GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Барът Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Барът Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Барът Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Барът Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Барът Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Барът Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Барът Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Барът Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Барът Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Барът J0gpd0

Барът 3050046m

Барът Srz6dz

Барът 3314923n



 

 Барът

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 28

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Барът   Барът Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 11:10 pm

Барът E4c73577cb7ff4d6c16f54de76c11e95
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 11:26 pm

Райън слезе по стълбите и се запъти към барът. Влезе и се заоглежда, обстановката му харесваше. Барът беше празен, с изключение на едно момиче, което беше седнало на един от столовете и пиеше сама.
- Свободно ли е мястото? - попита я той, усмихвайки се и показа столът до нея. Тя го погледна и кимна, без да каже нищо. - Ако ти е неприятна компанията ми, ще си вървя. - добави Райън. Русокоското не искаше да се натрапва, ако тя пожелаеше, той щеше да се премести.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 28

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 11:40 pm

Евелин погледна момчето с насмешка,отпи от питието си и пак върна погледа си на него.-Защо да ми е неприятна ? Тъкмо някой ще ми прави компания.-Ев извика бармана и поръча две водки.Момчето ги донесе, а тя бутна чашата на русокоското.-Аз черпя..-намигна му и се засмя.Настъпи кратка тишина, но Ев я наруши.-Впрочем..Евелин - подаде си ръката към русокоското.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 11:48 pm

- Не приемам момиче да ме черпи! - отвърна 'и той се разсмя. Добре, грешно бе разбрал мълчанието 'и, поне щеше да има компания. - Райън. - каза русокоското и на свой ред подаде ръката си. Взе водката и я изпи наведнъж, след което си поръча 'и още една. - Какво прави хубаво момиче като теб, тук сама? - попита я Райън, след като си взе питието и отпи малко от него. Чак сега забеляза, че събеседничката му, наистина беше доста хубава. Обърна се към Евелин и зачака отговорът 'и.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 28

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 12:03 am

-Тежка вечер, а и не обичам много партитата.Трябваше да се скрия някъде и съм сама, защото не си намерих подходяща компания с която да дойда тук.-Ев не обръщаше особено внимание на момчето, просто стоеше и гледаше чашата пред нея, но я бяха учили, че не е възпитано при разговор да гледа настрани.Обърна се отново към момчето. - Е Райън ти защо си сам, момчетата като теб трябва да се забавляват с приятелките си.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 12:26 am

- Хаха, съмнявам се да познаваш момче като мен, аз съм странна птица с доста променливо настроение. - отвърна 'и той и доизпи остатъка от водката си, след което си поръча един от по-силните коктейли, който предлагаше барът. - А колкото какво правя тук, ами просто исках да избягам малко от реалноста, така да се каже и да изпия няколко чашки, а и днеска денят определено не беше от най-хубавите, въпреки очакванията ми. - каза Райън и взе коктейла си. - Но едно малко ме обърка, не обичаш партита? - попита я русокоското и повдигна едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 28

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 1:50 am

-Значи не само аз съм имала лош ден-Ев се поогледа и се провикна.-Мартини -след минута барманът й връчи една голяма чаша пълна с мартини.
Тя отпи глътка и отново се огледа, а след това се доближи до русокоското.-Да си остане между нас мразя купоните..но трябва да поддържам имиджа на кучка.- подсмихна се и отново отпи от мартинито си.-И какво толкова се е случило ? Добър слушател съм.. и съм изцяло твоя.-обърна се към Райън и се засмя.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 2:00 am

- Ами да кажем, че мислех едно момиче, за такова каквото не е. - отвърна 'и русокоското и отпи от коктейла си. - Знаеш ли, доста по-различна си от кучки, които познавам. - каза Райън и се разсмя. - А защо твоят ден е бил лош? - попита той Евелин и доизпи коктейла си. Стигаше му толкова алкохол, защото вече замязваше на дърт акохолик, но му беше омръзнало от разочерования, поне имаше кой да му прави компания и с кой да разговаря.
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 28

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 4:41 pm

-Нещо като твоето.. И просто не ме познаваш. - Ев се засмя и отново отпи от мартинито си.Не бе в неин стил,първите глътки й се струваха ужасяващи,чувстваше някакъв огън в гърлото си,който не можеше да бъде потушен,но нещата вече се оправяха.Е,това не се отнасяше за зрението й-започваше да става замъглено,от време на време й се струваше,че стаята се върти,което й бе адски забавно.Момичето се засмя,но като осъзна,че си се смее сама веднага престана,защото не искаше да посещава специалист.Вместо това се загледа в Райън - не знаеше дали е от алкохола,но й се струваше много красив,чертите му-перфектни,а и бе забавен.-Е мога да кажа, че това момиче е изпуснало много..
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Райън Купър

Райън Купър


Брой мнения : 131
Join date : 11.12.2010
Age : 29
Местожителство : In The Middle Of Nowhere ;]

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 4:57 pm

- Незнам за момичето, но момчето, заради което пиеш, предполагам е заради него, е наистина голям глупак! - отвърна и той и обърна следваща водка. Вече беше спрял да ги брои, имаше по-добро занимание, да се любува на Ев. Тя беше наистина страшно хубава и това мнение му беше останало, още преди да почне да пие, така че не можеше да се каже, че е от въздействието на алкохола. - Знаеш ли, в момента ми се иска да си тегля един хубав студен душ, ще ми се отрази добре. - каза Райън и се разсмя.
Върнете се в началото Go down
Ариана Ууп

Ариана Ууп


Брой мнения : 19
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Somewheree...

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:10 pm

Със Лус отидохме на бара.Нямаше никого освен нас двете и някакво момче и момиче които си говориха.Повиках барман.След като дойде,казах:
-Едно мартини..разбито,не разбъркано!Лус ти какво ще пиеш? - Обърнах се към момичето:
-Ъм..нека да е кола. - Погледнах Лус странно:
-Кола?,Кола?..хах няма да пиеш кола.Когато си с мен колата или каквото и да безалкохолно са забранени! - Погледнах бармана,който се подсмишваше:
-Едно мартини и за нея! - КАзах аз и погледнах Лус..
Върнете се в началото Go down
Евелин
Админ
Евелин


Брой мнения : 278
Join date : 11.12.2010
Age : 28

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 11:00 pm

Райън Купър написа:
- Незнам за момичето, но момчето, заради което пиеш, предполагам е заради него, е наистина голям глупак! - отвърна и той и обърна следваща водка. Вече беше спрял да ги брои, имаше по-добро занимание, да се любува на Ев. Тя беше наистина страшно хубава и това мнение му беше останало, още преди да почне да пие, така че не можеше да се каже, че е от въздействието на алкохола. - Знаеш ли, в момента ми се иска да си тегля един хубав студен душ, ще ми се отрази добре. - каза Райън и се разсмя.

-Момчето ?! Ааа...да..Никога не пия заради момчета.Идеята за душа ми хареса, но не мога да мръдна от тук, защото ще падна и ще се получи конфузна случка.Но мога да опитам. - Ев се изправи,опитвайки се да си възвърне равновесието.-Хайде да тръгваме.-хвана ръката на Райън и се запътиха към стаята на Ев..
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.bulgarianforum.net
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:57 am

Отидох на бара и си поръчах чаша вода.Нямах сили да поема още алкохол ... поне за сега.Написах един смс на Изи и не бях сигорна дали бях нацелила вярно буквите.
''Когато имаш свободно време, моля те обади се.''Нарисна ''изпрати'' и отпих от чашата с вода.
Започнах да си играя с ключа от стаята на Райън и да се чудя как стигнах до тук-да стоя сама на бара и да самосъжалявам.
До мен седна едно момиче и си поръча нещо за пиене.
Забелязах ,че е сама ,а и изглеждаше леко унила.В момента перфектно знаех какво е това чувство.
-Здрасти.-каза и й се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем

Ефи Стонем


Брой мнения : 11
Join date : 01.01.2011
Местожителство : Бруклин

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:03 am

- Здрасти - Ефи чу някой да казва. Извърна глава настрани и погледът й спря на младото момиче пред нея.
- Здравей - отвърна Ефи, като поглеждаше леко към бармана, нетърпелива да получи питието си.
Непознатата я гледаше любопитно. Може би наистина бе странно за едно момиче да стои само на купон.
- Аз съм Ефи - каза тя, след което добави: - Предполагаше се да съм тук с приятелка, но... - тя вдигна рамене и се огледа, за да покаже, че явно работата няма да я бъде, както бе планирана.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:10 am

-Александра Салватор.-Али се представи.Чудеше се дали момичето я е познало.Доста бяха писали за нея по вестниците.Някой от нещатата не бяха добри и това беше лошото.
-И на мен ми се провалиха плановете.-каза тъжно Александра.
Замисли се какво прави Райън ,после мислите й преминаха към Дан и накрая просто си заповяда да спре да мисли.
-Няма ли някой ,който познаваш?-усмихна се актрисата.
Момичето май беше още ученичка ,а на този бал сигорно имаше много от нейните съученици.


Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем

Ефи Стонем


Брой мнения : 11
Join date : 01.01.2011
Местожителство : Бруклин

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:20 am

Ефи се засмя леко.
- Колкото и чудно да звучи, не познавам никой. Поне не съм видяла познат...
Александра - така се казваше - гледаше Ефи доста любопитно, което веднага извика в главата на момичето мисълта, че тук е не просто радко срещано, ами крайно необичайноА купонът никак не беше някакво малко събиране.
Ефи въздъхна облекчено, когато барманът подаде поръчаната от нея чаша напред. Тя изпи две големи глътки и направи физиономия. С цялото това местене бе изгубила форма, що се отнасяше до нощен живот и прочее.
- Това ще прозвучи странно, но... чий е всъщност купона... тоест, ако е купон...
да си сама на купон.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:30 am

- Това ще прозвучи странно, но... чий е всъщност купона... тоест, ако е купон... да си сама на купон.-каза Еф.
-Ам и идея си нямам.-засмя се Алекс.-А и аз съм сама.Нищо може да се запознаеш с някой момче, например.-дори и в лоши моменти Ал не губеше ъсмивката си и чувството за хумор.
Ал се усмихна гледайки и преценявайки дали шата й с вода е полу-празна или полу-пълна.До тук с водата.
-Един Космополитън.-поръча русокоската на бармана и каза.
-Искаше ми се и аз никой да не познавах в този град.. ноо както и да
е.-засмя се.-Кога пристигна в града?-попита и се усмихна чаровно на
бармана, доволна ,че получи коктейла си толкова бързо.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем

Ефи Стонем


Брой мнения : 11
Join date : 01.01.2011
Местожителство : Бруклин

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:39 am

Ефи се усмихна. Е, това беше нещо. Александра поне не беше някоя надута снобка, която да започне да пуска безмозъчни шеги, или пък хапливи забележки.
- Миналата седмица - отвърна Ефи. Александра тъкмо получаваше питието си и Ефи допи своето, след което се обърна към бармана, малко преди да си тръгне от тях - Същото и за мен.
Може би момичето я бе заговорило просто защото няма какво да прави. А това наистина е кофти, когато си на парти. Както и да, дори да беше така, Ефи бе доволна, че не стои глупаво цяла вечер.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:51 am

-О ,супер.
Ал си спомни ,когато беше на 16 и пристигна с баща си.Спомни си първите
си впечатления от Ню Йорк.Отначало Париж й липсваше, но след това просто
свикна.Завърши училище и стана актриса.Осъществи мечтата си.
-Иначе от къде си ,Ефи?-попита русокоската и прекъсна мислите си.
Чудеше се дали Из е прочела смс-а.Чудеше се дали Даниел се е прибрал
невредим.Чудеше се дали Райън все още е някъде тук.Чудеше се дали Кас е
дошла на партито.Толкова неща й се въртяха в главата, а тя просто искаше
да спре да мисли за всичко.
Момичето отпи и се усмихна чакайки отговора на Еф.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем

Ефи Стонем


Брой мнения : 11
Join date : 01.01.2011
Местожителство : Бруклин

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 7:45 pm

Ефи обърна и това си питие.
- Канада - отвърна тя и се усмихна - Торонто, ако сме точни.Нощния живот си го биваше.
За нея самата всичко имаше значение, но ако се съдеше по реакциите на останалите хора, с които бе контактувала в Америка, това се считаше за незначителна подробност. Може би бе казала това за нощния живот, тъй като надали неща като кленов сироп, градска архитектура, или детски спомени щяха да заинтересуват някой оттук.
- Малко промяна - каза тя накрая. - Предполагам тук няма да е никак лошо, щом свикна.
Върнете се в началото Go down
Александра Салватор

Александра Салватор


Брой мнения : 96
Join date : 14.12.2010

Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 8:10 pm

Aлекс се ухили.
-Тук нощният живот е на доста високо ниво.
Момичето доизпи коктейла си и чу ,че телефона й звъни.
-Изи!-каза момичето зарадвано.
-Радвам се ,че си видяла смс-а.
Изи й каза нещо и Ал отовори.
-Добре ,утре ще се видим там.-разбраха се за часа и мястото и Али затвори телефона.
-Ефи ,радвам се ,че се запознахме ,но трябва да тръгвам.
Алекс плати цялата сметка и се сбогува с момичето.
-Дано срещнеш някой и свикнеш бързо с Ню Йорк.
Остави ключа на рецепцията ,ако Райън се сети да го потърси.
Взе Мишел и бавачката й си тръгнаха от партито.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Барът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: В покрайнините :: Имението ''Florance'' :: В имението-
Идете на: