GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Къщата на семейство Ууп J0gpd0

Къщата на семейство Ууп 3050046m

Къщата на семейство Ууп Srz6dz

Къщата на семейство Ууп 3314923n



 

 Къщата на семейство Ууп

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лус

Лус


Брой мнения : 21
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Sewliewoo..

Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 8:35 pm

Къщата на семейство Ууп Cliffhouse12
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ариана Ууп

Ариана Ууп


Брой мнения : 19
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Somewheree...

Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 8:52 pm

Вечерта си бех легнала късно,а когато отворих очи и погледнах часовника беше 11:58. Беше рано,много рано. Станах бавно от голямо легло и облякох свтло-лилавия си халат. Не си направих грижата да оправя леглото,а направо излязох от стаята си. Тръгнах да слизам по стълбите,когато видях,че вратата е отворена и до нея има кашони. Когато вече бях слязла на първия етаж,баща ми влезе,като носеше още кашони:
-Татко?..Какво става - Попитах аз,а Джак (така се казва баща ми) ме погледна,целуна ме по челото и каза:
-Добро утро,Рири!..След малко идваме!
-Идвате?..С кого? - Татко излезе и вратата се затвори,отидох в кухнята и видях майка ми - Лилия тъкмо вадеше нещо от фурната:
-Добро утро слънце!..Надявам се си гладна? - Аз я погледнах очудена,след което отместих поглед върху масата,където вместо три,имаше четери чинии и прибори:
-Мамо,какво става? - Очудена запитах аз,а тя ме погледна и каза:
-По-добре върви се облечи,не искам Лус да те сварва така!
-Да ме сварва кой? - Отново се зачудих и чух баща ми да говори на някого.Когато се обърнах на прага на кухнята стояша баща ми и русокосо момиче..
Върнете се в началото Go down
Лус

Лус


Брой мнения : 21
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Sewliewoo..

Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 9:13 pm

Пристъпих плахо и се озовах в кухнята леко побутвана от Джак. Знам, той ми беше баща, но не можех още да му казвам "татко". Просто не можех. Колкото и да ми повтаря, че съжалява или че ме обича, не можех просто ей така да си затворя очите все едно никога не ни е изоставял двете с мама, оставяйки ни сами. Мама нямаше роднини, поне не такива, които да познавам. Работеше допълнително, вземаше повече смени в болницата, само и само за да можем да се издържаме. А.. Джак къде беше? Живееше си живота тук в Ню Йорк на стотици километри от мен и мама с жена си и.. дъщеря си.
Бегло огледах стаята и погледа ми се спря на светлозелена коса. Вдигнах очи и видях обърканото изражение на момичето. Това сигурно беше.. сестра ми.
- О, здравей, миличка - усмихна се по-възрастната жена.
Това предположих, че е мащехата ми. Новата ми майка. Намръщих се при тази мисъл, но не исках да обидя жената или някой друг и се усмихнах вяло. Все пак ме бяха приютили.
Тя се приближи с няколко бързи крачки.
- Аз съм Лилия - усмихна се още по-широко, някак притеснено.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ариана Ууп

Ариана Ууп


Брой мнения : 19
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Somewheree...

Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 9:36 pm

Момичето срещу мен се здрависа със майка ми.Аз още стоях потресена посредата на кухнята и незнаех какво става.Накрая баща ми дойде до мен,посочи момичето и каза:
-Това е Лус или Лусинда!..-Той отново отиде до нея и ѝ каза: -А това е Ариана или Ари!..Рири..това е сестра ти Лус! - Той се усмихваше,след което отиде до майка ми и я прегърна през кръста.Двете със момичето седяхме една срещу друга и никоя не казваше нищо.Крещях на ум: "СЕСТРА!!..КаК Е ВЪЗМОЖНО???".. но не изрекох тези думи на глас.Накрая ѝ казах:
-Здравей!-Не видях дали се усмихна или нещо,защото веднага наведох глава и избягах от кухнята:
-Ариана!..Ела тук!-Чух гласа на баща си,но не се върнах.Вече бях на горният етаж,когато усетих ръка:
-Ари..спри!-Баща ми ме гледаше със кафевите си очи: - Рири..слез,моляте..всичко ще ви обесня!
-Само да се облека и ще сляза. -Казах със леден глас и влязох във стаята си.Не бързах да се облека,но бях готова след 15 минути.Сресох се,сложих си спирала и чер молив и ето,че вече бях готова.Погледнах се във едно от големите огледала и въздъхнах тежко.Оражевата туника,черният клин,и оранжевите токчета бяха перфектни,но вътре сърцето ми се беше свило на топка.Поех си дълбоко въздух и слязох надолу по стълбите.Токчетата отекваха из къщата.Когато се появих на прага в кухнята всички бяха седнали:
-Ари..ела седни до мен и до сестра си! - Майка ми се беше ухила до уши и ми посочи мястото до нея.Помислих си: "Сестра!..Надали ще мога да го приема някога".. и все пак отидох и седнах..
Върнете се в началото Go down
Лус

Лус


Брой мнения : 21
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Sewliewoo..

Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 10:00 pm

За миг настъпи неловко мълчание. Бях забила поглед в кухнеската маса, очаквайки някой да каже нещо. Май трябваше да съм аз.
- Ъмм.. имате страхотна къща - прекъснах тишината, вдигнайки поглед към Джак и Лилия.
И си беше така. Къщата приличеше на дворец. И изглеждаше като извадена от списание "Glamour".
Момичето до мен.. Ариана завъртя очи и сви устни в нацупена гримаса.
- Благодаря ти, скъпа - отново се усмихна Лилия. - Радваме се, че ти харесва - погледна към дъщеря си. - Нали, Ариана?
Тя не каза нищо, просто продължи да си седи, кръстосала крака.
Лилия я погледна строго, но след секунда усмивката отново се появи на лицето `и.
Джак се прокашля и каза:
- Рири, ще заведеш ли сестра си - Ариана му хвърли убийствен поглед, все едно казваше "Да не си ги повторил повече! Това не е вярно!". - Лус да `и покажеш стаята ви.
- Стаята ни?! - почти изписка тя.
- Да, нали ти казах, че временно ще отседне в твоята стая..
- Какво!? Та аз дори не знаех, че ще идва!
- Скъпа, успокой се! - обади се майка `и. - Временно ще трябва да сте в една стая, докато нейната стане готова.
Започнах да се чуствам неловко. Не исках да ставам предмет на конфликтите им.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ариана Ууп

Ариана Ууп


Брой мнения : 19
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Somewheree...

Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 10:21 pm

Стоях и си мислех:"Не стига,че от нищото се озовах със СЕСТРА,ами сега и в стаята ми ще спи"
-В стаята ми няма място!..Забравихте ли?-Погледнах надменно Лусинда,а тя не ми отвърна:
-Всъщност имаш две легла в стаята забрави ли?..Твоето и едно на което си слагаш дрехите! - Баща ми ме скастри,а аз се ядосах и казах:
-А сега къде ще си слагам нещата? - Майка ми ме погледна яростно и каза:
-Може би ще е по добре да започнеш да ги прибираш в гардероба.. - Прекъснах я посреата на изречението и я поправих:
-Дрешник,не гардероб а дрешник!
-Е,тогава има повече място.-Баща ми се намеси без някой да го е питал:
-Ариана..не ме интересува къде ще си прибираш парцалите,но докато стаята на Лус не стане готова тя ще спи при теб! - Майка ми беше станала на крака.Аз се ядосах и също станах:
-Ако дрехите на Луиза,или Лусинда,или както там беше са парцали,то моите не са! - Завърших аз и избягах нагоре по стълбите:
-Ариана Ууп..веднага ела тук! - Чух гласа на баща си да ме вика,но не слязох,а само се обърнах:
-Каквото и да ми казваш..тя не ми е сестра и никога няма да бъде! - Постарах се да го кажа силно за да може и "сестра ми" да ме чуе:
-Ако още веднъж те чуя да говориш тези глупости..ще те изхвърля от този дом! - Баща ми беше не по-малко ядосан от мен.Той отново отиде във кухнята,а аз се качих в стаята си и тряснах вратата.След малко някой почука.Не отговорих и врата се отвори плахо.Беше Лус..
Върнете се в началото Go down
Лус

Лус


Брой мнения : 21
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Sewliewoo..

Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 10:45 pm

Джак и Лилия ме гледаха неудобно, видно притеснявайки се дали съм се обидила от държанието на дъщеря им. Всъщност.. това си беше съвсем нормално нали? Все пак тя едва преди няколко минути разбра за съществуването ми.
- Съжалявам за това, миличка - извини се Джак, а Лилия кимна в съгласие.
- Няма проблем - отвърнах тихо.
- По принцип не е такава - каза Лилия. - Не се притеснявай, ще се нанесеш в стаята `и за няколко дена или колкото е нужно, тя нищо не може да направи. Не и докато живее в нашата къща.
- Наистина, няма проблем - повторих смутено.
- Защо не се качиш горе и да огледаш? - предложи Джак, а аз го погледнах, казвайки мълчаливо "Сигурен ли си за това?". - Върви, не се притеснявай.
Свих рамене и се изправих.
Качих се на горния етаж, разглеждайки къщата. Беше... хах.. уау! Дори и не си бях мечтала за такава. Все едно бях попаднала в сериала "Квартала на богатите". Почуках на една от вратите, с надеждата, че това е стаята на Ариана. Не исках да започнем така и нямаше да е зле да си поприказваме. Нямаше отговор от почукването ми и отворих вратата плахо.
Видях я да седи на голямото си легло, щракайки на телефона си. Мисля, че пишеше СМС-си.
- Извинявай, може ли да вляза?
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ариана Ууп

Ариана Ууп


Брой мнения : 19
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Somewheree...

Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 10:54 pm

Погледнах я надменно и отвърнах хладно:
-Попринцип не,но заради нашите ще ти кажа да! - Лус плахо пристъпи напред и затвори вратата след себе си.Оставих телефона си на леглото до мен,станах пред Лус и ѝ казах:
-Слушай ме внимателно!..Не си ми сестра и никога няма да бъдеш.Имах сестра,но тя..тя..тя почина.. - Изричайки тези думи очите ми се насълзиха,затових ги за секунда и въздъхнах тежко,след което продължих: - Ще ти освободя част от стаята и ще се опитам да не съм толкова груба,но не обещавам и последно: Ще те изведа на пазар,на фризьор и на гримьор.Предполагам,че заради нашите всички ще разберат,че си ми нещо като сестра. - Млъкнах а момичето..
Върнете се в началото Go down
Лус

Лус


Брой мнения : 21
Join date : 26.12.2010
Age : 27
Местожителство : Sewliewoo..

Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 11:13 pm

Изненадах се.
- Чакай.. искаш да излезем заедно на пазар? - попитах.
- Да не си глуха?
Погледнах скептично, но се отказах да се заяждам.
- Хайде, приготвяй се, за да тръгваме! - каза Ариана и започна да се оглежда в огромното огледало на стената.
- Ами.. - олюлях се напети, оглеждайки се. - Аз съм готова.
- Тогава да тръгваме - взе някаква малка черна чантичка от "леглото-гардероб" и телефона си и тръгнахме.
- Виж.. Ариана.. - започнах.
Умълчах се, но тя не ме прекъсна и продължих.
- Съжалявам за сестра ти.. - натъжих се. - Знам какво е да загубиш близък човек.
Ариана отново не отговори, а и не исках да задълбавам болезнени теми.
- Къде отивате? - чух подозрителния глас на Джак, а когато го видях, беше вдигнал едната си вежда.
- О, тъкмо отивахме на пазар, не ни чакайте за вечеря! - усмихна се някак фалшиво.. Рири.
- О, това е чудесно, започвате да се сприятелявате, а?
- Да, да, все тая - измърмови оттегчено Ариана. - Да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Къщата на семейство Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Ууп   Къщата на семейство Ууп Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на семейство Ууп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся семейство
» Къщата на Алексис
» Къщата на Сорша.
» Къщата на Закари Рот
» Къщата на Уилямс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Кварталите :: Ъпър Ийст Сайд-
Идете на: