GGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GGWorld

You know you love me XOXO Gossip girl
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятели на форума!
Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:38 pm by Лус

» Търся си гадже
Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:58 pm by vovk_88

» Търся си БФФ
Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:39 pm by Бетина Бойдъл

» Бетина Бойдъл
Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:23 pm by Леонор Дейвис

» Елена Мурати
Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 2:22 pm by Леонор Дейвис

» Търся семейство
Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:43 pm by Евелин

» Търся си другарче за РП
Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 2:15 pm by Валъри

» Южния парк
Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:02 pm by Райън Купър

» Чат. vol2.
Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 9:48 pm by Райън Купър

Приятели
Dolce&Gabbana  - Page 2 J0gpd0

Dolce&Gabbana  - Page 2 3050046m

Dolce&Gabbana  - Page 2 Srz6dz

Dolce&Gabbana  - Page 2 3314923n



 

 Dolce&Gabbana

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 12, 2011 11:05 pm

Двамата с Никол се отдалечиха бързо от русокосата, като все още бяха хванати за ръце:
-Е доккъде бяхме стигнали, преди да ни прекъснат така нагло? - засмя се Алек и придърпа Никол към себе си, целувайки я:
-Каквото и да си правила преди, не ме интересува, интересува ме това че сега си с мен. - усмихна й се той и покали косата й, а след това докосна леко нослето й. Хвана лицето на Никол в ръцете си и отново долепи устни до нейните.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 6:38 am

- Точно това е проблемът - нищо не се е случило. - увери го тя - Ужасно ревнива съм, пазя си своето и затова не пипам и чуждото.

Така или иначе, Алек сякаш вече бе забравил за случилото се преди малко, което позволи и на Никол да се отърси от гнева и ненавистта към Аврора.

Момичето грабна няколко закачалки със скъпи, но пък страхотни ризи, и се обърна към него, повдигайки вежди:

- Как ти се струват? Имам предложение - пробвай поне три от тях, а по-късно ще ти помогна да си научиш репликите за филма?

После се доближи до него, целуна го продължително, и добави, смеейки се:

- Или пък да си напишем наш собствен сценарий, хм?
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 8:08 pm

Алек се засмя на предложението на Никол, я прегърна силно:
-Второто повече ми харесва. - прошепна той в ухото й, и я целуна, грабвайки закачалките от ръката й. След което се усмихна:
-Съблекалните са големи, ако искаш може да влезеш, няма да бъде кой-знае какво. - засмя се Алек и влезе в съблекалнята, събличайки пуловера си. За него ризите нямаха огромна разлика, всяка беше бяла, с изключение на 2 ризи. Принципно не беше свикнал да му избират дрехите, но имаше доверие на Никол, затова смирено започна да закопчава първата, оглеждайки се в огледалото, насреща си.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 9:06 pm

- Второто повече ми харесва.

- Внимавай какво си пожелаваш
- намигна му тя.

Алек влезе в пробната, а през това време Ники обиколи още няколко щанда. Магазинът беше пълен с хора, които повече се навъртаха към женския отдел и парфюмерията, така че моделът можеше преспокойно да избира.

О, ако облече това ще ме довърши ... - помисли си тя, взимайки в ръце една черна копринена риза , която беше изчистена, но пък доста стилна.

После отиде до съблекалнята, където беше той, и му подаде дрехата през завесата, но вместо да я поеме, актьорът придърпа Никол за ръката вътре при него.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 9:19 pm

Докато пробваше поредната риза, Никол подаде дрехата през завесата, но вместо да вземе ризата, Алек придърпа Никол при него. Обхвана кръста й, и я целуна плъзгайки пръстите си по гърба й:
-Нова риза, а? 10-те които ми подаде не ти ли стигат? - засмя се Алек и закачи ризата:
-Да не си мръднала от тук. - отново се засмя той и прекрати разстоянието между тях:
-И без това ще трябва да излизам постоянно, за да ме огледаш, защо не спестим труда ми? - каза й Алекзандър и я целуна, след което отново се зае с копчетата, наблюдавайки образа на Никол през огледалото, и усмихвайки й се.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 10:19 pm

-Да не си мръднала от тук. - каза й той.

- Къде по-точно? И без друго е доста тясно ... - отвърна му тя.

- И без това ще трябва да излизам постоянно, за да ме огледаш, защо не спестим труда ми? - каза й Алекзандър, докато се бореше с копчетата на ризата, която беше сложил.

- Може би ще стане по-бързо, ако аз те съблека? - доближи се до него и бързо разкопча дрехата.

После го погледна и му ухили:

- Какво, май ти е забавно? Поне веднъж няма аз да бъда куклата... - засмя се тя.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 10:49 pm

Никол се приближи към него и започна да разкопчава копчетата вместо него. Алек се подсмихна и затвори очи за няколко секунди:
-Какво, май ти е забавно? Поне веднъж няма аз да бъда куклата... - Алекзандър отвори едното си око и започна да се смее:
-Ти винаги ще бъдеш куклата, мила моя, защото си крехка като... ами кукла. - неведе се към Никол и я целуна. След което я завъртя, и допря гърба й в стената на съблекалнята, като започна да целува врата й, като от време на време се връщаше на сладките й, розови устни.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 4:11 pm

Никол леко потрепери в ръцете му от допира на устните му по врата й и после впи своите отново в неговите. След миг го избута от себе си и притисна него в стената, а след това се откъсна от хватката му.

- Опитите ти да ме прелъстиш сега, няма да дадат резултат - дошли сме на шопинг - заяви тя и се опита да добие сериозно и строго изражение, но всеки момент щеше да избухне в смях, защото Алек изглеждаше съкрушен.

Ники се изпита малка вина и отново се доближи до него. Обви врата му с ръце и се притисна към него:

- А какво ще кажеш за всяка риза, която пробваш, да ти давам по целувка?
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 7:43 pm

Никол го избута настрана и се притисна до него, което разочарова Алек. След което тя му обясни, че са на шопинг. Алек повдигна едната си вежда и се усмихна:
-А какво ще кажеш за всяка риза, която пробваш, да ти давам по целувка?- предложи Никол прегръщайки го:
-Ами ако не съм съгласен, само на целувка. - той повдигна едната си вежда и целуна продължително Никол, като отново премина на врата й. След което за огромно негово съжаляние, взе ризата от ръката на Никол, и я наметна върху себе си.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 7:59 pm

- Ами ако не съм съгласен, само на целувка?

Оо, моят ненаситник.
..

- Тогава какви са твоите условия? - засмя се тя, докато той слизаше с устни надолу по врата й.

После Алек се отдръпна и облече първата риза, а Ники кимна неодобрително.

- Мне, тази не става - сваляй я. И без друго без риза ми харесваш повече - ухили се тя и прехапа долната си устна.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 8:26 pm

Той се засмя и бързо свали ризата, като я захвърли на табуретката в съблекалнята. За такова малко пространство, трябваше да се забележи табуретката. След което погледна Никол, и нацупи доланата си устна, досъщ като малко дете:
-А къде ми е целувката? - засмя се той и придърпа Ники към себе си като я целуна, прокарвайки пръсти по гръбнака й, като накрая се заигра с косата й.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 8:51 pm

- А къде ми е целувката? - попита той и побърза да си я получи.

- Нямаш никакво търпение, а? - засмя се тя на реакцията му и му подаде ризата, която последно бе избрала - черната, от коприна. Впери поглед в Алек, докато я обличаше и след като прилепна по изваяното му тяло, Никол онемя.

Ако излезе така на червения килим, със сигурност някой ще получи сърдечен удар. - помисли си.

- Не знам какво ще кажеш ти, но приятелката ти определено не може да свали очи от теб - каза тя след кратката пауза, в която се бе захласнала по вида му.

После се приближи до него, прошепна "Номер две.." и го целуна страстно. Затвори очи, вплете пръсти в косата му и преди да го пусне, игриво захапа леко със зъби долната му устна.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 9:20 pm

Алек се засмя и прегърна силно Никол, след което се отдръпна леко и започна да разкопчава ризата:
-Мисля, че ще я вземем, а след това може да се отбием някъде другаде.-усмихна й се актьора и отново я придърпа към себе си, впивайки устните си в нейните. Като я вдигна леко, и продължи да я обсипва с целувки:
-Обичам те. - прошепна й той, измежду целувките, като за съжаление накрая я пусна:
-Ще трябва ли да пробвам още, или ще ме помилваш? - попита я той, и й се усмихна невинно.
Върнете се в началото Go down
Никол О'Калагън

Никол О'Калагън


Брой мнения : 96
Join date : 28.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 9:46 pm

Алек я вдигна леко във въздуха над себе си, все още целувайки я, а тя обви краката си около кръста му. В моменти като този й бе непосилно да го пусне, беше нездравословно и безвъзвратно пристрастена към ласките, аромата, присъствието му. Дори при самата мисъл някога да остане без тях, волята й за живот я напускаше, а с нея - и всичкият й здрав разум.

- Обичам те. - прошепна той срещу лицето й, докато си поемаше дъх.
- И аз те обичам, Алек.- отвърна тя, усмихвайки се, и при изговора на думите, устните й докосваха леко неговите.


- Ще трябва ли да пробвам още, или ще ме помилваш? - попита я той, когато я пусна отново на земята.

Никол му се усмихна, подаде му собствения му пуловер и взе черната риза, която вече бе свлечена на пода:
- Облечи се - аз ще отида на касата да платя ризата и после може да отидем вкъщи и да ти направя мини-ревю за премиерата, ако желаеш, разбира се - намигна му и се скри зад завесата, запътвайки се към продавачите.
Върнете се в началото Go down
Алек Хендриксън

Алек Хендриксън


Брой мнения : 94
Join date : 29.12.2010

Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 12:45 pm

Никол излезе от съблекалнята, и Алек остана сам. Придърпа завесата по-плътно и облече пуловера. Сложи останалите ризи по закачалкте и излезе, оставяйки ги на някакъв щанд. На касата видя Никол, която говореше нещо с продавачката. Усмихна се и реши да поогледа наоколо, след което отиде до Никол и обхвана кръста й с ръка. Пое торбата с ризата и двамата с Никол излязоха, от магазина:
-Е сега към вас или към нас? - засмя се той и придърпа Никол към себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Dolce&Gabbana  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dolce&Gabbana    Dolce&Gabbana  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Dolce&Gabbana
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GGWorld :: Ню Йорк Сити :: Из Ню Йорк :: Търговски център-
Идете на: