната, но не мога да се сетя от къде, би ли ми опреснила паметта? - попита я русокоското и на лицето му се разля една глуповата усмивка.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:28 pm

Подразних се.Или не ме помнеше или се правеше.
-Хмм нека ти припомня...запознанство в италианския ресторант ,а след това Коледния бал.Следва продължение в една стая ,когато те попитах дали искаш сериозна връзка или само секс за една нощ ,а ти се ядоса и излезе...-усмихнах се миличко и го погледнах.
-Спомни ли си?-попитах и отпих от мартинито си.
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:37 pm

Той се повуства неловко, след като тя запона да говори и той се сети от къде му е позната. Наистина беше забравил за нея, след като в момента беше с Евелин, но се усмихна когато тя завърши.
- Да сетих се, Алекс нали? - каза Райън и се разсмя. Какво съвпадение, след толкова време, пак да се срещнат. - Та Алекс, какво правиш тук по това време? - попита я русокоското, след което добави. - Оу, звуча като майка си. - разсмя се момчето.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:57 pm

-Нищо.-каза Алекс.-Обикалям баровете.-засмя се тя и го погледна.
-Ами ти?
По погледа му разбра, че наистина не я помни ,но не й пукаше.
-Как е при теб?-попита и след това се сети за момичето с което го беше видяла за последно.
Александра доизпи мартинито си и извади кутия цигари от малката си чантичка.Запали една цигара и изпуши малко облъче дим.
-Как е училището?-засмя се русокоската.
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 11:06 pm

- Ами просто разпускам, а и е по-добре отколкото да си стоя сам в къщи, нали? - попита я русокоското и се засмя. - Иначе всичко е окей при мен, а колкото до училището, ами мъчим се все още с него, за щастие поне скоро ще свърши. - отвърна 'и Райън и си доизпи уискито, след което си поръча ново. - Ами при теб, как е? - с този въпрос, той обени и двата въпроса на Алекс и 'и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 11:23 pm

-Супер.-каза тя.-При мен е много добре.Обожавам работата си.
-Виж , ъъъ за онзи ден ... извинявай, просто наистина исках да знам какво искаш... -каза тя.
-Не казвай нищо.Просто исках да го знаеш.-усмихна се неловко Ал.
Поръча си нов коктейл и отпи от него като заби поглед в чашата, защото се чувстваше неловко.
Чудеше се дали сега трябва да каже някоя шега за да разведри обстановката или просто да стане и да си тръгне.
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 11:31 pm

- Спокойно, нищо не е станало, миналото - минало! - отвърна 'и
той и се усмихна, след което изпи останалото си уиски и пак се обърна
към нея. - Разбирам те, защо си го направила и не ти се сърдя. Както
казах, всичко вече е минало. - добави русокоското и се разсмя, след
което погледна часовника си. - А как вървят нещата с Дан? - попита Райън
и зачака отговорът 'и.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 11:38 pm

-Ами нищо...Мисля ,че напусна града.По-добре е така.. -усмихна се тя.
-Ти още ли си с онова момиче ,защото ако не си ...-тя не продължи мисълта си.
Само се усмихна и си дръпна от цигарата.Отпи малка глътка и изчака Райън да каже нещо.
Пред това време разглеждаше кой е в заведението.Идеята за обзавеждане й харесваше.Всичко беше в бяло и черно и можеше да се каже ,че това й беше любимото заведение.
Върнете се в началото Go down
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 11:46 pm

- Ами да, още съм с Евелин, просто тази вечер е при тяхните и за да не скучая сам в къщи, излязох малко. - отвърна 'и русокоското и се усмихна. Гадно му беше, може би тя все още изпитваше нещо към него. Той отново погледна часовникът си и се изправи. - Аз обаче трябва да тръгвам, обещах на един приятел да се видим. Може някой път да излезем, надявам се още ми пазиш номера, ако ли не, аз ще ти звънна. - каза Райън, след което се запъти към изхода.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар ''Black and White'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар ''Black and White''   Бар ''Black and White'' - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар ''Black and White''
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: Нощен живот-
Идете на: